Clubul coafezelor-stylistelor ( 1 )

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Mersi pt raspuns, am gasit si eu filmulete pe net despre aceasta tehnica. E f interesant! Eu am parul cam ca al lui Erin, ca tot am vazut poze cu ea. deci par-roscat!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris iubita nu mi'as fi permis sa te intreb si sa'ti zic sa arunci un ochi daca nu aveam si poze...
da din pacate am uitat sa'ti zic unde sunt..si pentru asta imi cer mii de scuze...
uite mama mai jos..e un drak..bagi acolo si ma gasesti...
multumesc..





"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Liana, eu ar trebui sa-mi cer scuze, dar in hair style sunt as, in calculatoare sunt bata...
Acolo sub dracusor nici prin cap nu-mi trecea ca se poate ascunde asa o nasa frumoasa....
Sfat:
Din start, culoarea neagra, sau brun inchis, iti sta bestial...
La culoarea ochilor , ce mai... nebunie totala!
Si ca tunsoare, nu-i rea nici cea pe care o ai, dar daca ar fi si mai filata, ar fi si mai bine.
Ceva de genul asta:
http://www.coafura.go.ro/Stil/mediu7.bmp

Ti-am trimis si pe pm ceva...

Ica, merci mult...si tu ai o papusica, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!

Mia, daca te rog, trimite-mi si mie filmuletele alea, chiar am nevoie, ma intereseaza...
Daca vrei, si poti, scrie-mi si-ti dau adresa mea de mail.
Merci!

Sa fiti mai frumoase!


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris..ti multumesc tare mult..din pacate nu pot sa vad deloc ceea ce mi'ai trimis...cred ca lipseste ceva la calc meu..moammaa ce ma oftic
esti o dragutza...multumesc inca o data
meyyy io am fost filata mult mai mult da pe cuvant ca nu'mi sta bineee..cel putin mie nu mi'a placut deloc..sm uitat sa'ti zic..in poze mi l'am infoiat io putin asa ca sa dau binee
am firul foarte subtire..si imi cade la greu..
meyyyy tu zici ca imi sta mult mai bine cu negru...sa stii ca de mult ma bate gandul sa ma fac din nou neagra da inca nu ma hotarasc...
ma oftic ca nu reusesc deloc sa ma fac gri..poate dupa ce ma fac gri ..o sa ma fac si neagra..uite am io damblaua asta...vreau gri..
offff si nu am drum deolc pe la Timisoara..ca tare as fi venit sa ma faci Doris..sa fiu si eu mumoasa de Pasti..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Si eu am citit toate paginile pe nerasuflate deoarece am si eu nevoie de sfaturi. Eu am avut mult timp parul blond, apoi incetul cu incetul s-a inchis la culoare si acum e un saten deschis. Ca sa pastrez tonul mult timp am fost decolorata, apoi numai l-am vopsit, blond bineinteles. Firul de par e moale si subtire si trebuie mereu sa am grija sa-i dau volum. Lungimea parului e medie, pentru ca am avut parul scurt mult timp (am practicat inotul), si sotului ii place parul lung. Am ochii albastri, frunte inalta si frumoasa, o fata ovala.
Nu stiu ce sa mai fac cu parul, cum sa-l mai tund. Eu nu am rabdare sa stau foarte mult in fata oglinzii sa-l aranjez.
Ce sfaturi imi puteti da?
Daca mai trebuie am sa incerc sa mai pun fotografii mai recente.
Va multumesc ca ne ajutati.

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

buna doris daca esti draguta sa iti arunci un ochi si la mine sa imi spui si mie cam ce culoare mi s-ar potrivi la par ca sincer parca as vrea sa imi schimb culoarea parului si nu prea stiu cum sa ma fac.iti multumesc anticipat

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza!

Ramona, culoarea poate ramane blond, dar fa-ti degradeuri( suvite) cu ciocolatiu.
Ca tunsoare, si tinand cont de faptul ca nu ai timp sa stai prea mult sa-l aranjezi, ma gandesc la asta:
http://www.eva.ro/frumusete/articol385.html
Poza cu tunsoarea Texturat.

Teodora, culoarea de baza poate fi un maro fain, ciocolatiu, si varfurile un blond inchis.
Tunsoarea aia din poza unde esti la calculator, te avantajeaza, doar putin mai franjurata.

O mare rugaminte am la voi, sa puneti o singura poza, pe cat posibil, portret, de aproape, ca mi-e tare greu sa caut prin toate albumele, pierd mult timp...
Multumesc de intelegere!

Sa fiti frumoase....


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris inca odata iti multumesc!!! cu ajutorul unei oltence deosebite am reusit sa vad poza care mi'ai trimis'o...multumesc..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Liana, cu tot dragul....
O duminica placuta!
Si sper sa-mi trimiti o poza cu noul look, bruneta....


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris mama pana nu reusesc sa ma fac gri ..si asta numai tu poti sa o faci..deci mai dureaza..nu ma fac neagra..
legar de tunsoare o sa caut sa vaz daca voi gasiii pe cineva sa imi reuseasca...ceea ce nu cred..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput