Copilasi si bebelusi de sept-oct 2004 (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sofiabebe spune:

Ma luati si pe mine la balamuc? platesc bine. Eu am doi!!! Ala mic mananca cu mana si de somn isi baga mana plina de ficat in ochi, dupa care plange si se freaca iar la acelasi ochi, dar si la celalalt, cu aceeasi mana la fel de "acoperita", apoi iar urla samd, e un cerc vicios, iar eu tip la el si-i trag mana, da el nimic, tot acolo vrea s-o bage!!!! De aia mare nu mai comentez, ca e deja prea mult.
Apropo, Geo, sa ma ajute Dumnezeu sa ajung zilele cand o sa fie si fata mea la fel de intelegatoare si calda cu fratele ei, cum e Ioana. Mi-au dat lacrimile mie, daca ei nu i-au tasnit de durere. Cu scoala, ce mai zice? A dat-o-n particoler? :))

bebe si puii:

Ziua lu' Sofia
La mare la Neptun
Ziua Filiponului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

La multi ani Andreias ,Sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii parintilor.

Lorena si pufymic multi ani fericiti alaturi de cei dragi.

Alina si bebe Deanna ingerasul mamei (09.09.2004)
poze http://community.webshots.com/user/davina25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Vorbiti de balamuc tare m-as inscrie si eu primiti?

Mi-a plecat mama la tara sa termine cu faiantatu' si gresatu' iar de doua zile chiaunesc, am ajuns sa o iau in sens invers cu masina spre birou, asa am ajuns. Tare bine mi-a mai fost o perioada ca dormea mama cu ea si eu eram cucoana dar acu' mi-a venit randul ca sa stiu ca mai am cupil ca parca uitasem.

Noi tot fara dinti nici un semn asa ca ne pare rau pt suferinta bb dar ce pot sa va zic bine ca ies....

Va intreb si eu de colo ati dat miere de albini adica ati pus in ceai careva pana acum?

Dar lapte din comert combinat cu ceva ati incercat?




Danina Diana - strengarita familiei
PAULA - DIANA NOI

Paula-Diana Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Era sa uit am vazut pozici cu Alexia si Ilinca frumoasele nu dati rochitici pt petrecere ca tare frumusele sunt ca vine si a noastra acusica.

A si ce sa mai zic de Eliana si Elena mai frumoase ca mireasa .




Danina Diana - strengarita familiei
PAULA - DIANA NOI

Paula-Diana Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

La multi ani, Andreas! Sa cresti mare, sanatos si sa fii fericit in fiecare zi alaturi de ai tai parinti!
Pufymic, multi ani fericiti alaturi de Ovi!Sa aveti parte de tot ce e mai frumos pe lume si sa va iubiti mereu!Si bazucul sa va aduca numai bucurii!
Lorena si tie iti urez o viata lunga si frumoasa alaturi de sot! (sorry pt intarziere).
Fetelor, pai va invit aici la balamuc. Eu trimit invitatia si voi va descurcati cu trasnportul, dar nu garantez tratament ca nu l-am descoperit nici eu.


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

LA MULTI ANI MIRON RADU!

LA MULTI ANI OMAR!



Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Sofia, cu scoala inca e ok, ii place in continuare, isi face lectiile cu foarte mare seriozitate, singura poblema este ca nu prea vrea sa doarma la pranz iar seara pana se culca facem circ iar dimineata (evident) e lesinata de somn.

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Miron Radu si Omar!

Ce vorbiti de balamuc...sa imi pastrati un loc va rog! Noapte de gemete (cred ca am dreptate, ne mai iese un dinte), acum mi-a varsat de 3 ori fierul din lingurita si sunt portocalie toata, a mancat numai 100 de lapte si in schimb carton la greu (roade cutiile de la vigantol si de la fier), nu sta deloc sa o imbrac/dezbrac, imi scoate absolut tot din sertare asa ca am renuntat sa le mai asez ci le indes, imi arunca tot ce prinde, drumul in/din parc e teroare, am ajuns sa ma taras pe sub masini sa scot jucariile aruncate intentionat, cu bolta, aragazul si masina de spalat au devansat telecomanda in randul jucariilor preferate...si a mea inca nu merge. A, sa nu uit papucii, care sunt desertul favorit, ii linge pe talpa de zici ca au miere.
Fug ca acum papa un ziar....

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:


LA MULTI ANI MIRON RADU SI OMAR!!!
LA MULTI ANI fericiti IOANA si OVI!!!
LA MULTI ANI (cu intarziere si scuzele de rigoare ) pentru RAMONA si sotzul ei!!!
Pupici tuturor sa fiti fericiti si sanatosi


Noi am avut probleme cu netul..se incarcau tare greu toate paginile..dar aseara am recuperat si am vazut pozicile noi cu Nathalie cea scumpica si tunsulica, cu Stefan cel nazdravan ce nu sta sa-i faca mami poze sa-l vedem si noi cat de mare s-a facut, cu Ilinca la Babyexpo si la petrecerea Alexiei..doi ingerashi si cu Eliana, Elena si tati lor..niste petrecaretzi frumosi foc .

Noi tot nu ne-am revenit...Ina inca mai e bolnavioara...gingiile ne supara tot mai rau asa ca avem concerte noaptea..eu sunt tot mai zombi din cauza de nesomn+raceala si la mine+mai nou o alergie nu stiu lace..ca tare sunt sexi..buze umflate a la Angelina Jolie, iar acum de diminatza vad ca ai nceput si o mana..distractie..ce mai...

Pupici si multa sanatate tuturor bolnaviorilor.sa treaca cat mai repede


Ania & bebitza Ina (23 oct 2004)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Ania sanatate multa si fugi si pe la doctor, nu da numa' cu presupusul!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput