Constanta la apel (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!!!

Acum chiar a iesit soarele!!!

Eu am avut azi-noapte cea mai cumplita criza hemoroidala din viata mea (cel putin asa mi s-a parut, dar poate ca am uitat cum a fost dupa nastere?!).... La ora 1, eram la Urgenta, la chirurgie.... Pt ca deja luasem Detralex(tablete) si Proctolog (unguent si supozitoare) + un Algocalmin, nu mi-au mai facut nimic... Mi-au zis sa vin de dimineata la "dl. profesor" (care deja ma trata, la Clinica Proctoline)... Am adormit cu greu, dar am reusit.
Mai, era o MIZERIE in spital, ca m-a ingrozit!!!!!!!!!!!!!!!
Ufffffffffff......

Tania, unde gasesc supozitoarele acelea despre care vorbeai, please!?


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

neatza fetele!
mav, imi pare rau ca patzeshti asha ceva!
am incercat shi eu sa comand catalogul de la quelle, dar cred ca nu dau codul poshtal bun, ca nu trece de pagina, poate ma ajutatzi shi pe mine, cele care atzi comandat deja catalogul, please!
xandra 30+

pozici cu mine
ticker bebe
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051129/dt/8/k/e01e/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:


Ce frumos e afara!
Anda, eu cand am comandat catalogul am pus codul 700090, ca asa am vazut pe un plic de la connex care doar ce-mi venise. Apoi cand am comandat pt mama, Sanzi si alte prietene am pus acelasi cod. Vad ca la Sanzi a ajuns deci cred ca poti sa incerci si tu asa.
Vic, imi pare rau pt tine, poate reusesti sa scapi cu tratamentul pe care-l urmezi.
Tatiana si Sanzi bucurati-va ca mai sunt doar cateva zile(nu luni)pana va veti vedea sotiorii!
Va doresc o sambata placuta!


www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by Fiquelle


Angelique, nu cumva am fost colege de facultate? Nu ai terminat Litere la Ovidius in 2002? ca eu parca asa as zice(am vazut pozele de la nunta, superbe...si sotul tau imi pare cunoscut...tot din facultate, nu?)


Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

POZE CU MINUNEA MEA



Eu am terminat Istoria in 2001 impreuna cu sotul meu si dreptul anul acesta. Este posibil sa ma stii si pe mine si pe el de la facultate pentru ca Istoria are secretariatul langa cel de litere si cum lumea este mica...

Gyly, la gaze nu a mai trebuit sa platesc nimic altceva, adevarul e ca eu le aveam deja langa poarta asa ca din cauza asta nu mai trebuie sa platesc nimic. Dar si asa sunt o gramada de bani, nu avem ce face.

Cat despre catalogul de la Quelle, eu am avut de asemenea probleme cu codul postal, nu il stiam dar am intrat pe google si am gasit un site al postei romane unde am gasit codul strazii mele si s-a rezolvat, mi-au spus ca au preluat comanda.

Narcisa, vremea s-a facut frumoasa, nu mai este frig, a iesit soarele si s-a oprit ploaia ceea ce este cel mai important. Acum putem iesi iar la plimbare.

VA pup pe toate si ne auzim luni ca nu mai pot intra pana atunci, eu intru numai cand sunt la birou.

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere


Nu te incrancena, lucrule bune vin cand le astepti mai putin. Tine minte: tot ce se intampla are un scop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantiana spune:

Cred ca e bine sa scrii codul postal corect, ca sa nu apara incurcaturi.
Uite aici lista cu codurile postale:

http://www.coduripostale.com/cgi-bin/index.cgi?mod=cs&r=31&jud=CT&loc=&str=&bp=FCA486F4F22290F3B39ECEF879B9DC66

Cel mai usor e sa scrii in casetele din partea de sus a paginii localitatea (dupa ce ai ales dintre judete Constanta) si strada si apoi dai click pe CAUTA. Iti afiseaza codurile strazii, in functie de numar.

