Impreuna, Timisoara! (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

MITZUKA din pacate nu am prea multe fata de tine cu winnie
Most grand aventure - ai
The piglet big mouvie - ai
Spring tine with roo - ai
The heffalump - nu stiu sigur daca o am s/ar putea sa fie pe hard dar aseara el dormea deja cand eu inventariam cd-urile
Tigger the mouvie - sigur nu o am

ce am sigur in plus este : A Very Merry Pooh Year - film
si doua jocuri faine unul educativ de unde face tot felul de chestii super : Winnie The Poo Preschool, si unul f fain Tigger's Honey Hunt



va pup pe toate
andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

era sa uit am sortat aseara filmele care le stiu eu si imi plac si mie, sa tot fie vreo 75 (sunt jumate din ce am dar sunt si jocuri educative f multe) si azi i/am dat tema de casa copilului cand se va intoarce de la scoala sa faca listuta cu ele si atunci maine eu le postez aici pentru cine doreste

Doris ramane cum am stabilit

va pup pe toate
andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:


LA MULTI ANI CALIN!!!!


sorry fetelor, ieri nu am apucat sa intru nici de la lucru (am fost plecata din sediu, si nici de acasa, ca am stat toata seara cu Ale
merci ca v-ati facut griji, ale acum e mai bine, i-a mai trecut febra in sensul ca nu mai are 39
va pup, nu pot sta, poate intru mai incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

Doris eu vin cu Felician . Deci prezent.

Mai fetelor ieri mi-am luat jumate de zi ca Ioana mea a facut diaree cu voma cu febra, toate au fost pe capul ei. Si asta de la laptele la cutie Milli. Sa nu mai aud in viata mea de lapte la cutie ultra pasteurizat si conservat ca nimeni nu stie de fapt ce contine ...era lapte deschis atunci , l-am gustat si eu ieri si avea un gust groaznic.Cine stie cum de s-a nimerit tocmai lamine.
Asa ca va dati seama prin ce-am trecut copilul meu care n-a mai vomitat de cand era bebe....
E pe tratament homeopat acum si azi sper sa-si revina cu mancarea ca era cu burtica lipita de spate saraca.

Va pup si spor la lucru

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Of, de atatea griji am si uitat: Gabi LA MULTI ANI sotului tau si multe bucurii sa aveti impreuna, sa fiti fericiti alaturi de comorile voastre!!

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza fetelor!!!
Ne-am intors!!! A fost frumos, nu chiar asa cum descria toata lumea insula Creta, dar am vizitat si Santorini si nu regretam deloc.
O sa va citesc cu calm mai tarziu, ca sunt sefii aici, pana atunci pun niste poze.

Pupici la toate!!!!

poze
gio si bb Marco 24 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!
Fetelor...mi-a trimis Miro lista ..asa ca urmatorul capitol il deschid eu...sper ca e ok...
Andanii...astept si restul listei , cea pe care ai dat-o tema de casa...sa vad ce mai ai..si dupa aia daca se poate as vrea sa-mi scrii si mie niste cd-uri...alea pe care nu le am cu Winnie...le vrem pe toate...si mai vad eu ce...o sa-ti dau cd-uri goale...e ok?
Doris...eu vin cu Vasa...
Irina...imi pare rau de ce a patit Ioana...
Giova...bine ai revenit...ti-am simtit lipsa...ce face Marco..creste?
Diana 1971....pe unde esti...sper ca totul e in regula....

Gabi....
LA MULTI ANI CALIN!



Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Giova bine ai revenit .... ce dor mi-era de tine ... s-a simtit pe aici lipsa inca uneia din aia cu ac de albina ... prietenele stiu de ce.
Citeste din urma ...ca ai de unde si revino in grup. Vezi ca avem intalnire in 1 oct. Va asteptam.

Irina imi pare rau de pitic. Doamne ajuta sa se faca bine. Piticu nu-l ei la intalnire?

Ana oare eu te mai prin on line vreodata? mi-e dor de discutile cu tine.


"Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!"

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna dimineata,

In primul rand zic si eu LA MULTI ANI!sotului Gabrielei.Sa fie sanatos si sa aiba parte numai de bine alaturi de cei dragi.

Giova ,bine ai revenit!
Miro,zau ca nu stiu sa-ti raspund la intrebare...Si mie mi-e dor de discutiile noastre "furtunoase".Insa la noi,cred ca am mai scris,deja programul s-a schimbat,ca pe la ora 21 terminam cu lectiile,pe urma cina si Alex merge la nani.Pe urma o spal pe Luana,o imbrac si incepe circul,ca nu vrea la nani,am incercat s-o culc la 21.30 si chiar si la 22.00,insa nu doarme,doar se foieste in pat si ma scoate din sarite.Asa ca intru si citesc tot ce ati postat peste zi,timp in care Marius e dupa ea,pana la un moment dat cand incep sa urle unul la altul si atunci intru eu in functiune...Pana apuc sa va citesc si sa postez se face de 23.00...Luana e plecata cu pluta deja(uneori nici nu mai apuc sa postez) si hai cu mandra la nani....Si uite asa ma apuca ora 1 dimineata la tv. ,ora la care as putea intra online linistita,insa Marius doarme(asta pleaca la 6.30 de acasa)si nu vreau sa-l deranjez.La orele la care am intrat eu tu nu esti acasa sau nu esti online...Lasa ca vad eu cum 'oi face...Sa ai o zi buna!
Irina,eu folosesc numai lapte Milli,insa nu am patit niciodata asa ceva.De obicei,inainte sa dau copiilor gust eu prima,pentru orice eventualitate...Imi pare rau pentru micuta ta.Insanatosire grabnica!
Giuliatm,zici ca Alessandra isi revine?Asta e un lucru bun.Pupici la printesa cea frumoasa!
Dragelor,va pup!Sa aveti parte numai de bine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Fetelor..rds asrta m-a faultat rau de tot ...nu am avut net 24 ore si 12 min...

Irina- imi pare rau de Ioana ... dar tu ai fiert lapetele inainte??? eu il fierb si daca scrie ca e facut pe marte,nu am incredere in pasteurizatul lor...sanatate la ghemotoc .
sper sa ne vedem in weekend?? seara ?? mai vb pe pm eventual sau la telefon.

Mitzuka - sunt ok ...si bb activ.... dar nu am avut conexiune pana acum 20 min .

In ce priveste intalnirea eu vin singura ...sotul meu si asa face bashca de mine numarand mesajele ...tot ma intreaba ..ce poti sa scrii atat...??!!!
In ce priveste locatia intalnirii ... pe terasa cred ca nu mai prindem noi anul asta ...nu s-a discutat ora...si cred ca daca e seara trebuie sa rezervam masa dianinte.In ce proveste fumul ... subscriu.

diana 33s fix

Mergi la inceput