tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Fetelor si eu am ramas gravida in urma tratamentului cu Branca Ursului desi aveam probleme si eu si sotul.
Bafta multa!!!

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by iliuta

Buna, stie cineva de unde pot procura BU din Suceava???
Mersi.Mihaela

Imposibil sa nu gasesti la magazinele cu produse naturiste din Suceava. Dar daca chiar nu gasesti pot sa aflu adresa unui magazin care poate sa-ti aduca, al unei cunostinte mai indepartate. Eu sper sa gasesti fara probleme. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by danotino

fetelor, chiar credeti ca BU, are ceva efecte negative daca am un fibrom?
as vrea sa fac un tratament naturist impotriva fibromului si nu stiu nici o schema. doar asa as stii ce sa iau, dar cum, cate zile, nu prea...

Tratament naturist pentru fibrom cu rezultate foarte bune a facut mioritaau. O gasesti la subiectul Naturiste si homeopate. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Da Marrina, vreau mult sa-mi zici un magazin unde pot gasi in Suceava.
Mersi mult, pupici.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by iliuta

Da Marrina, vreau mult sa-mi zici un magazin unde pot gasi in Suceava.
Mersi mult, pupici.

Mihaela


Cum aflu iti scriu, bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Ok, multam fain.Pupici.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

danotino inca nu stiu da voi afla

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina25 spune:

Fetelor mi-am cumparat si eu Branca Ursului si sunt hotarata sa incep tratamentul dar am o mica nelamurire :pe prospect scrie sa nu se i-a pe timpul sarcinii .Daca i-au si raman gravida credeti ca afecteaza cu ceva?Voi cum ati luat-o din ce zi a ciclului si cate zile

Multumesc
ALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

alina25, daca ai probleme cu ovulatia poti sa incepi din ziua cand se termina CM si sa iei pana in ziua in care ai ovulatia. Daca ai probleme de fertilitate inexplicabile, poti lua pe toata durata CM. Doar in caz de sarcina te opresti. Fata care a deschis subiesctul a luat BU pana s-a pozitivat testul. Succes!

Speranta moare ultima!

Cununia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela68 spune:

fetelor.....am luat si eu Bu pentru ca aveam CM neregular si ovulatie foarte rar..... dupaprima luna de Bu mi-a venit la 32 de zile....apoi am facut test de ovulatie, cel americam facut dimineata a iesit + iar dr.sigur facut la 3 ore distanta a iesit -.....nu stiu ce sa mai cred...

Mergi la inceput