O zi buna tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Andra, am gasit cartea lui Spock, cand ai timp sa treci sa ti-o dau, mai vrei si Capraru? ( a mea e o editie veche, de cand era RAdu mic...) sa vb cu socrela sa o aduca???

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
David (best of...), tati si mami

A venit toamna!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna, buna!
Ce bine ca a mai iesit si soarele! Deja plimarea de dimineata am epuizat-o, ca rezultat am un copil taare obosit care a alergat de parca il tinusem in lesa . Acum isi incarca bateriile pt dupa-amiaza .

Si eu am comandat catalogul de la Quelle, la cod am pus 900000, codul care il aveam pe plicul de la romtelecom. Acum astept catalogul.

Adina, Andrada are grija de silueta ei de mica sau mi se pare? ce mai faceti voi? In afara de consumul produselor pt varste mai mari?
Eu am inceput sa ii dat pt imunitate Alexandrei sirop de echinaceea si propolis. Pe prospect scrie ca se da de 3 ori pe zi cate o lingura, nu specifica daca pt adulti sau copii. Tipa de la plafar mi-a spus sa ii dau doza la jumatate timp de o luna. Dupa o luna la cat timp se poate repeta cura?
O zi buna!
Camelia & Alexandra Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

sinzi, merci mult, poate trec pe maine pe la tine, asha, mai pe dupa amiaza, dar oricum te sun inainte shi vb.
merci, eshti o dulce.
anda

pozici cu mine
ticker bebe
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051129/dt/8/k/e01e/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

quote:
AngeliquedeS Posted - 24/09/2005 : 10:57:37
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Fiquelle


Angelique, nu cumva am fost colege de facultate? Nu ai terminat Litere la Ovidius in 2002? ca eu parca asa as zice(am vazut pozele de la nunta, superbe...si sotul tau imi pare cunoscut...tot din facultate, nu?)


Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

POZE CU MINUNEA MEA

--------------------------------------------------------------------------------



Eu am terminat Istoria in 2001 impreuna cu sotul meu si dreptul anul acesta. Este posibil sa ma stii si pe mine si pe el de la facultate pentru ca Istoria are secretariatul langa cel de litere si cum lumea este mica...




Asa e, am incurcat facultatile...ati fost colegi cu fostul meu prieten..., nu cu mine....ha-ha!

Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

POZE CU MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Hello...noi cu raceala la toti membrii familiei. A inceput Anduta, am luat-o eu de vreo 4 zile si azi au inceput Costin si Bibi sa stranute si sa le curga nasul...Cel mai nasol sunt eu...complicatii...sinuzita, faringita, laringita, rinita...tot tacamul si de azi si tuse....nu mai scap de ea.
Fetelor azi e o zi importanta pt. Madamsadamy...face 17 sau 18 ani de casniceala(nici ea nu stie exact)
La multi ani fericiti si cu sanatate maxima!Sa va iubiti in continuare la fel de mult! Sunteti un exemplu de urmat si admirat!
Mav, supozitoare cu catina...incerc sa-ti fac comanda. Nu le gasesti in Ro. Din Moldova le aduce colega mea. Incearca sa faci rost de praz si fa un terci din el si lasa-l sa se raceasca si apoi cat suporti de cald sa-l pui pe sezut.Cat mai cald posibil...te va ajuta f mult.Sanatate multa!
Adina, maine ii luam in custodie permanenta pe Minnie si pe Micky.Erau asa mici ca mi-a fost teama sa nu moara si le-am spus proprietarilor sa-i mai tina o saptamana.
Cornelia, pe Maria la Big-Ben o ai? Pai va asteptam si la noi.Dai un bip si va explic cum sa veniti.
Pa..ca nu mai poci respira...

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze CONCEDIU AUGUST,NOU-NOUTE!!
Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput