Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Sigur ca sunt si eu de acord !!!

Mamica-de-septembrie - sa ma treci la licitatie cu 20 ron pt 143

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004




Erai deja trecuta in listuta...asta daca nu vrei sa punem dublu suma ...hihihi (am glumit)


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Si eu sunt de acord,doar e "Bazar pt Alex"!

M-am intalnit cu Tomecica si i-am predat caruciorul.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am primit azi avizele de la leditia si loreema 24 - multumesc
Voi depune banii in cont sper azi sau cel tarziu luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

am luat carutul de la Mihaela , iar maine dimineata ma duc sa pun banii in contul de la prima pagina.
sau trebuie sa procedez altfel???
poze la produse o sa pun tot miine
azi vine sotul meu si aduce aparatul. cum sa pun pozele , sau cui sa-i trimit pozele pt lucrusoare?

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Mihaela, uite si masurile la pantaloni :47 in lungime, 22 la turul pantalonului si la craci 26 dar ei se indoaie cu o margine galbena daca sunt prea lungi!
O sa-ti trimit si poza.Pantalonii sunt noi nouti

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut

am o rugaminte: am inteles ca cineva si-a adjudecat botoseii oferiti de mine. Sa-mi trimita adresa pe PM ca sa-i pun la posta. Am o mobilitate f redusa in spatiu din pricina lipsei carnetului de conducere asa ca.... Multumesc anticipat!

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Roandre mai zi tu odata adresa ta pt trimis poze, nu de alta dar eu plec la Constanta si acolo se deschide o pag de net in 10 minute asa ca sugur nu as avea timp sa ma ocup de bazar, asa ca pana duminica seara cel mai devreme o sa lipsesc de pe aici.

Tomecica in contul de pe prima pagina trebuie pusi banii.

Loreema24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Deci, pt poze puteti trimite la mandreescum@yahoo.com si eu le atasez pe site si in listuta.

Ana, sunt super pantalonii asa ca ii vrem si ofer 9 RON pe ei.

Licitez si 115. Salopeta groasa, in carouri gri cu rosu, pt 9-18 luni (tomecica) - 6 RON



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by mina

Salut

am o rugaminte: am inteles ca cineva si-a adjudecat botoseii oferiti de mine. Sa-mi trimita adresa pe PM ca sa-i pun la posta. Am o mobilitate f redusa in spatiu din pricina lipsei carnetului de conducere asa ca.... Multumesc anticipat!




Mina o solutie ar fi ca atunci cand veniti sa luati pomul sa-mi aduci mie botoseii ca si asa eu trebuie sa ma vad cu Loreema24


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

daca are cineva de vinzare , camasute sau bluzite ale , pt fetita de 8 ani.Ne trebuie pt la scoala.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput