Copilasi de iulie-august 2004 (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

mai sunt si eu dar inca nu functionez...
sunt atat de adormita... de adormita ce sunt am stricat o poza de-a alexandrei, mor de ciuda, nu alta. eu le fac la rezolutie mare si le micsorez atunci cand le pun pe web. tocmai voiam sa pun pe net vreo 3 poze facute in dimineata asta si le micsoram in photoshop... iar pe una am salvat-o asa mica peste fisierul original! sunt neagra de suparare...

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza frumoaselor.
ce vremeee.....si aici ploua cu caini si cu pisici, e un vant de te ia pe sus, portul e inkis, furtuna de gradul 5.....si asa cica e inca 2 zile. super frumos!
vazut pozne cu Pupi, ce tare e! si mami cu cablurile in cap
Ema, ce bine ca e totul ok cu Ric! da e inalt, nu se joaca! pesemne ca seamana la capitolul asta cu Mario.
maine nu sunt la servici asa ca azi munca la dublu....incerc sa revin rapid!
pupi si o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Marcela, nu fii suparata ! Io am sters un fisier intreg cu poze de ale lui Gizmo nu de mult, ca era botezat la fel ca si altul - poze bebe - si in loc sa il sterg pe acela prost, l-am "dilit" pe ala bun si nu asa, la reciclebin ci direct !!! M-am suparat tare tare tare de tot, am incercat sa il recuperez, dar nu a mers ! Mi-am zis, asta e, si am facut alte o suta de poze in loc !
Roxi, iti trimit o umbreluta pentru pisi si cutzu !!! Noi aici in Bucuresti deja ne plimbam cu barcile ! Noroc ca pina la etajul zece unde stau eu mai are apa mult de ajuns !! Rid io rid, dar nu e de ris nicidecum !!!

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Si sa nu uit - Ema, ce mult ma bucur pentru Ricardo !!! Multa sanatate si pupici pentru amindoi baietii tai si pentru tine bineinteles !

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Vazut poze cu Pupi care are niste gropiteeee...super.
Ema-bine ca te-ai linistit. Ce fain ca Ricardo e inalt...asa mi-as fi dorit si eu sa fie Raducu mai inalt. Deja l-am "programat" la basket, ca daca mostenire genetica nu e ...incercam pe alte cai.
Din pacate nu putem veni la party. La ora la care se termina e prea tarziu sa ne intoarcem la Brasov, iar luni trebuie sa fim la munca.


Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu
La mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata ! Dupa o noapte mieunataaa de Giulia ...
Am scapat de vaccin ... sa vedem ce urmeaza ... sper sa fie fara febra ... avem supozitoarele !
La voi se gaseste TRIMOVAX-ul ???

EMA -ne bucuram ca Ricardo este bine !!!

L-am vazut pe Pupi !!!

Vrabiuta - lasa ca urmatoarele pozici vor fi si mai si mai si, oricum Alexandra este o frumuseteee !!!

Nu mai stiu ce vroiam ... daca imi aduc aminte revin, daca nu, revin oricum :)

O zi insorita va doresc, la Oradea este soare, chair daca e racoare !






_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

am reusit sa pun o poza in albumul de un an... e chiar poza pe care am stricat-o. si cred ca ma duc sa ma culc pana nu fac varza tot computeru'
revin mai tarziu

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria, trimovax-ul se da gratuit asa ca nu am cautat de cumparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roxa - sunt disperata ... in judetul Bihor nu este de 5 luni ... de asta caut sa cumpar !

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Da' ce-i cu trimovaxul asta ? Eu una m-am oprit la calendarul de vaccinari de la policlinica, cele de "stat" ca sa zic asa ... e vreo problema, Roxi ? Nu m-am gindit sa mai fac si altceva in afara de ce ofera ei, si nici pediatra nu m-a sfatuit altminteri !
Marcela, vazut una bucata fetiz superscump !!! Cel mai mult mi-a placut poza aceea cu Alexandra in dubla ipostaza - mai mica si mai mare, in comparatie ... ce au mai crescut copchii astia ! Si ce bine seamana fetitza ta cu tati al ei ! Pupici multi si odihna placuta !

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput