Impreuna, Timisoara! (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:



La multi ani, Albi!





Multe impliniri, sa fie totul asa cum vrei tu... in viata!



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

LA MULTI ANI, DIANA!
Sa fi fericita , iubita si sa ti se implineasca tot ce iti doresti!

Cu intarziere, ii urez si eu BUN VENIT! lui ANDREI si mii de felicitari parintilor!




Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

LA MULTI ANI ALBI SI TOATE DORINTELE TALE SA SE IMPLINEASCA!!!

Dana daca nu poti dormi langa Paul, cumpara-ti dopuri din-alea de cauciuc moale (sunt la tehnico-medicale in centru) eu folosesc de ani de zile ca al meu sforaie.Imi dau seama ca azi esti rupta.
Si eu sunt in saptamana de astreint si deja in fiecare noapte m-au sunat din tarile lumii...e si interesant dar si obositor, asta e jobul nostru.

Fetelor sa aveti o zi frumoasa!


POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 11 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Fetelor nu stiu daac ati apucat sa citit ce am scris la sf. capitolului anterior..asa ca reiau..
L-am inscris pe Deian, adica am trimis o foto la un concurs pt. copii...desi stiu cat ati patimit unele dintre voi ...dar de..fiecare ciora isi lauda puiul, nu?
Toate bune si frumoase...nu vroiam sa fac tam tam..nici macar nu vroiam sa scriu pe forum...ce sa ma laud eu...dar ieri primesc un mail de la o tipa necunoscuta trimis de pe DC sa ii votez fetita inscrisa in acelasi concurs...mi-au sarit capacele...pai ce asta s-a apucat si a luat la rand pe toti membrii DC si le-a trimis mail sa o voteze pe fata ei...ce e corect?
Astazi dimineata intru si eu la Evenimentele comunitatii sa vad ce mai e pe acolo ...si de ce credeti c dau...de mai multe subiecte create de mamici care au puii in concurs...chestia asta mi se pare mai ok decat ce a facut mamica anterioara...asa ca de nevoie am deschis si eu un subiect acolo...
Chestia e ca unii nu joaca corect si te obliga si pe tine sa faci la fel ca sa nu ramai de fraier...ASA CA DACA DORITI VA ROG SA IL VOTATI PE DEIAN!
Concursul este pe adresa reclamamascata dar nu com ci ro...iar piticul meu e pe pagina 5...Nasol e ca se poate da doar un singur vot la un singur copilas...
Mii de multumiri si pupici la toate!

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Simina, draga...
Am citit si ieri ce ai scris, desi nu ai spus la ce concurs, am banuit, am intrat pe adresa respectiva si am luat paginile la rand, gasindu-l astfel pe Deian la pag 5.
Bineinteles ca l-am votat.
Si ii doresc succes.
Dar, fara sa intru in detalii, iti spun sincer, sa nu-ti pui prea mari sperante.
Si eu si Gabi, apoi si Ana, am trecut prin astfel de concursuri, cu votare.
Tu stii bine ca peste tot se treg sfori.
Si rar de tot se merge pe merit.
Iti sugerez, sa-l inscrii pe Deian in baza de date a unei agentii serioase, fiindca are potential.
Cred ca asa ar avea mai multe sanse.
Iti spun din propria experienta.
De la aceste concursuri nu te alegi decat cu stres si cu un gust amar.
Oricum, ii tin pumnii lui Deian, ca stii cat de drag imi este...
A fost doar o parere personala, de care daca vrei poti tine cond.

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

Mitzuka, Dejan este un dulce, am intrat si pe concurs. este de nota 10, sa-ti traiasca feciorul!!!!
pacat ca nu putem vota decit o singura data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

LA MULTI ANI, DIANA!

BINE AI VENIT PE LUME, ANDREI! Felicitari Diana!

Ce atmosfera de sarbatoare la noi!

Simina, succes lui Dejan cel dragut la concurs. Si daca n-o fi, important este ca e frumos si istet si sanatos.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Cu intarziere, ii urez si eu BUN VENIT lui ANDREI si mii de felicitari parintilor!
Multa sanatate mamicutei DIANA si bineinteles feciorului!

mitzukaM-am uitat si eu pe site-ul acela dar nu gasesc optia unde poti sa votezi un bb. De fpt nici nu am gasit numele copilasului tau. Pe pagina 5 sant ale nume...sau nu stiu eu sa gasesc unde trebuie sa ma uit. Crezi ca trebuie sa loghez?

Cu intarziere LA MULTI ANI! celor cu onomastica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Multumesc pt voturi...
Ramona..numele baietelului meu este Dejan Nicolin si e pe pagina 5...sub poza este afisata o nota si un buton...de acolo poti vota...
Oricum se mai intampla sa aiba erori si probleme site-ul lor....

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Am aparut si eu prn zona,scurt ca plec inapoi la scoala.A mers f. greu forumul,am mai vrut sa postez de vreo 2 ori dar m-am lasat pagubasa.N-am apucat sa citesc ultimele 3 pagini din capitolul trecut,am fost ocupata cu 2 concerte saptamana trecuta care m-au epuizat si greva noi nu am facut,asa ca nu m-am apropiat de calculator in ultimele zile .Am vazut vestea buna:
FELICITARI DIANA!
BUN VENIT PE LUME ANDREI!
Urez bun venit noilor fete,pe restul le pup si abia astept un moment de respiro sa postez la greu.

Mergi la inceput