Copilasi si bebelusi de sept-oct 2004 (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

LA MULTI ANI! Robert Cristian

Lilia o sa ne rugam pentru voi din tot sufletul vineri.Sa veniti cu vesti bune acasa.Multi pupici de la noi.

Nature felicitari....

Si eu i-am facut lui Daniel asigurare la ING-pentru studii cu asigurarea unui parinte .La 19 ani o sa i-a suma.Este o tipa super draguta daca vre-ti va dau nr ei.Sper sa-l ajute cu ceva la 19 ani.Dar nu o sa-i spun ca are asigurarea facuta ...cine stie ce ii intra in cap....o sa vreau sa stie sa-si castige bani singur si sa ii foloseasca cu cap....



Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

http://community.webshots.com/user/b35noc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Eliana, noi le-am facut cadou nasilor o veioza cu picior, mai ales ca nu le-am luat nimic cadou de botez si s-au si mutat in casa noua...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_simona spune:

Eliana, noi nu am luat nimic nasilor, pe aici nu se dau cadouri, si nici la botez nu le-am dat nimic.

Asigurare nu i-am facut inca. Am vrut sa-i fac dupa ce am nascut, dar a fost o mica problema de acte, si asa am tot amanat. Am si eu si sotul, de viata, la Ardaf.

Nature, foarte frumoase pozele. Se vede de unde mosteneste asa ochi frumosi!!! Ma bucur tare mult ca poti sa-l ajuti pe Alex.

Lilia, pentru Amelia, si putere oentru voi.

Robert Cristian sa cresti mare si sa le aduci numai bucurii parintilor.

Noi avem niste bubite, si trebuie sa tinem regim, si eu, pentru ca ii mai dau tzitzi, si Tudor. Adica fara carne si oua, si nu mai stiu ce sa mancam. Tudor mananca orice, si numai paine prajita daca ii dau, dar asta nu este mancare. Ma ajuta cineva cu niste idei? Maine merg sa-i duc scaunul la analize pentru paraziti intestinali. Sunt tare urate bubitele, si mi-e teama sa nu fie si din cauza parazitilor.

http://community.webshots.com/user/sslavu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Doamne Doamne o sa aiba grija sa fie totul bine pentru micutza Amelia ..multa putere sa treceti si peste acest hop Lilia

Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

buna fetele
multumim pt urarile de bine
ana, lilia, ma rog pentru copilasii vostri mereu. cu siguranta vei fi in rugaciunile mele si vineri.
noi... ce sa va zic e mult mai bine azi am fost la pansat, mi-au spus sa-l desfac eu maine seara si daca nu mai e rosu sa o las asa, daca nu sa ma duc cu ea din nou sa vedem daca mai iese ceva puroi de acolo.
cauza?? habar nu am, e posibil sa se fi zgariat/lovit, sa o fi zgariat unul din cateii nostri si cum umbla peste tot si baga mainile peste tot s-a infectat rapid.
desi incerc sa tin curat pe cat posibil, cu 2 cateii in casa e destul de dificil, oricum le-am ingradit cat de cat terenul, nu mai umbla pste tot.
azi cand i-au desfacut pansamentul m-am uitat mai bine acolo, nemaifiind manuta umflata, am vazut ca de fapt este doar o zgaiba pur si simplu, intre degetute.
medicul care era de garda duminica seara ne-a spus ca la copii lucrurile evolueaza fff repede si de aia s-a petrecut totul asa repede, ne-a zis ca se infecteaza asa repede pentru ca nici nu au un sistem de aparare ff dezvoltat.
mai avem 2 zile de tratament si scapam.
asa m-am stresat zilele astea cu ea, nu pot sa va spun, nici cu ramona care sta la o statie de mine nu am apucat sa ma vad sa-i dau banutii.
mihaela sper sa vedem in we, daca nu esti ocupata, daca poti trimite-mi si mie nr de telefon pe pm, eu nu le mai am ca erau in telefonul care mi l-au furat.
poate facem o intalnire cu mai multe fete cu ocazia asta.
eu probabil o sa am masina lu barbata-miu we asta la dispozitie, asa aca sper sa ma pot misca in voie, desi mandra nu prea sta in car-seat
daca vrei ti-l trimit si pe al meu, daca nu il mai ai, eu il am pe acelasi, conexul mi-a facut cadou o cartela cu acelasi nr de telefon.
azi nici nu prea a mancat... ma rog, o las in pace.
m-am lungit, ma duc si eu in pat
noapte buna


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crini spune:

La multi ani Robert Cristian!
Sa cresti mare si sanatos, sa ii bucuri pe parintii tai!
nature, felicitari pentru aparat, ne bucuram si speram sa ii fie de ajutor lui Alex.
Lilia, succes la operatie. Ne rugam pentru voi.

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!

Lilia sa de-a Dumnezeu sa treceti cu bine peste operatia de vineri si sa nu mai fie nevoie de o alta interventie!Curaj!Si pupici multi Ameliei cea curajoasa!!

ana_miti multa sanatate lui Alex si pentru tine curaj si o sa treceti cu bine peste toate!

La multi ani Robert Cristian!! sa cresti mare si frumos si sa aduci numai bucurii parintilor tai! Multa sanatate !!!

Mada, of prin ce ati mai trecut si voi...si asa este, intradevar la copilasi fff repede se infecteaza, tin minte ca am reusit cumva sa-i tai o unghie la Stefan prea adanc, si in cateva ore sa facut acolo o punga de puroi, el era destul de mic pe atunci, eu m-am speriat ingrozitor, dar sa retras foarte repede dupa ce l-am bandajat cu pansament cu mult rivanol si o manusa in manutza.

Eu sunt franta de oboseala abia astept sa ating patul....
Noutatile noastre sunt ca slava Domnului Stefan a inceput sa manance mai bine.

Multa sanatate tuturor copilasilor!!!!Pupici de la noi!
Noapte buna!


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

PAULA DIANA

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Diana Paula, La multi ani!Sa cresti mare, sa fii mereu sanatoasa si sa ai parte numai de clipe fericite alaturi de parintii tai.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Draga CRISMIR chiar daca e tarziu... m-am gandit toata ziua la voi, si i-am urat asa in gandul meu LA MULTI ANI! puiului tau Robert Cristian

Sa fie sanatos si sa aveti parte numai si numai de bucurii!

Am vazut si pozele cu micutul cavaler - super!

La Multi Ani! Paula Diana
Multa sanatate, curaj si delicatete!

Ana si Lilia ma rog din tot sufletul pentru copilasii vostri, sa aiba putere si sa treaca peste greu! Doamne Ajuta!

Roandre, Patrice, Anielas degeaba comentez... super poze, super copii! Felicitari! sa va traiasca

Aissa iti multumesc frumos

si multa sanatate... pe maine!

Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra
Nathalie

Mergi la inceput