Oligospermie (12)- putini, da' (ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Ei iata ca si-au mai facut curaj cate unii.
Si pe cine ma rog invidiezi iepurico si mai ales de ce? Ca ne starnishi curiozitatzili.
Oooo si printzesa a trecut sa ne salute.Cum sa nu reziste subiectul nostru daca oligo asta se vindeca asa greu, da si de s-ar vindeca, cred ca tot ar rezista.
Oare vom evolua spre camasi de forta si electrosocuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Da-da-da.... sa vezi ce camasi de forta si electrosocuri demne de invidiat vom avea....
Dupa o luna de la marea mea donatie catre administratorii DC-ului vaz ca am primit in sfarsit o umbreluta virtuala. De fapt, eu am donat pentru a primi voi umbrelute...., ca acum ma apuca invidia ca eu am si voi nu......
Vreau si eu sa nu am.........
Cred ca asa spun si normospermistii (de la alte capitole, nu ai nostrii), cand ne citesc pe noi.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

M Oana, pe langa tine (care te simti la o varsta vergina) eu sunt un mos. Deci fata mea, daca-l supui la astfel de tratamente pe "al tau", trecandu-l prin antagonice puncte de inflexiune, obligandu-l sa caute cu lumanarea urcand in genunchi pe nesfarsite trepte cheia decodarii personalitatii tale intortocheate si stratificate, atunci nu-i de mirare ca bietul om vine acasa la ore mici.
Ia de aici niste canturi profane http://www.epdlp.com/clasica.php?id=396 si gandeste-te la alte metode de a cali o barbatie decat cea a sadismului verbal.
Parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

1.Cu fiecare an de existenta conjugala in loc de a ma epuiza (dezbraca de toate cele ale gandirii si nu numa') sunt tot mai codata (imbracata) in gandire, ceea ce eu cuget ca nu e rau.
2.De venit la ore mici, vine din prima zi in domeniul numit advertising, iar de cand a devenit patron in acest domeniu (vreo 6 ani) orele au devenit tot mai mici. Ce face, stiu prea bine, deoarece eu insami am facut noaptea de multe ori ceea ce face el...., adica am facut impreuna, deci prefer sa stau acasa calma si sa ma distrez cum pot, decat sa muncesc ca altii pe bani grei...
3.Iti imaginezi cum m-as simti daca nu mi-as gasi o preocupare pana ajunge el pe acasa??????
4.Iar in noaptea asta mai am si preocupari juridice, cum bine stii, caci pana acum 5 minute am stat cu ochii la Carcotasi (ii ador!!!), iar de abia de acum incolo ma apuc de treburi serioase pe ziua de azi......
5. Iar alte metode de 'sadism intelectual' mai am... Vrei sa ti le descriu?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Ia inchide umbrelutza in semn de protest.
1.Da
2.-
3.Nu
4.Foarte bun
5.Nuuuuuuuuuuuu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

1. nota 10
2. nota 9 (sa stii ca nu e gigolo, numa' la prostii ti-e gandul!);
3. nota 8 (asta e lipsa de imaginatie, dom'le);
4. nota 10 (dar la mine e nota 4 ca sunt cu un ochi la voi si cu unul in acte; am atatea semne de gravideala, incat mi se .... de acte... pe gandurile astea...);
5.si erau atat de pline de erotism.... erau de nota 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Mare pacat de pct 5.Erotism zici.Woooaw.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

La erotism sunt mai buna decat la sadism...
Sunt mare maestra in domeniu....., crede-ma pe cuvant, caci altfel...
Dar sa mai dau o tura prin acte....... totusi... sauuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Neata,
Mai copii.....
Sunt la birou si in loc de market share, ascult putin Carmina Burana. Halal de mine.
Ce invidiez, ma intrebati? Greu de descris (am recunoscut ca nu stau bine la capitolul asta si voi vreti sa ma torturati). Intr-un cuvant as putea spune SPIRITUL. Desi e mult prea putin spus.

Hai ca s-a terminat partitura. La treaba cu mine.

Pupicei


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Asadar iti place spiritul nebuneilor.Dar ce te impiedica sa impartasesti aceasta stare de spirit? Sau e prea riscant si contagios.Si in plus nu da bine la CV.
Oana nu pot sa cred ai veleitati sadice,cum asa?Din celelalte te cred pe cuvant.Ai avut spor aseara cu actele?De fapt ce vezi cand te uiti in ele(dincolo de ele),cu privirile pierdute caracteristice noua de ne intreaba toti "La ce te gandesti".

Mergi la inceput