Montignac: ce am mancat azi? (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Adriana-eu sunt de acord cu tine. La un moment dat am vrut sa fac asa, dar nu am vrut sa supar pe cineva. Dar daca sunteti de acord atunci refac tabelul!!

Ramona, scuze, te trec si pe tine!!!
Va pup pe toate!!!

Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei si a Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Ralu, eu propun sa facem tabelul doar cu persoanele care sunt acum active la subiectul acesta... Restul, pe masura ce apar, le adaugi... Bineinteles, daca nu ti-e prea greu.
La mine in tabel, la greutate actuala apare 50.7, adica asa cum era la momentul ultimului tabel facut de Caro. Ar fi fost bine sa fie asa, dar nu e... acum am 53.5kg!!!
De maine vin aici cu meniul, vreau sa ma tin de treaba!!!

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 5 luni) si Ramona (3 ani si 4 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Offf, aseara am dat-o in bara.Am avut doua abateri: struguri si 2 biskrem.Iar astazi dimineata: 53 kg MD: cafea si un covrig din faina neagraMai departe nu stiu inca. Probabil o omleta la pranz si fripturica mai pe seara.Ralu, multumim pentru tabel.Ana-Maria"Some people see things as they are and ask WHY?I dream things that never were and ask WHY NOT?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Ralu, multumim de tabel. Si eu vroiam sa-ti propun inca de ieri sa treci doar persoanele active acum la subiect, de fapt cine a mai scris la Monti (61), ca sa nu incarcam tabelul prea tare, plus ca si tu ai avea mai putin de lucru. Si daca ai putea sa modifici data de incepere a dietei in format zi, luna, an, ca ar fi mai usor de citit.

Eu am calcat pe bec aseara ca am papat niste mazare cu iepure. Recunosc, nu m-am putut abtine, era deliciiiiiiiiios...

Azi:
dimi: sardele+cicorica aferenta
prinz: cele 3 mere
seara: probabil salata de rosii cu branza

We placut !



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

SUPER RALU multumim ca te ocupi de tabel
La mine e bine cum e scris, acuma sunt la 80 si de acuma incepem

Drept este ca si eu am lipsit mult de pe aici , ... dar am avut motive serioase si problemute mari dar de acum sunt alaturi de voi cu bune si cu rele .

binenteles ca mi-e greu sa ma apuc serios de monti , mananc o masa monti si apoi calc pe bec, nu stiu cum sa fac sa ma mobilizez calumea

cine ma trage de urechi

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ralu cum e dulceata de ardei iute ... nici nu am auzit de asa ceva

lgireada mama mama ce bucatareasa super esti .... super arata , cred ca sunt si bune

iramona ai slabit muuuuuuuult intr/o luna 8 kg e foarte bine ....

iramona timisoara ??? in sfarsit nu sunt singura timisoareanca pe acest topic ...



ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Andanii, eu scriam de dulceata de ardei iute. Daca vrei reteta, uite-o www.culinar.ro/forum/viewtopic.php?t=8464&start=0" target="_blank">aici! Este nemaipomenita! Asta pentru iubitoarele de ardei iute...

Sa trec cioco 73% la abateri?? Ca plecam maine la Moeciu si mi-am luat cioco Anidor ca sa nu gust din prajiturile pe care le voi gati...
Sper sa fiu serioasa si sa nu ma intorc de unde am plecat!

Va pup si spor la slabit!

P.S. Laura, iti fac galerie!!

Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

OF OF, SUNT ZAPACITA Adriana la tine ma gandeam cand am pus intrebarea, nu stiu cum de am scris ralu

Distractie placuta la Moeciu, vai ce faina e zona aia, am fost si noi anul trecut pe acolo si ne/a placut f f mult.

Pe acolo sunt si CHeile Gradistei nu ??? sa aveti parte de vreme frumoasa.

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Da, stam la aproximativ 500 m de Cheile Gradistei, spre Chisatoare.
Ca fapt divers, sotia patronului de acolo a tinut cura de slabire a Mihaelei Tatu (nu stiu in ce consta!) si a facut infarct la 42 de ani, fiindu-i fatal... Totul a fost din cauza curei!

Stiti ceva despre regimul asta? Ce a facut Tatu ca sa slabeasca?

Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Fetelor am schimbat ce mi-ati spus in tabel. Am lasat pe cei care sunt activi, sau cei care au scris in ultimul capitol. Karina, am pus si datele cum trebuie, si la "timp in luni" am mai modificat pentru ca erau unele greseli!! Daca mai este ceva sa-mi spuneti!!
Si eu de maine incep cu avand si energie!!!!!
Poate hotarati o zi sau doua din saptamana in care sa se raporteze si sa modificam tabelul. Nu ca nu as avea timp in fiecare zi, dar cred ca nu toata lumea se cantareste in fiecare zi!!! Astept propunerile voastre!!!
Va pup!

Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei si a Mariei

Mergi la inceput