Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor,
Pe unde mai umblati mai de nu mai scrieti nimic.Asta chiar nu se poate.Pune/m de/o intalnire, ce ziceti.
Astept vesti de la voi.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Salutare baimarencelor!
Da' mult v-am mai cautat pana v-am gasit. Ma gandeam ca ni-i nime din BM. Da' intrati mai rar vad eu , aici pe forum .
Care-i treaba pe acasa? N-am mai fost de vara trecuta.Frig mare am auzit si o iarna grea.
Hai baimarencelor , mai intrati la o barfa mica. Va astept pe .
Va pup fetelor .

irlandeza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Baimarencelor , trezirea! Unde sunte-ti? Chiar ati disparut?Veniti inapoi , va roooooooooooooog.

irlandeza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Buna Irlandezo
io am pierdut topicul asta undeva prin ianuarie si nu l-am mai gasit.Adevarul e ca nici nu prea stiu eu sa caut,is cam paralela in ceea ce priveste calculatorul.Si mi-e si frica de el ca de dreaku.
Si,tre sa recunosc,nu am insistat prea mult pt ca sint intrata in vrie privind adoptia,am avut numai pb de nici nu stiam incotro s-o apuc.
Ii promisesem si lui Olim ca fac cumva sa ne-ntilnim si n-am reusit.
Vreau sa-ti spun ca la noi acu ninge acu ploua,e mizerie si frig,parca vremea s-a hotarit sa ne extermine.Nu se mai termina nenorocita asta de iarna.Citeodata am impresia ca mai am putin si ma arunc de la etaj atita-i de depresiva.
Cam atit deocamdata,mai vb.
Va pe toate,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

In sfarsit.
Bafta cu adoptia.
Aici e mai bine dpdv al vremii. E mai frig ca niciodata , dar macar nu e zapada sau lapovita.
Poate o sa mai intre si celelalte.Numele meu e Marinela si am 31 de ani .Parintii mei stau in BM langa Meda.
Mi-e dor de acasa.
Mai vorbim

irlandeza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Pai.....hai acasa!Cit poti de repede.Poate aduci cu tine si niste caldura si ,poate,vom reusi sa ne si vedem.(nu cum a fost cu Olim).
Esti tinara,tinara eu am 37 catre 38 dar am o minte......
Te tzuc,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

salut
ati fost ieri la spectacolul Tudor Gheorghe? Eu am fost si... m-a dezamagit un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Eu nu,dar a fost seful meu si-a zis ca a fost frig in sala si biletele au fost cam scumpe pt ce s-a oferit.N-a dat amanunte asa ca nu stiu la ce s-a referit.

N-am mai fost la un concert de nici un fel nici nu mai stiu de cind.
Citeodata mi-e dor,dar sint atit de obosita la sfirsit de saptamina incit si de-ar fi gratis nu cred ca as fi in stare sa ma tirasc la unul,daramite sa-i fac fata.

Hai ,va las ca mi-e tare, tare somn.
,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Noemi , as veni eu acasa da' nu ma lasa sefu' ,n-am vacanta decat in august.Poate incercam si ne vedem atunci.O sa incerc sa-mi gasesc o zi , pt. ca noi mergem si la Piatra N. la socrii , ca-i musai.
Iar despre caldura nici nu poate fi vorba sa o duc acasa , ca aici e un frig mare , mare , zici ca vine iarna si nu primavara.De cand sunt aici nu a mai fost asa frig ca in acest an.
Iar varsta.........is tanara, tanara, 31 jumate, tanara ca si tine.
Mi-e dor si mie sa merg la un concert romanesc.Ca astea irlandeze iti dau impresia ca esti la nebuni.La concertele cu cantareti.Am fost la cateva ( Robie W.,STING , etc) care se tin in poieni mari ( organizat frumos) sau stadioane si sunt mii de oameni , si beau de nu mai stiu de capul lor , si se , si vomita , si-si pierd lucrurile si fac mai pe la dosuri , ca vin cu corturi si raman peste noape acolo , in poiana.Pacat ca-s un popor de alcoolisti.
Hai ca va pup pe toate

Egipt 2005 - luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ce s-a intamplat cu smilies?

Egipt 2005 - luna de miere

Mergi la inceput