tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Mi-ka, si noi am avut o imbunatatire dupa 4 luni de BU, de la 15 mil cu 42%mobilitate la 22 mil si 48% mobilitate dar bb tot nu vrea sa apara
Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Am inceput si eu sa iau BU doar de cateva zile. Nu am ciclu regulat si, asa cum am citit pe-aici, sper sa ma ajute si la asta.

mizoneta - spune-mi, te rog, unde ai gasit aici, in Italia BU? La farmacie sau erboristerie? Si cum se numeste in italiana? Multumesc!

Sa speram cat mai curand ca da rezultatele dorite la toate aspirantele mamici!

_

*** PETRO. ***
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianadi spune:

Buna v-am gasit,
am luat cateva luni si branca ursului de la Favisan. Tel lor din Buc e 0723/670998, pe langa Piata Gemeni din Buc. Capsule BU se gasesc si la Obor, la magazinul cu miere din hale.
Stiti cumva BU are un efect nedorit in caz de fibrom si chisturi, sau dimpotriva?

Daiana

"Singurul lucru mai maret decat puterea mintii este curajul inimii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizoneta spune:

Ptr. pet.cost2500, eu am gasit la farmacie si se numeste:
HERACLEA SPHONDILYUM costa 8 euro, 30 ml.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

mizoneta - multumesc frumos !

_

*** PETRO. ***
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Buna!
vreau si eu sa iau BU am cumparat pastile dar nu stiu in ce perioada trebuiesc luate si cum...sunt sigura ca ati mai scris da nu prea am eu timp sa caut asa ca va rog din suflet sa ma lamuriti si pe mine...va multumesc...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Liana, BU se ia cu jumatate de ora inainte de masa. Daca ai ales sa iei capsule, ia cate 2 capsule de 3-4 ori pe zi inainte de masa. Pentru probleme de infertilitate inexplicabila, se ia pe toata durata CM. Pentru probleme de ovulatie se ia numai pana la ovulatie si apoi faci pauza. Este contraindicata in sarcina asa ca trebuie sa intrerupi imediat ce afli ca esti .
Succes!

Speranta moare ultima!

Cununia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Buna, stie cineva de unde pot procura BU din Suceava???
Mersi.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

multumesc bubulinoooo din pacate am ratat luna asta pt ca sunt in ultima zi de CM ..si nu mai iau pt ca nu vreau sa'mi stric ovulatie pe care o am foarte buna...zic io
multumesc voi lua luna viitoare..

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna fetelor,
liana imi pare rau ca ai ratat si luna asta. laparo, pe cand?
fetelor, chiar credeti ca BU, are ceva efecte negative daca am un fibrom?
as vrea sa fac un tratament naturist impotriva fibromului si nu stiu nici o schema. doar asa as stii ce sa iau, dar cum, cate zile, nu prea...
va pup,

danotino

Mergi la inceput