Miresele anului 2005 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by bibyrox
Abia astept sa le vad si pe miresicile 2006!


IO..... o sa fiu cea mai cea miresica de 2006!!!!!

(eh, bine, alaturi de suratele mele!

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili26it spune:

Salutare fetelor!Stiu ca sunt noua pe aici dar m-am suparat cand am vazut ca nu sunt trecuta si eu pe lista viitoarelor miresici ,pe 24 septembrie devin si eu o doamna!Nu stiu cum va decurcati voi dar eu sunt f. emotionata,dar in acelasi timp stresata si f. agitata,mai am inca f. multe lucruri de rezolvat!Saptamana viitoare e foarte incarcata sper sa mai am timp de respirat macar!Luni trebuie sa merg cu nasha la cumparaturi,marti plec la Iasi sa aduc vinul si shampania,miercuri merg la mine acasa la Harlau,joi trebuie sa fiu aici in Onesti sa mergem la primarie cu doi martori,vineri la biserica si sambata marea sarbatoare:Nunta!!!!!Sper macar sa am parte de timp frumos si sa nu intampin nu stiu ce neplaceri in acea zi! Va doresc sa aveti parte de tot ce e mai bun si mai frumos la nunta voastra!!"Casa de piatra" miresicilor din acest weekend!Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Buna Nushulica
Ma bucur ca n-ai emotii si ca esti gata. Si eu sunt gata cu toate cele...au mai ramas maruntisurile. Cu emotiile acum stau bine...singura grija este sa mananc. Din cauza dintzisorului pe care am tinut eu mortis sa-l indrept, n-am voie sa mushc. Drept urmare bag in mine numai ciorba ( pe care o urasc de cand ma stiu) si chestii moi. Insa nunta asta si gandul la luna de miere ma fac sa zambesc cum n-am facut-o niciodata. Adica sunt toata numai un ranjet
Cu confirmarile stam bine. Adica au sunat, au zis, am sunat....si s-au adunat mai multi decat credeam noi. Sper sa-i pot pupa pe toti fara sa-mi cada falcile!...glumesc...
Va pup

O zi minunata...

SunSmile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Draga mea Bibyrox,

Cautam o persoana pentru departamentul de Resurse Umane (Asistent HR), care sa poata livra unele programe de training ale hotelului si sa fie implicata si in alte activitati de HR. Daca esti interesata spune-mi!

Te pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

quote:
Originally posted by dana n.

Buna dimineata,miresicile mele,ce mai faceti?
Vad ca sunteti agitate...calmati-va totul va fi bine.
Stau tot timpul si ma uit la pozele celor care deja sunt doamne,si ma minunez ce miresici frumoase aici la noi.
De abia astept sa va vad si pe voi,cele care inca nu ati avut nunta.

Va pupic si sa stiti ca va citesc tot timpul!



Frumushica mea ce mai faci??? Cum e sa fii "doamna"?
Intr-adevar tare frumoase mirese anul asta! Abia astept sa le vad si pe miresicile 2006!




Bucuria vietii e zambetul copilului, al omului drag si al sperantei ca totul va fi bine...
Biby


Cununia civila
Biserica
Restaurant




Buna, Biby!
Ma simt foarte bine in postura de doamna,mai ales ca am parte de un sot minunat.
La tine cum este?
Pupici multi!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

Dragi fete si draga Biby (tu m-ai ajutat cu treaba aia cu copertile cu poza :)),
vreau sa va marturisesc un lucru: eu am crezut ca dupa nunta noi 2 o sa fim mai reci unul cu altul, dar ne simtim foarte bine, suntem super indragostiti si plutim unul pe langa celalalt si lumea din jur ma tachineaza ca imi prieste casnicia; eu sunt Doamna "Pisulic" si rad singura uneori! Cupidon e de vina
cand vorbeati de miresele frumoase de anul asta, era vorba despre mine?? ????? v-au placut si pozele mele?
vreau sa va spun ca toate emotiile merita daca pana la urma nunta iiese asa cum iti doresti va pup, dia

dianiana
http://community.webshots.com/user/dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by dianiana

Dragi fete si draga Biby (tu m-ai ajutat cu treaba aia cu copertile cu poza :)),
vreau sa va marturisesc un lucru: eu am crezut ca dupa nunta noi 2 o sa fim mai reci unul cu altul, dar ne simtim foarte bine, suntem super indragostiti si plutim unul pe langa celalalt si lumea din jur ma tachineaza ca imi prieste casnicia; eu sunt Doamna "Pisulic" si rad singura uneori! Cupidon e de vina
cand vorbeati de miresele frumoase de anul asta, era vorba despre mine?? ????? v-au placut si pozele mele?
vreau sa va spun ca toate emotiile merita daca pana la urma nunta iiese asa cum iti doresti va pup, dia

dianiana
http://community.webshots.com/user/dianiana



Normal ca si tu ai fost frumoasa!Toate am fost frumoase...
Cum sa gandesti ca veti fi reci unul cu altul dupa nunta?Noi a doua zi nu mai vdeam altceva decat eu pe el si el pe mine.Eram impreuna cu invitatii de adoua zi dar privirile noastre se intalneau tot timpul si ne zambeam unul altuia.Este o senzatie divina.

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Dianiana, ai fost SUPERBA !! Pacat ca ai asa de putine poze de la nunta puse pe site!! Vrem mai multe!! Se vede ca ati fost foarte fericiti si iti urez sa ai o casnicie frumoasa.

Sa stii ca dupa nunta si eu sunt intr-o stare de plutire ... (pacat ca ma tot aduce serviciul cu picioarele pe pamant)... Imi place cand ne facem planuri pentru viitor (casa, copil ...) si chiar daca si inainte ne faceam planuri, acum parca vorbim amandoi mai serios

Te pup si felicitari inca o data !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Casa di pitara, lili26it si numai bine. O sa iti tin pumnii ca numai maine nu-i 24...Si eu o sa merg la o nunta atunci, insa a mea e luna viitoare. Iti dai seama ca o sa trag cu okiul la fiecare detaliu, soacra, ce sa mai...
Anaangel_lexi, ce faci? Cum esti?
Nushulica? Sun Smile? Cum e treaba cu detaliile de ultim minut? V-ati luat liber, nu?
O zi si un weekend frumos si plin

http://community.webshots.com/user/yrys78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Pupici fetele! Si eu ma simt foarte bine in calitate de duamna si da! Degetzel ai dreptate cand zici de facut planuri. Noi deja ne-am luat dormitorul, diseara vine, abia il asteptam. Urmeaza mobila din restul casei, inafara de un dormitor pe care il lasam liber, pentru a fi mobilat special pentru bebe. Bebe....la care se lucreaza din greu, iar eu deja sunt protejata, sa nu car greutati, sa nu ma fortez...ca daca am bebe si dauneaza?E minunat! (bebe nu e inca, am facut un test de sarcina zilele trecute si era negativ, desi rusii tot nu au venit nici pana astazi, dar noi asteptam). Va pup pe toate si va doresc sa aveti parte de fericire multa!

http://photos.yahoo.com/flory1008

Mergi la inceput