Cum scoatem mirosul urit din covoare?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Slakje, multzumesc frumos tu nu te legi la cap, ca vaz ca nici un semn?
Am dat cu perie cu otzet, vaz ca e mai bine.
Zici sa arunc moketa? He, ce-ash mai arunca-o ioooo, da nu poci! Asha am inkiriat apartamentul, am vrut cu moketa, care moketa e lipita shi bagata sub plinta, daca vreau sa bag parket tre sa dau o grama de bani la firma cu inkiriatu, asha ca mai bine nu...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Iren,

este gresit sa-l denumesc aspirator...arata ca un aspirator, dar el de fapt scoate aburi cu presiune mare...
Se poate folosi la orice fel de curatenie: mochete, baie, wc, marchize, roti de masini ( aici o sa se bucure sotul ), plante, poti calca cu el, daca iei si fierul de calcat ( eu il am ), poti curata geamurile etc...este o minune in toate directiile, mai ales ca nu-ti trebuie nici un detergent & co, si pe deasupra si dezinfecteaza...eu sint tare multumita de el, are garantie 10 ani, iar firma de unde il am se numeste Tien Versand si este serioasa...o data am sunat la ei si imediat au rezolvat treaba, dindu-mi si o sticla de anticalc gratis!!
Eu il am mai de mult...atunci costa 1500 DM cu totul ( intii ti-l da o luna la proba, ca sa te convingi )...eu insa am dat fara rate 1200 DM, plus inca o stucla de anti calc gratis!! ...buna afacerea!!!
Pagina de net este www.tien.de daca vrei sa afli mai multe.

de la Cami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Cami, merci frumos, intru-n tratative

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput