Vrancea(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

ROBERT

Alex,sa va traiasca baietelul,sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!!!



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, Alex pt baietel! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!

Flori, merci mult si bine v-am regasit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fetele,pe unde-mi umblati?

Kata,cum a fost prima zi de scoala pt Catalin?Hai,vino sa ne povestesti

Andrutz,Prixi????

Danutza,ti-am admirat pozele de la nunta si...asa-i cum au zis toate fetele:esti frumoasa taaaaare .Imi pare rau ca pe 23 iulie nu am ajuns in Piata Unirii,dar chiar in dimineata aia am plecat la mare.

Va pupic acum,dar revin io



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor mai ma primiti...eu azi am inceput scoala...si ultima saptamana numai pe drumuri am fost ....deja nu mai pot..si am un orar de toata frumusetea si netul merge groazniccccc

Aici am pus si eu in sfarsit pozele din Vrancea
V-am pupat pe curand!!!!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

La multi ani pui mic!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Va multumesc mult de urari! Sunteti nemaipomenite.

Acum un an si 5 minute venea pe lume puiul nostru...hmmm...confuza si fericita mai era.

azi este un strengar care umbla ca un robotzel si striga in functie de ce are nevoie " ta ta ta ta sau cand ii e somn sau foame mam-mam"
..este cea mai mare implinire..
mamicilor..voi stiti mai bine de ce vorbesc..

Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:


DidiAlex,sa-ti traiasca baietelul!La multi ani!
Emma,superbe poze!
Katalina ,ne tii in suspans?Cum a fost prima zi de scoala?
Flori,mersi!
Helbi,bine ai revenit.
Motanik,nici nu mai stiu sigur cand plecam in luna de miere.de plecat vom pleca sigur,numai ca asteptam sa-si mai rezolve sotul meu din treburi si sa mai faca ceva bani,ca nu putem sta doar in concedii.Daca ar fi dupa mine...
Prixi,tu chiar ne-ai uitat?


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna dimineata!
Sunt asa trista,sotul meu trebuie sa plece cateva zile in .ro si nu prea vreau sa raman singura.
Voi ce mai faceti?

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Salutare, Salutare..

Dana, pt ca am vazut ca ai cerut un sfat si inca nu ti-a raspuns nimeni iti scriu ce as fi facut dupa o scurta meditatie.

Daca merge cu masina as pleca in primul rand ca un insotitor; e monoton sa conduci singur un drum asa de lung..mai ales pe autobahn.

Daca merge cu avionul atunci as lua in calcul costul cat si faptul ca mi-am vazut familia de putin/mult timp.

Sigur, mai sunt variabile pe care le-am omis, insa, decizia e diferita de la caz la caz de la persoana la persoana.

Multa bafta in alegerea facuta!


la toata lumea si asteptam vesti despre scolarei!!!


Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex

Salutare, Salutare..

Dana, pt ca am vazut ca ai cerut un sfat si inca nu ti-a raspuns nimeni iti scriu ce as fi facut dupa o scurta meditatie.

Daca merge cu masina as pleca in primul rand ca un insotitor; e monoton sa conduci singur un drum asa de lung..mai ales pe autobahn.

Daca merge cu avionul atunci as lua in calcul costul cat si faptul ca mi-am vazut familia de putin/mult timp.

Sigur, mai sunt variabile pe care le-am omis, insa, decizia e diferita de la caz la caz de la persoana la persoana.

Multa bafta in alegerea facuta!


la toata lumea si asteptam vesti despre scolarei!!!


Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez



Problema este ca sunt doi ,care pleaca cu doua masini(sunt la comanda ptr. ro),si nu prea stiu cu ce se vor intoarce.Asta e.Nu vor sta in ro. decat 1,2 zile,dar se pierde mult timp pe drum.
Nu prea as mai face iar atata drum,dar nici nu as ramane singura aici....

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput