Perle de-ale sotilor

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Craciun fericit.
Si sotilor nostri ...la cat mai multe''perle''.!!!!

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela29 spune:

Sofia , nu am cuvinte care sa descrie reactia la povestea ta...
Se pare ca al meu e destul de cuminte... desi are si el momentele lui de celebritate. Important e ca m-am distrat bine citind povestile voastre. Daca imi aduc aminte vreo una , revin...
Sarbatori fericite !!!

... words are tools...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Eram la prima mea aniversare de cand ne cuplasem noi doi....dilema pentru el ! nu ma cunostea prea bine , nu stia ce sa imi cumpere... el si acuma daca se duce sa imi ia un cadou cumpara precis un bullshit!
asa ca o intreba pe prietena mea ce sa imi ia cadou. ea mi-a povestit ulterior ca a incercat sa il indrume spre un ruj ceva , o bijuterie de argint dragutza...
vine si ziua mea ! primesc de la prietena mea un glob pamantesc mare si frumos! m-am bucurat ca doar eram studenta la geografie si chiar era ceva ce imi doream dar nu eram dispusa sa m-il cumpar eu singurica! buuuuuun, vine pretenu "saru mana! tzi-am adus nijte flori" . io zic :"multzumesc"
el :" si un cadoutz care sper sa iti placa !"
cand colo: un glob pamantesc din ala mic de sticla
iar el zice:"stiam ca iti ia si catalina unul da' m-am gandit ca daca tot esti la geografie.....nu iti strica sa ai doo!"

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

quote:
Originally posted by hanako2004

si al meu sot acum cateva saptamani facui gafa
eu eram cu fetita in camera si ne jucam iar mama mea se duse sa faca un dusintre timp veni sotul meu acasa crezand ca eu sunt la dus se dezbraca si intra la dus crezand ca eu oi fi acolo si a dat peste msaraca mama care se speriase cand il vazu dezbracat si intrand asa calm in baie si pt el a fost un soc el foarte convins ca eu voi fi acolo ,pt ca mama intodeauna intra mai devreme pana sa vina el de la lucrusaraca mama a plans vreo cateva zilesi nici el nu a fost prea bine a doua zi a plecat fara sa mai intre in living ia fost rusine sa mai dea ochii cu mama
mi-a fost mila de saraca mama dar am ras cu lacrimi

http://community.webshots.com/user/emilyohashi100 poze:) http://pg.photos.yahoo.com/ohashi_irina/my-photos





Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Fetelor, am ras cu lacrimi de traznaile sotilor vostri... sa va traiasca!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Aseara sotzu stringea masa, shi zdranganea farfuriile de ma dureau timpanele
Io, iritata, ca era 12 noaptea, shi se-aude tot prin peretzii ajtia: Mah, fa shi tu mai putzina galagie!
El, suparat pe el insushi : Pai nu vezi ce galagie fac??...
Io, siderata
Dupa ce-a scos "cioara" shi-a dat seama de inteligentza ei shi-am ris amindoi ca proshtii toata seara

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adnana1979 spune:

Aveti niste sotzi beton! maine o sa ma gandesc si o sa va spun si eu niste perle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Io, hotarita -Auzi, sa-mi dai shi mie nejte bani! io-s genu ala keltuitor, spaima portofelelor, cardurilor, etc :D
El- Aaa, pai sa vad daca am...
Io, repede- Ai, ca te-am vazut in mashina cum numarai ce bani au ramas de la cumparaturi!
El- Asta n-o sa se mai intimple! shi mormaind de unu singur Asha-mi trebe daca m-apuc sa numar bani in fatza nevestii!...


Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heny spune:

quote:
Originally posted by iren

Io, hotarita -Auzi, sa-mi dai shi mie nejte bani! io-s genu ala keltuitor, spaima portofelelor, cardurilor, etc :D
El- Aaa, pai sa vad daca am...
Io, repede- Ai, ca te-am vazut in mashina cum numarai ce bani au ramas de la cumparaturi!
El- Asta n-o sa se mai intimple! shi mormaind de unu singur Asha-mi trebe daca m-apuc sa numar bani in fatza nevestii!...




Iren, cum se numesc barbatii astia? Zgarciti sau economi? Ca eu inca ma chinui de cativa ani sa aflu raspunsul!

Heny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Heny, al meu sigur e econom, ca dac-ash avea io finantzele familiei pe mina...
Ideea e ca io primesc bani lunar pentru casa shi pentru mine, da nush cum naiba se face ca-i fac praf pe totzi cu doo saptamini 'nainte de sfirshitul lunii, shi nu-s kiar asha putzini

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput