Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

buna!iti multumesc din suflet .cred ca ar fi mai bine sa-l pui la posta.nu stiu cind ne-am putea intilni daca lucrezi pina la 5.daca vrei sa ne intilnim spune-mi si ne intilni-m la magazinul unirea cind vrei tu.te pup si astept raspunsul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by DANA1978

quote:
Originally posted by vanessa ionescu

dana, o sa te sun luni dimineata sa vedem cum facem cu patutul si lucrusoarele. Dar, cred ca nu ar strica daca ne-ai vorbii putindespre tine si despre Alex. Pura curiozitate. Noi pe aici vorbim vrute si nevrute despre puiuti si chiar despre noi. Nu lucruri care iti fac rau ci cele frumoase pe care ai putea sa ni le povestesti.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

buna vanesa!astept telefonul tau.te pupam

OARE CE AS MAI PUTEA SA SPUN DESPRE NOI IN AFARA CELOR SCRISE AICI?SUNT O MAMICA CARE A AVUT PARTE DE FERICIRE INAINTEA NASTERII LUI ALEX,AMINDOI IL ASTEPTAM CU DRAG ,CU BUCURIA IN SUFLET SI NIMIC NU PREVESTEA CE AVEA SA SE INTIMPLE,TOATE ANALIZELE ERAU BUNE ,LA FEL SI ECOGRAFIILE iar noi in culmea fericiri.dar a venit si ziua mult asteptata si surpriza medicul anunta ca ceva nu este in regula,il cheama pe sotul meu si arata copilul,si aici surpriza:bebelusul care mai tirziu avea sa se numeasca alex se nascuse fara palma stinga.intr-o fractiune totul sa darimat pentru noi,ca un castel din carti de joc.am aflat mai tirziu si eu tragica veste dar pentru mine nu conta ,eu il iubeam asa cum era el.doua zile mai tirziu parintii mei imi spun ca ori il las in spital si toate vor fi ca inainte ,ori il iau acasa si eu nu mai am parinti in cazul asta.intre timp sotul meu mia spus aceiasi intrebare ca si ei.am ajuns acasa cu bebelusiul si 1 saptamina mai tirziu ne-a parasit si el.asa ca noi ne descurcam cum putem in limita posibilitatilo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

quote:
spune-mi si mie cum sa intru in posesia lor.nu am mai primit niciodata bani asa.ce trebuie sa fac?


Vine postasul si ti-i aduce acasa in cateva zile. Daca nu apar pana marti, tzipi la mine si ma duc la posta sa vad ce se intampla.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

AM PRIMIT BANII DE LA TINE,ITI MULTUMIM MULT .PUPICI DE LA PUIUL MEU SI DE LA MINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

cred ca am sa-l pun la posta e mai sigur...
te anunt eu.
Monica

quote:
Originally posted by DANA1978

buna!iti multumesc din suflet .cred ca ar fi mai bine sa-l pui la posta.nu stiu cind ne-am putea intilni daca lucrezi pina la 5.daca vrei sa ne intilnim spune-mi si ne intilni-m la magazinul unirea cind vrei tu.te pup si astept raspunsul tau.



pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

AM FACUT ROST DE CARUCIOR!

Singura problema nerezolvata este transportul lui din Berceni la Dana.
Se ofera cineva sa ne ajute?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

AM FACUT ROST DE CARUCIOR!

Singura problema nerezolvata este transportul lui din Berceni la Dana.
Se ofera cineva sa ne ajute?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

AURELIA ITI MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU CARUCIOR ,AM VORBIT CU PERSOANA RESPECTIVA SI MI-A SPUS CA POT SA MA DUC SA-L IAU DUPAAMIAZA.ITI MULTUMIM INCA ODTA SI TE PUPAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Ma bucur mult ca s-a rezolvat cu caruciorul.
aurelia, esti o scumpa!
Fetelor haideti sa incercam sa strangem si niste banuti si sa cumparam lapte(Milumil 3) si pampers. Nici noi nu avem prea mult(suntem amandoi bugetari) dar daca am da fiecare cate un pic, ce ziceti?

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by cornelia_laura

Ma bucur mult ca s-a rezolvat cu caruciorul.
aurelia, esti o scumpa!
Fetelor haideti sa incercam sa strangem si niste banuti si sa cumparam lapte(Milumil 3) si pampers. Nici noi nu avem prea mult(suntem amandoi bugetari) dar daca am da fiecare cate un pic, ce ziceti?

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

laura iti multumim mult de tot pentru ajutorul tau, si inca odata mii de multumiri aureliei.pupici de la noi pentru voi toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Dana, sa-mi spui, te rog, daca ai luat caruciorul si daca este bun.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Dana, sa-mi spui, te rog, daca ai luat caruciorul si daca este bun.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

am sa trimit pe cineva pentru ca alex a facut febra si nu am putut sa ma duc ,am vorbit sa-l luam miine.iti multumesc din suflet ,te pupam

Mergi la inceput