Bazar umanitar (12)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

cris1iana, multumesc, abia astept pachetul.

danateo, as vrea sa stiu cand ajung banutii de la mine. I-am pus vineri la posta. Sa stau linistita.

M-ar interesa (daca are cineva de pus la bazar)
- o salteluta de joaca cu arcade, centru de activitate pentru in casa
- bentite cu funditze pentru o fetita de 2-3-4 luni. Orice culori. (dintr-alea care vin peste urechiushe)
- carticele din carton gros (am mai spus?)
- diverse aparatori pentru coltzuri, prize, etc.
- costum de craciunitza pt bebe 3-4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Poate are cineva de pus la bazar o masutza gen "centru de activitate" .

Va rog sa scoateti din lista cu "ce vrem sa gasim la bazar" olita cu cap de calutz si manere ca am cumparat deja.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

1. A venit plicul de la Andradanatalia, Deci, Elyanne, te rog sa adaugi la mine 23 lei si sa o treci pe ea la achitate!

2. Elyanne, am vazut ca ai mai facut unele modificari la listuta, dar te rog mult, mai arunca o privire in urma: am postat acum cateva zile copie dupa extrasul de cont... Aveai niste chestii de actualizat acolo!
Te rog, ajuta-ma! Bazarul nu s-a inchis inca si eu, personal asa vreau sa ramana: deschis... Pt asta am insa nevoie de ajutorul tau! Pleeeeaaaaseeee!!! Uite, iti dau si un

3. Am pana cum 3 voturi pt dat 500RON la orfelinat (eu, Danielac, si andreea tx), unul impotriva (rozi) si unul partial pentru, partial impotriva (Jasmine)... Mai astept pareri! Va rog, e f important!!!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Danateo si eu vreau ca si voi sa tinem bazarul deschis!

voi incerca sa pun zilele astea cateva caticele cartonate (pentru tine andradanatalia!) si sper sa mai facem vanzare in continuare pentru ca sunt multi copilasi amarati!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001
e in concurs la reclamamascata pentru a deveni spiridusul lui Mos Craciun!!! daca vreti sa o ajutati, va rugam sa o votati!!!

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Licitez si eu pentru urmatoarele produse(hainute) de la ninab:

- 024. fustitza roz 2-3 ani (ninab) - 5 RON
- 028. tricou funditza 3 ani (ninab) -5 RON
- 029. tricou stea paiete 2-3 ani (ninab) - 10 RON


ADJUDECATE aceste hainute.
Ninab, daca poti sa mi le trimiti la Arad te rog sa-mi spui ca iti trimit adresa pe PM.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by danateo

1. A venit plicul de la Andradanatalia, Deci, Elyanne, te rog sa adaugi la mine 23 lei si sa o treci pe ea la achitate!

2. Elyanne, am vazut ca ai mai facut unele modificari la listuta, dar te rog mult, mai arunca o privire in urma: am postat acum cateva zile copie dupa extrasul de cont... Aveai niste chestii de actualizat acolo!
Te rog, ajuta-ma! Bazarul nu s-a inchis inca si eu, personal asa vreau sa ramana: deschis... Pt asta am insa nevoie de ajutorul tau! Pleeeeaaaaseeee!!! Uite, iti dau si un

3. Am pana cum 3 voturi pt dat 500RON la orfelinat (eu, Danielac, si andreea tx), unul impotriva (rozi) si unul partial pentru, partial impotriva (Jasmine)... Mai astept pareri! Va rog, e f important!!!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Sorry... nu ma lamurisem atunci cat sa trec si n-am modificat nimic... M-am uitat acum in urma si am vazut ca tb trecut 115 ron. Fac imediat modificarea
Cand ne vedem? Sa iti dau banii de la Nina si sa imi da interfonul? Eu as putea sa ajung pe la tine prin zona pe la 6-7 seara... Daca poti si tu... Da un PM.


quote:
Originally posted by alina morostes

quote:
Licitez si eu pentru urmatoarele produse(hainute) de la ninab:

- 024. fustitza roz 2-3 ani (ninab) - 5 RON
- 028. tricou funditza 3 ani (ninab) -5 RON
- 029. tricou stea paiete 2-3 ani (ninab) - 10 RON


ADJUDECATE aceste hainute.
Ninab, daca poti sa mi le trimiti la Arad te rog sa-mi spui ca iti trimit adresa pe PM.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Da-i un PM ca sa stie ce si cum... Nu se uita zilnic pe aici, din lipsa de timp, si poate nu baga de seama...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Danateo m-am laudat degeaba ca ajung la tine ... am uitat sa iau la mine produsele pt. bazar si banutii ... Nici nu stiu cand as mai putea sa ajung... ca depind de al meu sot, pt. ca eu n-am permis. Sa vedem maine ce treburi are si poate isi face timp si pt. mine. Te sunt inainte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

danateo scuze de intarziere ,ai un vot si de la mine.

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

ma intereseaza sa stiu daca blugii de la baby-boom sunt nr 80 de bebei , sau pt copii mai mari.CIT DE LUNGI SUNT?


luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Tomecica, blugii de la baby-boom sunt la mine, dar de abia diseara pot sa-i masor. Sunt masura 80 pentru bebei.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput