Mamici din Arad...??? (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

ioana, am vazut si eu pozele ieri. faina freaza a avut Alesio. Si torturile aratau foarte bine.
Alina, eu nu vreua sa o vorbesc de rau pe Satamarean, dar am obsevat ca te lasa balta cand ti-e lumea mai draga. la fel a patit si Alina33.
Nu am ce sa zic, mi-a fost de mare folos cu diversificarea, cu administrarea claciului, vigantolului si a fierului, iti dai seama ca nu as fi stiut singura. Tudor a crescut foarte repede prin urmare trebuiau schimbate frecvent dozele de calciu si vigantol.Vitamine nu ne-a prescris niciodata si nici nu i-am dat pana acum. Obez nu are cum sa fie, ca doar l-am alaptat un an si ceva si nici de-acum incolo nu mi-e frica, n-are cu cine semana. iar cu displazia, nu stiu ce sa zic, nu o invinuiesc pe ea, pentru ca e greu de pus diagnosticul ochiometric. Faza cu cutele pe mine nu ma convinge.Tudor oricum nu a avut mai multe cute pe un picior decat pe celalalt.
N-am mai fost la satmarean de juma de an. ce imi pare rau e ca nu i-am dat Vigantol la Tudor si pe perioada verii. ca n-a fost asa mult soare. Si daca a fost la bunici, nu mi l-au tinut la soare dezbracat, ca dupa ei a fost ba prea cald , ba prea frig.
Astazi mergem la gimnastica, abia astept sa imi vada cineva radiografia.
Acum ii dau pe langa Vigantol, ulei de peste. Cica e foarte bun.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor manie scriu mai mult.Intalnirea sapt viitoare joi sau marti macar de la 17.45 se poate?Astept pareri, propuneri.

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Magda, noi martea de la 17.30-18.30 suntem la gimnastica.
Azi, m-m inalnit cu Claudia. Ea m-a strigat ca eu nu o vedeam. ce draguta e Anamaria.
Alina M, i-am luat azi varilix lui Tudor. Sai mi zici cand putem veni la cabinet. Am citit pe net ca nu e bine sa fie vaccinat inainte si dupa 6 sapt de cand i-am dat echinaceea(nu stiu cat de avizata a fost parerea). Eu i-am dat imunogrip, care e pe baza de echinaceea, dar pe prospect scrie doar ca nu se vaccineaza in timpul administrarii. Evenutal sa o intrebi pe d-na dr. In 2 oct i-am dat ultima zi.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor avem spatiu de inchiriat daca stiti pe cineva.Cei care ii avem acum nu si-au pus afacerea pe roate intr-un an asa ca inchid firma.Spatiul are 150mp din care 6mp birou cu geam in hala,15mp toaleta+vestiar, gresie peste tot, in baie inclusiv faianta,geamuri mari, usi de aluminiu.

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Gabi, nu stiam cu echianceea, dar o voi intreba pe d-na dr.Poti veni oricand vrei ca daca numai pentru vaccin nu trebuie sa astepti.Daca vrei vino vineri dupa masa ca sunt eu cu dr.Bulboaca.
Si eu vreau sa-i cumpar la Dragos.Cat e 900.000-1.000.000?

Magda, asa repede au incheiat aia afacerea? Pai daca nu vor sa lucreze!!!

Ioana, nu se deschide pagina cu poze nicicum, incerc mai tarziu.




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetele,

In primul rind si cu intirziere:

CIPRIAN !!!Iti dorim multa sanatate si fericire!!!

La multi ani Ioana si Ovidiu!!!Va doresc numai bine si multi ani de acum incolo.

ALESIO !!!Sa te faci mare,frumos si cuminte foc!!!

Cum v-am zis,de cind am inceput sa lucrez nu mai apuc sa mai scriu ceva doar sa citesc.

Ioana,pozele sunt super.

Flavia,la nenea Ferdinand am fost si eu si am auzit foarte multe laude la adresa lui.

In rest,la mine nu este nimica nou,doar ca din 1 decembrie ne mutam intr-un apartament cu 3 camere pe 2 nivele si am inceput deja sa impachetam.

Daca va intilniti,luati o poza cu mine si eu ma voi gindi ca sunt cu voi,ok?

Va pup .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, 93 RON am dat pe vaccin de la farmacia Ivona din vlaicu. Au zis ca e pret foarte bun.Te anunt cand vin, dar probabil ca vineri.
Linda, ne bucuram sa mai auzim cate ceva si despre tine.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata fetelor!Cum ramane cu intalneala?Vreau pareri!
Linda spor la impachetat!
Gabi joi ati putea?

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Eu sunt de acord saptamana viitoare joi la 17:45. Asa ca cine vine? Si unde mergem?

Ieri, in jumatate de ora am hotarat: ma inscriu la masterat la Vlaicu la Piete financiare si burse de valori. Am fost la banca si tanti aia de acolo cu care ma inteleg bine mi-a spus ca s-a inscris si ea si fiul ei, inca doua vcolege de la banca si ca nu vin si eu? Asa ca mi-am dus la legalizat acte si mi-am facut deja adeverinta cu sangele si plamanii pt inscriere. Eu am facut dupa faculta un postuniversitar pe drept comercial la Timisoara si tot ma batea gandul sa fac si un masterat, dar parca nu ma indemnam singura, asa ca acum daca am cu cine fac. este de trei semestre, 100 de euro pe semestru. Ce sod imi e sa ma gandesc ca merg iar la scoala!

Mi-a dat dr Xanax ca sa ma linistesc, seara la culcare cate unul. Azi noapte am dormit intradevar mai bine, am visat, dar nu urat. Sper sa ma tina. Am primit pt o luna dar nu vreau sa iau decat o sa[tamana sau doua, sa vad cum decurg lucrurile. Si de dimineata parca nu m-am trezit asa greu si asa obosita. Am citit prospectul si trebuie sa am grija sa nu raman insarcinata in perioada asta, desi sansele sunt mici, dar totusi ......

Alina cand se fac antigripalele si care ar fi indicat pt mine, ca parca mi-as face si eu unul, ca la cat racesc eu iarna as incerca sa vad daca are vreun efect.

Linda, ma bucur ca ne mai scrii din cand in cand. Ce fain ca va mutati. Sa ne faci poza cu casa noua. Cand mai vii in tara si cum e la servici?

Pupici la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Magda, am uitat sa te intreb: in ce zona e spatiul de inchiriat si la ce se preteaza? Stiam pe cineva care cauta ceva, dar da-mi mai multe detalii si eu intreb mai departe.

Mergi la inceput