Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si eu stau in zona.Pe Bdul Independentei, mie imi spunea sora mea, asa ca nu mai trebuie sa iau masina sa merg la cumparaturi.
Sa aveti o duminica frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fetelor, stiti cumva un magazin mai ieftin de mobila? Am nevoie de un pat si un dulap pentru sora mea.Stiti careva cum sunt preturile la Mobexpert?
Multam.
uneori chiar cred ca e mai bine fara copii sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Nu siut preturi,dar iti pot spune ca sint mai scumpe decit in alte magazine,dar sint de calitate buna.Daca vrei ma interesez,ca miine am timp.

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Ti-as fii recunoscatoare, dar numai daca ai timp si esti in trecere.
Eu ma gandesc ca cu vreo 7-8.000.000 sa pot sa ii cumpar ceva.Adevarul ca nu vreau sa cheltui prea mult, deoarece in 2 ani se duce la faculta si nu prea merita sa investesc bani.
Iar tatal meu nici nu vrea sa auda de cumparat ceva pentru ea, de parca nu ar fii copilul lui.Iar patul de de cand s-au casatorit ai me. vre-o 30 de ani.
Ea zice ca sunt magazine de mobila la mana a doua si a vazut mobila faina.Exista asa ceva in Baia Mare?Nu pre imi vine sa ii cumpar de acolo, dar e atat de capoasa, incat nu renunta la ce vrea ea.Si cum stie ca ce isi doreste, "mamaica" ei sta la dispozitie, nu o sa am alta alternativa.
Multam pentru tot.
Va doresc tuturor o saptamana frumoasa.Chiar ma gandeam acum ca mai am 2 luni si plec in tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliprejbeanu spune:

Buna

Mai fetelor ce aveti cu Pop Vasile?! Eternul cautator de tinerete si tare nelinistit?! Noi in liceu ii mai zicea "Lotzico" si era destul de simpatic. Mi-a fost prof 4 ani si din punct de vedere profesional este de admirat (aici nu glumesc)..... in rest doar 'charme' si amintiri care ne fac sa surādem.

Boroica o mai fi la Sincai? Butoi? ...

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

[quote]Originally posted by liliprejbeanu

Buna

Mai fetelor ce aveti cu Pop Vasile?! Eternul cautator de tinerete si tare nelinistit?! Noi in liceu ii mai zicea "Lotzico" si era destul de simpatic. Mi-a fost prof 4 ani si din punct de vedere profesional este de admirat (aici nu glumesc)..... in rest doar 'charme' si amintiri care ne fac sa surādem.

Boroica o mai fi la Sincai? Butoi? ...

Liliana

apropo de butoi . stii ca l-a batut un tip din liceu? l-au exmatriculat pe baiat dupa aia.
in ceea ce-l priveste pe pop vasile , iti pot spune cu mana pe inima ca e un om de o calitate indoielnica.printre altele a facut tot posibilul sa bage raca intr-o clasa in care de altfel eram toti prieteni. acum ca au trecut 10 ani si am trecut si eu printr-o facultate si am citit niste carti de psihologie sunt mai mult decat convinsa ca pop vasile n-ar fi trebuit niciodata lasat sa lucreze cu niste tineri inca in formare. Ma bucur totusi ca nu preda la clase mai mici ca atunci ar fi fost poate mai grav.




michelle7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Salutare fetele!

Nu-mi vina sa cred ce mult ati povestit de cind n-am mai intrat. Ati fost precum.
Noemi, te tzuc, ti-am trimis un mail pe yahoo, abia astept sa mai pove. Tu stai cumva pe Cosbuc?
Olim, si eu am terminat la Eminescu dar in 98, iar socrii mei sunt tot din zona Ulmeniului
Michelle7, lili, linusa si toate celelalte fete[pup].

Se face tare frig si imediat va ninge, cica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus,fetelor!
Nu stiu cu cine sa incep asa ca va iau aleator.
OLIM,exista mobila second in B-M.Si e buna.NOi dormim de vreo 2 ani pe 2 saltele 'relaxa' cumparate de-al meu second si- super.Am pat de 2/2,pot dormi si 4 in el.Saltelele au costat 2 mil,dar daca vrei exista si canapele,ce vrei tu.Ma interesez cit pot de repede,OK?
ADYA,mersi.Da stau pe COsbuc la nr 22.Sintem cumva vecine?Ca mi-ar placea!

Va tzuc,ma duc sa-mi vad mailurile
Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


A uitat.
Olim,daca nu te superi,binenteles,care-i treaba cu afirmatia despre copii?Ai probleme?Te pot ajuta cu ceva?

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

'neatza fetelor!

Ce urat e afara!
Noemi, nu stau pe Cosbuc, ci in zona Mara. Banuiesc ca nr 22 pe Cosbuc e in zona spitalului, nu?

Fetelor, eu va urez o zi super buna si cu mult soare.


toate fetele


Mergi la inceput