Impreuna, Timisoara! (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

MI-E dor de GIOVA.
Ma ingrijoreaza si pe mine Alina ... am s-o sun maine la prima ora.
Doris mama ... fuga in pat .. somn usor.
Diana ... hai ca ma duc si io .. nu de alta da ar vrea si al meu pe calc ... nu ca nu ar descarca si acum ceva ... dar ... vrea si el sa butoneze pe acilea si-l incurc.
Noapte buna si ne revedem maine dis de morning.
Va pupa fata pe toate si pe toti.

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Miro pai da' tu cu cine credeai ca vin, pan'sa zic ca nu vin cu eks-u'?? Si ce tot bagi tu fitile cu varu', haaa??


Sa stii ca am nimerit si io in seara asta pe telenovela aia si era Viziru cu una' care se plangea ca marea pb a vietii ei e ca e virgina la 18 ani Auzi ghidusie Ooooooooof viatza meaaaaaaa


Doris, numa' sa-mi zici ce melodii sa-ti trimit Sau...toate?
Si ce-ai patit, mey, de nu te simti bine?





hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Bueeey.. halal buhe... m-ati lasat singurica...

Si nici Ana nu e la barfa... ce-o fi cu ea..?


Io mai stau prin zona.. daca are careva chef, sa dea un semn






hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara,
Mey fete...am stat si am citit....ca mult mai scrieti.
Miro,cu vecinul nu prea ai ce face.Lasa-l pe nebun in pace ca nu e chip sa ajungi la un consens cu el...
Albi,cu intarziere zic si eu FELICITARI!!! pentru master...Cat despre partea cealalta...viata merge mai departe,esti tanara,desteapta,frumoasa...iti lipseste ceva?Nu!
Doris,nasoala faza cu nebuna....Biata Ines,micuta,tare s-a mai speriat!!!Ar trebui sa vorbiti cu ea sa incercati sa ii explicati ca specimene de astea se tot gasesc pe lumea asta ...
Toate fetele,va pup pe toate si va doresc la toate numai bine!
Cu intalneala...in principui,cum am zis,eu zic ca vin....Daca e sa vin si cu Marius voi veni si cu copiii dupa mine,ca eu nu am cu cine sa ii las...Iar cu locatia...unde credeti voi ca e mai bine.Sa fie vreme buna,sa nu ploua,sa nu ninga...
Sa aveti o noapte buna,dragelor!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Ana, multumesc de felicitari Imi pare bine ca in sfarsit ai aparut... chiar imi faceam griji ca tu de obicei activa, n-ai mai dat pe-aici...

Miro, uitasem de faza cu vecinul ala tampit... Io zic sa incercati sa il ignorati pe cat posibil si sa nu va faceti de lucru cu el. Hai sa-ti pove SF-uri de pe la fostu'... Vecina lor de deasupra e nebuna. Tot ceva de genu': nu se face dush dupa 10 seara, nu se vb tare dupa 10 seara, nu se rāde dupa 10 seara... Cum tragi apa la buda, bate ca isterica in tzeava... Pt ca ea are copil de 11 ani, care tre sa aiba liniste la ora 10 seara, da' care incepe si alearga (a se citi tropaie/bubuie) prin casa incepand cu ora 7 dimineatza. Si pt ca vecinul de deasupra nebunei i-a ignorat "regulile" (deh, omu' lucreaza la Alcatel si ajunge acasa la 10 seara... tre' sa faca si el un dush, nuh?!?); ea i-a bagat o scrisoare de amenintare pe sub usha, scrisoare pe care tipul a aratat-o la prima sedinta "de bloc". Nebuna s-a enervat ca a facut-o de cacao si cand tipul a plecat la Bukale intr-o delegatie, i-a scos sigurantele (sau ceva de genu') din panoul electric, de i s-au dezghetat congelatorul si frigiderul in miezu' verii; si cand s-a intors omu', dupa vreo saptamana, mirosea a mort in casa...toata carnea din congelator era stricata

Deci... cu nebunii nu-i de gluma... mai bine-i lasi in pace... ca oricum de vorba buna nu inteleg !

Aveti grija de voi





hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

Noapte buna Timisoara



Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

http://fr.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyella_1982 spune:


BUNA DIMINEATA TIMISOARA


AZI SUNT FOARTE MATINALA PENTRU CA SOTU-MEU ARE PRIMA ZI DIN TURA DE DIMINEATA SI...NE-AM DAT TRZIREA LA 5 !!!!
DARIUS DOARME CA UN INGERAS SI TARE-AS MAI DORMI SI EU....CA VREMEA ASTA PARCA NE IMBIE LA SOMN ... SI TARE MULT SPER CA AZI SA NU SI SA POT MERGE LA PLIMBARE CU CEL MIC .


VA SALUT PE TOTI SI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

LA MULTI ANI, CALIN!!!



Gabi, sa-ti traiasca sotul, sa fiti fericiti 1000 de ani, sa va cresteti cu multa dragoste cei doi copii minunati...



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Intr-adevar azi le spunem atat lui Calin cat si Gabrielei:
"La multi ani! Calin"
Gabi, sa-ti traiasca sotiorul, sa va iubiti ca-n prima zi.

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

LA MULTI ANI !
MULTA SANATATE SI NOROC ! PENTRU SOTUL TAU GABI

va pup pe toate
andanii

Mergi la inceput