Copilasi de iulie-august 2004 (125)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Ema,daca vrei eu ti le trimit pe toate de la mine,care-s cu Codrut,pe e-mail,ok....dar tre sa-mi dai adresa.

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

neata neata!

am culcat-o pe moata ca sa am timp de forum ...era aici mot si vroia sa se uite continuu la pozele de la petrecere ...ceea ce inseamna ca i-a placut!

n-am apucat sa fac selectia la poze, acum incep operatiunea, in schimb am vazut si pozele de la voi, au iesit super, cu atatia piticii scumpi si frumosi nici nu se putea altfel!

eu am primit un cd cu poze de la Zig Zag, sint 166 poze, mai am si eu vreo 60 poze facute cu aparatul meu, deci sint multe multe, nici nu le pun pe toate pe webshots, in schimb le arhivez si trimit la toata lumea pe mail, da?
ce mai vroiam sa va spun, toata distractia a costat 11.100.000 lei, iar pentru fetele care au fost acolo printe pitici au mai ramas vreo 250 de mii (banii astia s-au strans pentru ca a ramas de la fiecare cate 5-10 mii), noi am plecat ultimii si am intrebat daca a fost totul ok, mi s-a spus ca da, alta data sper sa ne mai primeasca !
daca vreti sa ma intrebati ceva, astept intrebarile ...daca toata lumea a fost incantata de cum a iesit petrecerea, eu sint si mai bucuroasa ca am reusit sa ne strangem asa multi, sa ne (re)vedem, sa ne cunoastem ...

cineva si-a uitat acolo o bluza, cred ca Marcela, dar nu sint sigura!

sint aici, mesteresc la poze!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Andreea, multumesc mult!
Adresa mea de e-mail: eoncioiuro@yahoo.co.uk
Daca vreti sa imi trimiteti si mie pozele in care aparem noi, raman datoare!


Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Ema,iti trimit imediat...dupa ce trimit te rog sa te uiti pe ele si sa-mi spui daca am omis vreuna,ok.

Nicole,da Marcela si-a uitat un pulovoras lungut si kaki,nu?

Sabina vine acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Andreea, cam asa ceva arata, m-au intrebat daca stiu al cui este si am banuit eu ca ar fi al Marcelei, si nu l-am luat, le-am zis sa-l tina acolo pentru ca mai usor se ajunge la ei, sint in centru!

eu va trimit acum pozele pe mail ...sa nu ma injurati, ocupa cam mult spatiu, dar vedeti voi cum faceti, le scrieti pe un cd, faceti selectie din ele, eu imi fac datoria si le trimit!

voi stiti ce rau imi parea aseara cand s-a terminat petrecerea, as fi vrut sa mai stam cateva ore, au trecut prea repede cele 3 ore ...

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

da, eu l-am uitat. bine ca n-am uitat copilu'
inca dorm pe mine... m-am dat jos din pat la 8 jumate si de atunci tot sper sa ma trezesc, dar slabe sanse. azi dimineata ma gandeam ca eu sunt mai norocoasa ca sunt acasa (spre deosebire de tati care e la birou). da' cred ca el s-a scos, ca io am bagat aspiratoru', am facut ordine si ceva de mancare.
am inceput sa fac upload la pozele de la party, dar dureaza destul de mult. le pun la rezolutie mare, asa ca mamicile care vor poze cu piticii le pot lua direct de pe net. va dau adresa dupa ce se termina upload-ul (nu le-am pus pe webshots ca dura o vesnicie...)
sunt pe-aici.


foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Marcela, treceti voi pe acolo si il luati!
o sa-ti dau pe mesenger numarul de telefon, sa sunati inainte de a merge ca poate nu-i nimeni acolo in cursul saptamanii!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

multumesc mult nicole. acum incep sa descarc pozele de la tine. sunt si cele oficiale si ale tale?



foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

ce am trimis pe mail sint numai pozele primite de la zig zag, ce am facut eu cu aparatul nostru nu v-am trimis, o sa le pun pe web!
Andreea si Oana, la voi nu am putut trimite, v-am trimis mailuri si v-am spus de ce ...


Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

AndreeaBanica, nu am primit nimic pe e-mail.Ai reusit sa trimiti ?

Adema&Codrut

Mergi la inceput