Miresele anului 2005 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:


Va pup fete dragi;
Multumesc de urari; poze mai am cateva dar va trimit de acasa;
Da, am gasit si confetti cu porumbei si totul a iesit perfect; cele care urmeaza sa va casatoriti sa instruiti pe cineva ce trebuie sa faca pentru a face sa functioneze tubul de confetti; la noi a fost bine pana la urma si sper ca pozele profi o sa dovedeasca asta!


dianiana
http://community.webshots.com/user/dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Dia felicitari Duamna! Sa fiti fericiti si impliniti! Casa de Piatra!
Va pup

O zi minunata...

SunSmile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Draga Anangel_lexi, nu esti singura. Stii doar ca noi ne maritam amandoua in aceleasi zile, deci nu iti face probelme. Cum esti cu pregatirile? eu maine merg pana la restaurant sa vad cum arata scaunele, sa il introduc pe tipul cu muzica si cu lumina si sa imi caut o alta varianta pentru flori. AM gasit baloane si artificii de tort. saptamana viitoare merg la proba cu rochitele mele. I-au sosit pantofii si sunt foarte buni iubitului. Am inceout sa dam invitatiile si miane mai trimitem cu posta in coltul celalalt al tarii. Suntem rupti de oboseala...ah, am mai facut ecva important: am luat vinul. Cam asta...Stai linistita ca nu esti singura.
Noile duamne: felicitari, mai duamnelor! gata, ati trecut peste asta...he he he, acum urmam noi. Serios vorbind, va felicit si va urez o casnicie ca-n povesti
pupici si noapte buna

http://community.webshots.com/user/yrys78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Apropo de oboseala, ca tot spunea Yrys, si eu ma simt obosita...abia astept concediul....mai am trei saptamani pana la nunta si stresul e din ce in ce mai mare.

Albumul nostru
Mai am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Neatza miresici si duamne dragi,
Pe unde umblati?...Ca e cam liniste pe aici!
Nushulica scumpa, pe unde esti? Hai mai treci pe aici sa impartasim emotiile! Am inteles ca nici tu nu mai mergi la job de miercuri...nici eu! As pleca de luni, dar abia se intoarce seful si tre' sa-i dau raportul
In rest...maine mergem sa dam banii la buchete si cocarde naturale aici in Bucuresti. Aranjamentele de la biserica si restaurant le fac la Tulcea.
Sunt super incantata de faptul ca toti au acceptat "ideea de cale" cu zambetul pe buze, ceea ce e foarte bine. Mi-am dorit mereu un buchet din cale si acum o sa-l am! Iupiiii
Cam atat...emotii, pregatiri si speranta ca totul va fi bine!
Va pup

O zi minunata...

SunSmile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by SunSmile


Neatza miresici si duamne dragi,
Pe unde umblati?...Ca e cam liniste pe aici!
Nushulica scumpa, pe unde esti? Hai mai treci pe aici sa impartasim emotiile! Am inteles ca nici tu nu mai mergi la job de miercuri...nici eu! As pleca de luni, dar abia se intoarce seful si tre' sa-i dau raportul
In rest...maine mergem sa dam banii la buchete si cocarde naturale aici in Bucuresti. Aranjamentele de la biserica si restaurant le fac la Tulcea.
Sunt super incantata de faptul ca toti au acceptat "ideea de cale" cu zambetul pe buze, ceea ce e foarte bine. Mi-am dorit mereu un buchet din cale si acum o sa-l am! Iupiiii
Cam atat...emotii, pregatiri si speranta ca totul va fi bine!
Va pup

O zi minunata...

SunSmile


salutare !!!eu sunt pe aici dar nu prea mai apuc sa scriu...si eu am vorbit dimineata acum si merg sa-mi platesc buchetele si lumanarile azi pentru lumanari imi da nasa bani eu o sa platesc buchetele al meu si al nasei si cocardele naturale pentru nasi si mire
stii ce e fain tare...ca nu mai am nici o emotiesincer ...parca nici nu simt ca ma marit peste o saptamana...in afara de cumparaturile care le mai am de facut putine tare in rest am totul pregatit ca am fost fata isteatza si am luat totul din timp
mai vb

nunta
noi doi
http://daisyPath.com/days/050924/1/1/+10/0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Viitoare miresici, voi cum stati cu confirmarile, v-au confirmat invitatii participarea lor? Sau ii intrebati voi?

Albumul nostru
Mai am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by ratusca1977

Viitoare miresici, voi cum stati cu confirmarile, v-au confirmat invitatii participarea lor? Sau ii intrebati voi?

Albumul nostru
Mai am...



la mine sta treaba in felul urmator:am impartit 120 de invitatii din care 50 parintii nostri si 70 noi...si in total avem 90-95 perechi confirmate ...dar numai vreo 2 perechi au sunat pentru confirmare restul ne-au transmis verbal cand ne intalneam sau chiar de cand le-am dat invitatia si pe cativa i-am sunat noi

nunta
noi doi
http://daisyPath.com/days/050924/1/1/+10/0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna dimineata,miresicile mele,ce mai faceti?
Vad ca sunteti agitate...calmati-va totul va fi bine.
Stau tot timpul si ma uit la pozele celor care deja sunt doamne,si ma minunez ce miresici frumoase aici la noi.
De abia astept sa va vad si pe voi,cele care inca nu ati avut nunta.

Va pupic si sa stiti ca va citesc tot timpul!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by dana n.

Buna dimineata,miresicile mele,ce mai faceti?
Vad ca sunteti agitate...calmati-va totul va fi bine.
Stau tot timpul si ma uit la pozele celor care deja sunt doamne,si ma minunez ce miresici frumoase aici la noi.
De abia astept sa va vad si pe voi,cele care inca nu ati avut nunta.

Va pupic si sa stiti ca va citesc tot timpul!



Frumushica mea ce mai faci??? Cum e sa fii "doamna"?
Intr-adevar tare frumoase mirese anul asta! Abia astept sa le vad si pe miresicile 2006!




Bucuria vietii e zambetul copilului, al omului drag si al sperantei ca totul va fi bine...
Biby


Cununia civila
Biserica
Restaurant

Mergi la inceput