Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Fetelor!

Sarbatori fericite!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_s spune:

Suntem in Ajunul Craciunului, sunteti probabil ocupate cu ultimele pregatiri, impobobiti bradutul...
Eu va doresc sa aveti un Craciun fericit, cu multe cadouri(ca doar ati fost cuminti, nu?!), si colindatorii pe care-i asteptati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Fetele,va urez un Craciun fericit alaturi de toti cei pe care ii iubiti!fug ca mi se arde papa si-a fi bai!

, Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_s spune:

Uite ca a trecut si Craciunul. Sper ca toate ati petrecut bine. Astept sa treceti si pe aici sa povestiti cum a fost. Eu am avut un Craciun linistit,placut, am fost plecati la parintii mei - si la fratele meu ca ei stau in acelasi oras, asa ca nu prea am ce sa povestesc.
Am descoperit azi ca este si un subiect "Maramuresu" dar nici acolo nu este prea multa "miscare". Poate la anul vom avea mai multa vreme si chef de vorba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

fetele . cine stie un stomatolog bun in baia mare. daca se poate cu nr de telefon sau adresa.

AN NOU FERICIT !

Michelle 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_m spune:

salut!
sunt Claudia si la fel ca voi vroiam sa cunosc cat mai multe baimarence interesate de acest site.poate in speranta ca voi intalni pe cineva cunoscut(deja incep sa ma gandesc la intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului )sau, de ce nu, imi voi face noi prieteni.
sper sa fie "productiva"interventia mea.
pupici la toata lumea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_m spune:

uitasem de stomatolog pt michelle7: CARMEN UTA, pe str. Cosbuc, in zona cab. dr. Sasaran.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

multumesc


Michelle 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare gasca.
Cum a trecut Craciunul?Sper ca toate l-ati petrecut cum ati vrut.
Pe unde mai umblati de ati uitat ca sunteti baimarence
Va astept sa mai treceti pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus fetele!

Intru sa va urez An Nou Fericit si multe ,multe bucurii.
Cind vad cum ploua afara imi vine sa ma string de git!.
Craciunul a trecut pe linga noi cu o viteza....Le-am facut toate in ultimul moment din cauza job-urilor,iar seara am picat lati pe la 12 noaptea.Sper ca miine va fi mai bine.

Michelle ai nevoie urgent,urgent?Pt ca agenda mea a ramas la servici si-acolo am nr. tel dr.Iti pot recomanda 2:dr. Caluseru.Ma las pe mina lui cu ochii inchisi.Si mai este unul de origine araba pe care-l frecventeaza o prietena de-a mea si-a vorbit de el la superlativ.fac rost de nr. lui,dar dupa rev.Stiu doar ca are cabinet la fosta policlinica stomatologica pe str.Bilascu,linga CAS.

Inca o data va urez pt noul an numai bucurii si multa sanatate,Noemi

Mergi la inceput