Doctori de care sa te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Fetelor,nu va suparati pe mine,dar sa stiti si voi ca ,CAIETUL GRAVIDEI nu-l mai da dr ginec,ci de de familie atunci cand va ia in evidenta si va trece in registre.Pe mine ma urmareste dr Ionescu de la Caritas,un dr ffff de treaba si caruia ii place ce face,dar si dr de familie care ma masoara lunar,ma cantareste si imi ia tensiunea,asa ca fara suparare.Daca nu v-ati anuntat med de familie e timpul sa o faceti,pt dr se completeaza unul pe altul.Va pup dulce si inca o data scuze daca v-am suparat.

Dana15+

http://community.webshots.com/user/puiudana2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

dolcebaby tot la dr Constantinescu am fost si eu ieri la un control la cabinetul particular de la sincai si mi-a placut de ea..insa de maternitatea Bucur nu am citit lucruri bune..io19+(maine 20) cu Seby Poze mami si bebeBebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by Mirela72

Dr. Margan (el, ca sunt sot si sotie)de la spitalul Bega pt. ca o colega de salon n-a avut sa-i dea 6 milioane pt. o nastere naturala cu un bebe foarte mare (avea femeia doar 4 milioane) a lasat-o sa nasca cu rezidentul cu toate ca era de garda. A stat la el in birou si a urmarit un film erotic pe Prima Tv (era noaptea) iar femeia era sa moara si s-a rupt toata saraca, bebele a avut 4,5 kg. Si a fost in evidenta la el, a urmarit-o toata sarcina pe bani grei...

Mire-mama de fetita frumoasa


Ceau!
Si sefa mea a avut probleme cu un medic ginecolog de la Bega ... tot sot si sotie. Ea i-a spus ca s-ar putea sa aiba sindromul Down copilul si tot felul de cazuri de sindrom din asta...A plecat din cabinet foarte speriata...si a cam costat-o tot stresul asta ptr ca a nascut prematur...insa un copil sanatos tun, care a luat in greutate si acum e ok...are 4 luni
Evident nu a mai mers la d-na dr respectiva!
Eu nu inteleg ce naiba au in cap medicii astia...?!


Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Imi cer mii de scuze pentru gafa care am facut-o fata de Cristina Ioana dar am avut impresia ca este din nou insarcinata... IARTA-MA Cristina !!!

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by dolcebaby

Imi cer mii de scuze pentru gafa care am facut-o fata de Cristina Ioana dar am avut impresia ca este din nou insarcinata... IARTA-MA Cristina !!!

dolcebaby




Pai chiar este. Uite citeste mai bine:
Originally posted by Cristina_Ioana


Dolcebaby, eu acum sunt insarci in 10 saptamani si merg la DR LEMNETE de care sunt fff incantata...dansul este la Polizu, dar are si cabinet particular, sunt tare multumita. Daca vrei sa te duci nr este 3142774. Bafta multa ! Pup



Cristina + bb 9 sapt


6 ani -14 februarie 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cypocs spune:

CRISTINA _IOANA, de dr Lemnete eu nu stiu nimic , dar ai vazut subiectul postat de Anda "la pomul laudat...."si avusese multa incredere in el .Tu iesti singura care poti trage o concluzie , dar e bine sa stii si alte pareri.

ALIA
http://community.webshots.com/user/cypocs101
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10042;30/st/20060515/dt/7/k/9ad9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Vezi si la "Nasterea pe glob", e un subiect special dedicat lui. Eu nu l-am citit, dar pe tine cred ca te intereseaza.



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64268&whichpage=1" target="_blank">Despre Lemnete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

...si asta este subiectul despre dr. Lemnete de la Nasterea pe glob, de care zicea Simina:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62867

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Doamne, am citit si eu! In-cre-di-bil!!! Auzisem eu ceva, dar nu am scris, pt. ca e vorba de cineva din familie si nu cred ca vrea sa apara pe aici. Si era, oricum, o, experienta la "mina a doua", nu a mea personala!

Dumnezeu e Mare si vede tot, fiti sigure!





Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput