"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!(2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Ancuta06 ,a sosit pliculetul de la tine,10 euro din suflet pentru teledonul de suflet.

Multumim Ancuta.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:



A sosit si pliculetul din Irlanda,15 euro pentru Claudiu,multumim irlandezei cu suflet mare.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Buna. Imi cer scuze ca am disparut de la subiectul asta, n-am uitat de el. Luni ma duc la banca sa pun banii pentru Cladiu. Daca pina atunci mai e cineva care vrea sa se intilneasca cu mine, sa-mi spuneti. Va pup si astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna inimoaselor!
Gabriela, eu sunt Mihaela si Ana e puiul meu mic de o luna si jumatate; am vazut pe lista ca apar pe noiembrie cu 40 ron promisi; cum se schimba in confirmati? (scuze daca ati mai scris despre asta); eu am depus direct in cont la banca; trebuie sa mai fac ceva pentru confirmare?
Succes mult si pentru luna noiembrie! Sa se stranga cat mai multi banuti aducatori de sanatate!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Buna.Astazi am reusit si eu sa ajung la posta...in sfirsit!
Dantje,am pus banutii pe adresa ta(10 USD)si scuze de intirziere.Am sa te rog pe tine sa-i pui acolo unde este urgenta...
Te mai rog sa ma anunti cind soseste pliculetu...(am pus plicul asigurat)sa fiu sigura ca ajunge...(sper ca am scris corect adresa)
Numai bine si sanatate multa!

PS:Felicitari pentru ceea ce faceti pentru copilasii care au nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Ieri seara m-am intilnit cu Arhistefy, care mi-a dat 200.000 pentru Claudiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Nina cand ajunge




Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Va multumesc din suflet ca aveti grija de teledon !!!!



Va rog din suflet sa ma iertati ca zilele acestea nu pot sa va fiu aproape .... sper cat de curand ... ma gandesc la teledon mereu si ma bucur pentru toti care ni s-au alaturat de curand.

Dumnezeu sa ii ajute pe toti copilasii bolnaviori !!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Marieta va transmite multumiri tuturor celor ce sunt alaturi de Claudiu! Azi sau maine vor iesi din spital.
In "Jurnalul National" de sambata 19 noiembrie,puteti citi un articol despre Claudiu,a fost singurul ziar care a raspuns apelurilor noastre disperate si incearca sa ne ajute!
Doamne ajuta!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Gabriela, mai pune inca 200.000 de la Boeru, pentru Claudiu

Mergi la inceput