Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_cris spune:

Adya,
Am inteles ca stai in zona Mara. Si eu stau tot pe-acolo, inseamna ca suntem vecine.Poate ne vedem vre-o data la o plimbare cu caruciorul!
Salutari tuturor baimarencelor! A fost darnic Mosul?Ati primit bote, sau voi ati fost cuminti?

Cami,de Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Salut fetelor,


Eu de miine sunt in concediu, asa ca va urez o saptamina super placuta

Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Iti doresc un concediu frumos sa ai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus,fetele!

Eu nu prea mai bintui pe nicari ca nu prea pot.Am de lucru la servici de-mi sar ochii din cap!A-nceput sezonu' si-i bai.Va dati seama ca dupa ce stau 12-14 ore la comp,acasa nu mai am forta.Si-asa's chioara si nu mai vad bine cu tot cu biciclete.
Cami, bine-ai venit!
Adya,geaba mai zic concediu placut ca e prea tirziu,dar....Ce te invidiez!
Olim te tzuc,mai incerc sa intru cit pot de iute.
Si-s cu santieru'-n casaaaaaaaaaa....Zanga,zanga,zanga,zanga.

,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_s spune:

Servus fetelor! Ma bucur ca v-am gasit! Nu sunt de multa vreme membru DC (īs īncepatoare!) si nici in Baia Mare nu-s de multa vreme. As vrea sa va rog sa-mi spuneti ce stiti despre cresele din oras sau daca sunt gradinite care iau si copii mai mici de 3 ani. Eu am o fetita de 1 an 8 luni si as vrea incerc sa o duc undeva sa vad daca ii place, daca se adapteaza, ca face imediat 2 ani si trebuie sa merg la servici. Ii plac mult copiii, e sociabila si cred eu (acum cel putin!) ca iar place mai mult decat cu o "tanti" acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Bine ai venit monica.
Eu nu prea am ce sa iti spun, dar sunt sigura ca fetele de aici o vor face cu mare placere.
Asteptam sa ne scrii mai multe despre tine .
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Bine-ai venit Monica!
Noi nu avem copii,dar am prietene cu si am sa ma interesez.
Va tzuc,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alona spune:

Salut fetele! Ati scris ceva de cind n-am mai dat pe-aci.
Monica, eu nu sint in Baia Mare acum, dar tin minte ca era o cresa in spate la Spicu(nu stiu daca ii mai zice asa), linga policlinica de stomatologie,si era destul de buna.Mai era una privata pe Progresului(acum nu stiu daca era cresa sau gradinita), nu mai stiu cum ii zice, dar era intr-o casa, chiar la inceputul strazii.
Va doresc Sarbatori fericite tuturor!

Anca, mamica de Thea si Vlad
Poze

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

.Ce surpriza. lume noua pe aici, .
Ma bucur ca mai trece lume pe aici, ca parca baia mare nu exista in romania.
Astept sa va mobilizati si sa scrieti mai des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_s spune:

Multumesc ca m-ati primit in "clubul" vostru.
Alona, icep sa cred ca singura cresa din oras e aceea de care mi-ai spus si tu pt. ca pe oricine intrb imi spune doar de ea. Am si fost sa o vad, pare in ordine, si daca nu mai aflu de alta, probabil ca voi incerca sa o duc acolo. Imi convine si ca locatie.
Olim, se pare ca desi acum esti pe alte meleaguri tu te simti cea mai "baimareanca". zic asta pt. ca tu mai scrii pe aici.

Mergi la inceput