CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat 2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Pash, in principiu cred ca se poate azi, dar nu-ti promit, ca depind la o faza de sot si inca nu s-a trezit.Iti raspund oricum azi in timp util.
Anangel, mie mi se pare haioasa ideea ta cu turta dulce.
Pupici.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primit de la CONTACTNICOLE 100 ron . Multumim Nicole.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Mooooama, Andreea, ce matinala esti!! De fapt eu cred ca tu nici nu dormi noaptea ca sa fii treaza la prima ora, gata sa strangi bani! Altfel eu nu imi explic cum la tine vine posta asa devreme, cum te poti intalni cu fetele la ore la care eu ma intorc pe cealalta parte sa mai dorm un pic!
Esti mortala!

A! Am adaugat-o pe CONTACTNICOLE la listuta oamenilor cu suflet mare. Multumim Nicole!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

fetelooor, ari cazut din pat????
e sambataaaaaaaa......

am compus scrisoarea catre leslie hawk. vreau sa stiu o pot face in numelel mamicilor de pe DC?

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Sigur, Pash, nu cred sa aibe cineva ceva in potriva.... Da-mi-o si mie pe mail (mamaluimatei@yahoo.com)


Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

daca doriti eu postez si aici scrisoarea trimisa D-nei Hawke.
bine ca o pot trimite in numele tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Pash, imi cer mii de scuze.
Cel mai mult nu suport sa promit ceva si sa nu pot sa ma tin de promisiune, dar am avut niste musafiri din afara Bucurestiului picati pe NV de care a trebuit sa ma ocup la maxim...si cu asta mica dupa mine...in fine...nu te plictisesc cu detalii...
Acum un minut m-am eliberat si fac plasuta, asa ca maine pot sa ti-o dau.

In leg cu scrisoarea, eu sunt de acord fara probleme.
Pune-o si aici, sa o vedem si noi.

Am sunat-o pe d-na Alice ( o doamna fff draguta ) si a ramas ca ne mai auzim inainte cu 1 sapt si pe 15 seara sau pe 16 trebuie sa vedem cum facem sa ridicam de la ea de la cofetarie cozonaceii.Totul e o. K.

Cam atat.

P. S. Daca poate veni cineva la mine acasa eu pot da plasuta si in seara asta.

Pup.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

anculina da mi un bip pe cel te rog dimineata si vorbim la tel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primit de la ANUC 20 ron si aparatul foto.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Anuc saru mana...Danateo, te rog sa o treci tu la listuta...
vreau sa va spun ca azi am fost la fetita de etnie roma din Ferentari...am ramas cu un gust tare amar..o saracie lucie..andreea tx , care a avut amabilitatea de a ma ajuta...
o camera de 10 mp, o bebelusa frumoasa rau, o mamica de 12 ani si un bunic disperat. Camera burdusita cu 2 paturi un tv mic sport alb negru , tavanul si peretii fleasca si miros de gaze de ma luase capul...se incalzeau la aragaz....ghetouri in ferentari..
Lucia Mirela, Anculina si NIna_B, va multumesc din suflet pentru hainutele donate cu atat dragoste.Andrea_tx, meri ca ai fost alaturi de mine si ai cam alergat
Are hainute fetita pana cred ca pe la 1 an. O sa pun eu si nina b bani sa luam un patut..danateo, poate scrii tu si acolo ca vreau sa cumparam un patut...
de luni Lidia merge la scoala..nu ii mai trenuie decat pampersi care ii ia Mihaela_73, patutul si niste hainute pentru Lidia sa mearga la scoala si pantofi..are numarul 36.... ce ziceti fetelor..gasim ceva?

Maine o sun pe directoare...abia astept sa sun maine...

Mergi la inceput