"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:



A sosit pliculetul de la dream,5 euro ,o mana intinsa catre acesti copii care au nevoie de noi.
Numai impreuna vom reusi!!!


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Confirm, astazi am primit cei 200 mii de la Laura.

Multumim mult si chiar daca nu prea scriu incerc sa fiu la curent.. dar nu pot tine pasul sa scriu prea des...sorry...oricum cu gandul saunt la toti copilasii bolnavi si Dumnezeu sa le dea sanatate la toti.

Impreuna cu ceilalti bani pe care i-am mai primit( in total am 1.050.000) o sa ii depun luni la banca in contul deschis pe numele sorei tale, Gabriela.


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream spune:

Ma bucur ca a ajuns cu bine plicul.
Doresc copiilor numai sanatate, iar parintilor putere de a lupta cu boala lor.

www.babiesonline.com/babies/a/andydaniel/" target="_blank">steaua noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Buna
Dantje nu am idee cum sa trimit banii,nu reusesc nici cum la contul tau de paypal.exista alta modalitate?cum iti trimit tie fetele in plic?fila cec?
sant deja in urma,vreau sa donez si pt luna trecuta si noiembrie si decembrie,dar cum????
scuza-ma te rog ca te tot bombardez cu mesaje ,multumesc mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Rodica eu am primit plicuri cu 'felicitari'in care se aflau banuti,pana acum am primit toate plicurile.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragi prieteni,
Am intrat sa citesc in mare graba noutatile, ma bucur din suflet ca luptati pentru aceasta cauza. Va rog mult mult de tot aveti grija de subiect, aveti grija de teledon. Stiti deja cred ca Mihaita, scumpul nostru Mihaita este transplantat si imi va fi putin mai greu cu netul, dar teledonul va exista mereu. Voi actualiza cel putin saptamanal teledonul si voi raspunde la toata lumea, insa nu chiar imediat. Sper sa me intelegeti. orice problema, orice nedumerire, nu ezitati sa o postati si vi se va raspunde cu siguranta cat de curand. va promit.

Multumesc la noii membri al teledonului, VA ROG ASTEPT CONFIRMARILE PENTRU DONATIILE PENTRU LUNA NOIEMBRIE!!! Haideti ca trece si luna noiembrie si ramanem in urma !!!

Doamne ajuta-ne!!!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabriela,stai langa Mihaita,roaga-l sa reziste si sa se faca bine,noi ne rugam pt. voi neincetat!
Azi este ziua bucuriilor.Claudiu este din ce in ce mai bine,cred ca marti sau miercuri vor veni acasa din spital!
Doamne,iti multumim ca esti alaturi de acesti copii,da-le sanatate si putere parintilor!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Vreau sa donez si eu 20ron. Sa-mi spuneti daca vreti sa-i trimit in cont sau daca ii colecteaza ineva. Eu stau la Piata Iancului.

Bafta in continuare cu teledonul! Este minunat ce faceti!

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Astazi am primit 20 RON de la Anamaria fara o destinatie speciala.
Maine ii depun impreuna cu ceilalti 105 lei la banca


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

A mai raspuns strigatului nostru de ajutor si ancuta06,,cand ajunge plicul .

Dantje & Martijn

Mergi la inceput