Cu dragoste, din IASI (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Amironeanu, acum m-am uitat si eu pe pozele voastre Sa va fie sanatoasa bombonica, tare scumpica e craciunitza voastra
Multumesc pt. urare iar reciproca e valabila
Distractie placuta nasicilor

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by adi69

Chiar ma intereseaza si pe mine cat se mai "da" pt curatenie...
Si se plateste cu ora sau sta pana termina ce are de facut?

Adriana


pai sigur ca se da pe lucrare. eu imi luasem pe unul sa imi puna gresie si faianta in bucatarie si pe hol. si nesimtitul umbla numai cu minciuni si in 2 saptamani a venit numai 2 zile jumate stam acasa fara aragaz, fara chiuveta, frigider. ne-am gandit sa luam altul. daca nu, am sa le pun eu...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

oana, io am o femeie care vine doar la paste, craciun si inca o data vara, am sa vorbesc cu ea sa vedem la o zi/saptamina cit ia, numai sa fie libera ca ea merge mult pe la greci.
ramonika, am un vecin pe la unu care punea, mi-a picat fisa-n dimineata asta cind ne-am intilnit pe scari. nu stiu cit de bun meserias este da` mai stiu ca l-au mai luat si dintre vecini la treaba. acu` pleca da` il caut spre seara, numa `zi-mi pina atunci exact ce ai de facut, eventual da pm cu nr de telefon sa te sune.

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Amironeanu, sper sa ne intalnim in parculet....Voi incerca sa-l mai scot pe Iustin si poate ne vedem.
Tocmai ii spuneam lui Carmenp ce bine se simte puiul meu....aseara si-a fracturat degetelul mare de la piciorus. Acum e cu piciorul in ghips (35 de zile).....vinovata sunt eu....

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

rog sfaturi urgent:

ne-a cam prins frigul cu back-side-ul gol; toate hainele de iarna ii sunt mici; unde gasesc hainute frumoase, calduroase (as vrea fash, dar nu din ala teapan) si nu prea scumpe.
azi dupa servici ma opresc la Teba Industries, dar nu stiu daca gasesc tot ce-mi trebuie (ciorapi, caciula, costum de fash - combinezon sau salopeta si hainuta cu gluga).

so - help me!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Draga Herra,
Spine-mi te rog, ai fost la Teba? Cum ti s-au parut produsele si preturile? Ai gasit ceva dragut pt puiut?
Mersi mult,

Gabriela si baietii

PS. Fetelor, maine cred ca trag o fuga in Copou, cu copilasii, daca e asa frumos. Mai vine cineva, pe la 11 asa?
Pupici la pitici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:


Na ca am scris un mesaj lung de tooot si l-am pierdut.
In sfirsit am reusit sa evadez la un net si va pup dulce pe toate si va doresc o toamna bogata plina de impliniri !Noi sintem bine,sanatosi,in special cei doi nazdravani!
Rares are deja 4 luni,e un smecher si jumatate,vrea doar in brate si in fundulet,si isi roade pumnisorii toata ziua;il iubeste pe Mihnea foarte mult si il cauta cu ochisorii prin toata casa.
Mihnea la rindul lui e topit dupa el si l-ar dragani cit e ziua de lunga.
Sper ca intr-o zi sa reusesc sa stau mai mult pe aici si sa va povestesc mai multe!
Pupicei dulcei si zile senine!
Cristina,Rares 4 luni si Mihnea 4 ani

PS HERRA,sa stii ca merita sa faci un drum in Siraj.Eu am fost vineri si am gasit lucrusoare dragute si mult mai ieftine fata de magazinele din oras.Singura problema e ca trebuie sa dispui de timp,sa poti vedea toate standurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna spune:

Gabi,la spitalul de copii, intreaba de Dr.Gotea sau Dr.Aprodu.
Sanatate copilutului.

Joanna

Credinta e un risc al ratiunii; dar nicidecum o anulare, ci, dimpotriva o iluminare a ei.

Parintele Arsenie Boca

''In our days it is impossible to be a half-hearted Christian: either you are fully there, or not at all''
hieromonk Seraphim Rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am fost la Teba; unele produse merita, dupa parerea mea.

am gasit chiar ceva si la reducere, avea un defect minuscul si era la 1/2 din pret.

in Siraj nu stiu cand ajung; trebuie timp, intr-adevar...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumesc mult de raspuns, sper sa ajung si eu cat de curand.
Cristinica imi cer scuze ca azi nu am reusit sa vb dar aveam un morcov..si inca il am.
Sanatate la toti puiutii, ca la mine vad ca incepe si Octavian sa tuseasca.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput