Ce a mai ramas din 'mitul' dr.Matei-dr.Mihalache

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Si inca nu e tot... stati sa vedeti ce o sa mai iasa la iveala... eu stiu despre ce-i vorba dar nu-mi permit sa spun inaintea celei in cauza...rabdare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Exista ceva MAI RAU decat s-a scris pana acum???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

da,... exista ceva mai grav care trece de orice limite bataia de joc fata de paciente...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Atunci, persoana careia i s-a intamplat asta ar fi bine sa ne spuna si noua, sa nu mai pateasca si altele! O rugam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

Natasha, Lachione

Fetelor, Lachi, Murava rog scrieti despre ce e vorba, ca ma bagati in mormant...ce poate fi mai grav decat atat??? eu am facut doar o inseminare, din fericire ( daca se poate spune asa...). Nu ne mai tineti pe jar! Ca ma gandesc deja numai la prostii,la multe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Beyyy.... mai bine nu scriam nimic....stati linistite ca nu-i vorba de inseminari sau luat boli...e cu totul altceva; aveti rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

quote:
Originally posted by lachione

Beyyy.... mai bine nu scriam nimic....stati linistite ca nu-i vorba de inseminari sau luat boli...e cu totul altceva; aveti rabdare.



OK, eu o sa astept cumintica pana se face lumina in cazul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

in sfarsit o fetita cuminte si ascultatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Eu am rabdare si urechile mi-s ciulite bine in aceasta directie, mai ales ca era sa intru si eu pe mana cuplului, dar m-a deviat Natashelu............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

si eu bazai de nerabdare..eu sunt pacienta dr mihalache, da nu am nevoie de inseminare....deocamdata sunt f f incantata de ea, am mers o sg data la policlinica, in rest la cabinet

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput