Copilasi de iulie-august 2004 (115)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

iost aci, prezent, sa traiti cotcodacesc pe linga Turbomel.
st groaznic de obosita iar Catrina pare sa nu-si mai revina la programul de dinainte...adeca la ala cin nu se trezea noapteaaaaaaa!!!
in rest, stiti cam toate cum e...exact in ziua in care nu faci curat iti vin oameni in casa. azi am vrut sa-mi omor soatza noroc ca nu se poate prin telefon. dar a fost la un sfert de pas.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Neata ..de la o somnabula..iar am am avut o pauza de 2 ore...asa ca acum turnam cafeaua pe vena...:)
Nu prea v-ati omorit cu scrisul...s-a facut vremea frumoasa??
Nicole..vazut si oftat...
Am vazut -o pe micuta belita...he,he...de ce-i zici frate asa? Frumosi amindoi copii...Pe Giulia cu ochii ei cei frumosi...
Adema ma bucur ca sinteti pe drumul cel bun....
Ina...pupici pentru cucuiul proaspat achizitionat..noi avem loc de dat capul..mereu acelasi ...pina o sa ramina semn:)
Nu mai stiu daca vroiam sa mai scriu ceva...dar oricum revin...
Azi vad ca au lipsit Andreea B si Simonele....si Alice...
Papa...cit de des se trezeste Mielu'..?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

am mai pus cateva pozici:
http://community.webshots.com/album/457786222aJmYwD

felicia - da, iar nunta... nici nu mai stiu la cate am fost anul asta... si de data asta nasim!

plecam, revin mai tarziu.

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

marcela, sa tot pozezei copil asa frumos

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

se trezeste o data...da o face ca sa manince un bibe...se culca la 11-12 si se scola la 3. viatsa de caine de pripas. dimineata la 7 e-n picioare. doarme peste zi vreo 2-3 ceasuri. si eu cu ea. io prima
azi asa m-a nerfat c-am lasat-o in banii ei sa se culce cind n-o mai putea ce atita luat in brate etc si pe la 2 jumate a venit s-a asezat pe jos la picioarele mele si a adormit in 15 miimi de sekunde. asa ca de-acuma ii las perna mare pe jos in living si cind o pali-o somnu n-are decit sa se serveasca.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Am mai pus niste poze recente in albumul "Dupa 1 an"
http://community/webshots.com/user/eoncioiuro


Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

ade n4 se des25de 35n243 c4 -6ze
ala e mesaj dupa ce mi-a apasat catri pe taste:)
traducerea: ade nu se deschide linkul cu poze.
*

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

am scris un mesaj si ..a disparut !!!
so , pupacim toti bebelucii si pe parintii lor ..
am vazut doi cupii frumosi ..Carmen , te invidiez (in sensul cel mai bun) ai niste copii minunati , sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei
am vazut-o si pe Giulia cea frumoasa ..ce-as mai pupa-o pe "moaca " aia de papusa ...
din poze atat ..ma duc sa mai vad
Adema , ma bucur ca micul Codrut e mai bine !!!!multa sanatate !!!
Olivia , si tu ? of ...si eu azi noapte tot la fel ...ce mi-e dor de vremurile bune ..acum mai e cum mai e ..dar cand incep munca ce fac ???pup dulce
Andreea , imi pare rau ca esti trista ..multa sanatate bunicii tale !!!!pozele le vazusem de aseara ...gigea pupi !!!
dar vroiam sa va intreb ..ce cascaval dati voi copiilor ..ca eu am cumparat cateva tipuri si sunt foarte sarate
revin

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Papa..asa zici tu ca se scoala de foame..motivul il stie doar ea :))) Si la noi functioneaza chestia cu perna sau cu o paturica pe jos...cind isi pune capul pe ele..este semn ca este ora de nani..
Simo...si tu? Nu ma asteptam din partea d-nului Pufulescu...
Adema nu se vad pozele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

andreea (philip)..... nu mai fii trista... asta e problema noastra a celor ce suntem departe de cei dragi...

Adema... nu mere linku...

Papa... si Bianca se trezeste noaptea sa manance... dar eu m-am resemnat... oricum, am mai vobit si cu alte mamici cu copii mai mari... am citit si la Parintii Intreaba... multi papa noaptea un bibe de lapte... si o tin asa pana la 3-4 ani.. sincer, eu o las in pace sa faca cum vrea ea... si cred ca singura o sa se dezvete..

sunt pe aici... am de lucru da nu am chef... ma tot gandesc la plecarea in ro...



http://community.webshots.com/user/aneagu100

Mergi la inceput