Copilasi de iulie-august 2004 (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

brei, agasente fete, ntz, ntz, n-ati vaz`t beti voi suc, io ma duc sa rad o visinata de aia de la mama ei
papadiq, nici io n-am fost nesatula la ilinca, culmea, barbatu` meu a crezut ca fac misto de el cind i-am zis ca am 2 linii, nici nu ne mai aminteam cind facusem treaba aia. norok ca-i leit tat-su
ma gindesc c-o fi cu coitze de nu ti-e rau
kim, aoleu, se pregateste lumea de craciun! ce au fetele cu mine? le roade-n invidie
Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Carmen, ia da si la fata o visinata, dar cu visine cu tot, ca imi e un dor....de nu mai poci.
Papadie,hehehe, lasa sa fie baietel, ca sa aiba cine sa o apere pe Catrinuta.
Hai noroc atunci, sa ne cinstim, sau mai bine zis sa ne traim, caci meritam.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nu mai stiu cine ma-ntreba daca si la mine e ca la nebuni cind culc cupiii: noooo, mai rau! sa-i vezi cum se trezesc unul pe altul, ma umplu de bucurie
papadiq, da` cu poftele cum stai?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

liliana, hai sa bem ca vad ca numa` noi doua mai suntem pe aici

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by carmenp
papadiq, da` cu poftele cum stai?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei



ooo bine multumesc:)))
bine de tot poftesc la un lapton nou ca pe celalalt mi l/a ars catrina (a turnat suc ine l acu 3 zile) si la o crema dior (48 de euro cutiuta).
atita tot!:))

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:



Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

carmenp, papadik... sunteti de belea... rad de una singura in fata calculatorului... cred ca o sa zica astia pe aici ca am luat-o razna.

Oliv... imi pare rau.. e groasa... da voua va trebuie si SSN ca sa cumparati cu credit cardul... ca la noi nu se foloseste... si mai dihai...:))



http://community.webshots.com/user/aneagu100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Fusei la politie...mama ce fete de puscariasi am vazut..noroc ca dupa o oar ne-au spus ca nu au pe nimeni available..si ca vin ei la mine acasa diseara..he,he..numai la politie in US nu fusesem..asa ca dati si aici o visinata...

Anca nu se foloseste SSN cind faci cumparaturi cu credit cardul ...doar cind vrei sa deschizi diverse conturi..sa aplici pentru un imprumut ..atunci da iti trebuie. De aceea m-am speriat..azi am aflat ca au toate datele mele...
Mada ..nu m-au calcat hotii...cineva mi-a furat identitatea..si deschide conturi si face cumparaturi in numele meu...
Ideea este ca deja am 2 suspecti ..am numele si telefonul lor...ce i-as mai suna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna seara de la noi

azi am terminat de dat antibioticul lui Danut si sper sa fie bine in continuare, azi si-a mai revenit si la mers, s-a mai echilibrat un pic, dar mai are totusi de muncit, Doamne Ajuta, si-a revenit si la dispozitie, a mancat destul de binisor (spre jena mea chiar si pateu Sibiu de gasca a cerut si n-am avut de ales, i-am dat pe paine, de aceea ma informam daca pot sa-i fac eu pate de ficat in casa) insa e plictisit la culme, a plouat nonstop si n-am putut iesi deloc.

eu am ajuns binisor spre 58 de kg in cateva zile, si ma minunez intruna cum se ingroasa randurile de mamici de bebe 2. Marturisesc ca si eu doresc un fratior pt Danut (eu una nu cred ca stiu sa cresc fetite :))), si trebuie sa ma informez cum se concep baieteii inainte :))..... cu Danut nu a fost decat pur noroc si dar divin, oricum parca n-am curaj sa ma apuc din nou de "treaba" desi ar fi mai bine acum cat oricum am toate pregatite si insirate pe aici si saci de haine si alte lucruri d-ale bebeilor si mai ales nervii beliti gata pana la maduva. Vorba lu Creanga, "nu stiu altii cum sunt" da io nu stiu ezact daca as face fata bine si unei noi sarcini si fugarelilor si pumnilor in burta de la Dani, care seara ma tavaleste cu mare placere si ma pisca de pielea burticii de-mi cam dau lacrimile, da nu zic nimic, ca el o face de drag.

stiu ca nu mai am prea mult timp, am deja 32 de ani si n-as vrea sa ajung sa mai nasc abia la 39-40, dar sincer, nu stiu cum sa procedez....cum ramane cu locul meu de munca? mai primesc aceeasi suma pt cresterea celui de al doilea copil fara sa ma mai intorc sa lucrez chiar deloc? sau imi semnez demisia de pe acum ? Nu ca mi-ar pasa prea tare, oricum mi-as gasi altceva de lucru insa totusi 2 ani....fara nici un venit, nu m-as simti eu bine....zic si eu...poate astea-s doar motive
fug pana la dus si sper sa nu ma prinda somnul
pupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Hop si eu la petrecere!Daca va spun ca si eu mi-am facut testul acum 3 zile,ma credeti?Din pacate numai o liniuta.Nu mi-au venit pionierii si desi i-au pilule,nu stiu ,s-o fi defectat ceva pe acolo.Unde-s doi mai merge si al treilea,ce sa fac daca-mi trebuie si-o fata.Pai de golani m-am saturat.
Liliana,eu n-am avut parul lung niciodata,ca am un par tare dragut,parca-i de africanca blonda,dumnezei ce trag in fiecare dimineata sa mi-l intind!!!!Asa ca-l tund mereu,da maestru asta m-a chelit de tot,am fost astazi sa cumpar fesuri la baieti si mi-am luat si mie unul pentru urmatoarea luna.
Olivia imi pare rau,sigur nu-s romani ca pe aici se poarta!Am citit in ziar de cazuri asemanatoare si nu`s cum naiba erau romani.
Carmen,si deci mi-o iei inainte,vrei sa fii tu prima cu trei!!!Bineeeeee,las ca io fac patru.

Ema si Ricardo

Mergi la inceput