Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns linusa spune:

Fetelor, iara am cumparat castane! Trebuie sa caut un must bun. Data trecuta am luat ceva ieftin si era facut din praf
michelle7, parca pop vasile era de mate si da.. era mic de statura si era relativ nou la Sincai. Scoala generala unde ai facut-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

pop vasile e de fizica. si mai avusese o sg clasa la care a fost dirig inaintea noastra. i-a iubit tare mult si pt ca noi " nu ne ridicam la nivelul asteptarilor " am fost persecutati intr-una timp de 4 ani. cand faceam serate ne punea sa stam pe scaune ca la spectacol si sa ascultam muzica clasica si phoenix. scoala gen am facut-o la scoala 4 ( clasele 1-4 la scoala 11)

michelle7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Hello!!!


Iar nu e nimeni pe aici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linusa spune:

pop vasile.. de fizica.. numele suna cunoscut, dar nu pot sa-mi aduc aminte figura.. nu-i bai. dar era si unul nou de mate f mic de statura..

Fetelor, pai am auzit ca castanii din BM ar fi bolnavi si voi nu-mi spuneti nimic? Si Metro tot nu mi-ati spus pe unde-i. Pai ce treaba-i asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

metro e la iesirea din oras cum mergi spre tautii magheraus( aeroport). n-ai cum sa-l ratezi ca ai semafor .....

michelle7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fetelor ma inscriu si eu aici, cu toate ca am facut-o la Mramures, dar se pare ca baia mare place mai mult.
Sunt din Ulmeni , dar am stat in baia mare 5 ani, am terminat liceul Mihai Eminescu in 96.
Sper ca aici sa ne auzim mai des.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Bine-ai venit,Olim!

Eu mai bintui pe-aici cind si cind.
Servus Adya!Si celelalte fete!
La ce program de munca am nu pot intra decit seara si-atunci daca incap de-al meu care mi-a spus sa-mi cumpar calculator.


Mai ziceti si voi ceva!

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Ce mai este nou la Baia Mare?
Fetelor, e adevarat ca se va deschide Metro langa Spitalul Judetean?
salutari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linusa spune:

michelle7, merci fain. Acum m-am linistit. M-am uitat pe pagina Sincaiului si acolo scrie ca sunt doi Pop Vasile, unul de fizica si unul de biologie. Parca cel de bio era scund, batran, cu negi pe fata. Pe cel de fizica nu mi-l amintesc. Cred ca creierul meu l-a considerat neiteresant si a memorat altceva in locul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Salut!

Nu se deschide Metro,ci Kaufland.Eu sint super happy pt ca stau la citeva blocuri distanta.

Ce mai faceti voi?

Mergi la inceput