Impreuna, Timisoara! (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Otilia, un calduros bun venit, din partea noastra!!!
Mai bine mai tarziu decat niciodata...ma refer la faptul ca ne-ai descoperit.
Suntem ca o mare familie, aici nu se poarta ranchiuna, ca la alte subiecte, aici nimeni nu ia peste picior, aici totul ofera transparenta...asa ca ca te vei simti minunat printre noi, si vei fi primita cu multa caldura.
Nu-i asa, fetelor?
Spune-ne mai multe despre tine...
Ai copii?
Am vazut ca esti profesoara.
Te asteptam in continoare...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Am asteptat si eu vestile despre intalnire si ma bucur sa aflu ca ati reusit ceea ce v-ati propus....Chiar daca nu au fost toate fetele la intalnire(motivele fiecare si le stie cel mai bine),ma bucur ca ati reusit...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyella_1982 spune:

BUNA DIMINEATA!
Va multumesc din suflet ca m-ati trecut si pe mine pe lista
Am aflat vestile despre micutul Octavian si ma simt onorata sa fac parte dintr-un grup asa solidar cu cei din jur si decis sa faca ceva pentru
Am citit saptamana trecuta ca s-a organizat la Bucuresti un bazar asemanator cu cel pe care v-ati gandit sa-l organizam in Timisoara! Este o idee nemaipomenita si daca va fi si mediatizata va avea un succes si mai mare. Si toata lumea are prin casa macar cateva lucruri pe care le-a uitat intr-un colt... Astept cu nerabdare sa vad ce decideti!
VA
P.S.: Sper sa nu va deranjeze ca scriu asa tarziu... dar mai repede nu reusesc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Buna noaptea Timisoara(parc-am fi la taxi).Mi-ar fi placut sa stau mai mult,imi place de voi, da ghinionul nostru al meu si al Irinei e ca asa cum devii dependet de DC asa devii dependent de gradi a noastra si in felul asta ne-am luat cu vorba si nu am apucat sa stau mai mult.Sunt la a doua generatie in aceasta gradi si lucrurile sunt identice.O iubim,o uram,dar daca ar fi sa o luam de la inceput,tot acolo am merge(aviz amatorilor).Asa ca daca am dat una de alta un pic,mic,mic de gradi trebuia.
Revenind la ale noastre,cum spuneam la intalnire am mai vazut un caz asemanator,noi ne vom lupta,dar ce e cel mai important ca suntem mame sau in devenire e sa facem acestui copilas ficare clipa de neuitat.sa fie fericit chiar daca face chimio,chiar daca asta ar insemna pt. noi sa facem un efort suplimentar de timp,de daruire mai presus de sentimentele noastre,ca marturisesc ca nici eu nu ma simt in stare sa-l vad,am prea multe ale mele cu care sa-mi duc zilele,dar daca as sti ce-si doreste,in afara de sanatatea care nu am cum sa io daruiesc as face tot ce-mi sta in putinta omeneste.As dori sa fac un concert cu formatia mea de la scoala"Splash",i-as putea contacta pe fostii mei elevi de la Sistem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:


Dragele mele

Vad ca eu cam pierd sirul evenimentelor..dar eu intru numai seara dupa ora23...ar fi mai simplu sa discutam pe messanger.
Cum am mai spus...de marti,13 sept sunt a voastra.
Am o idee....am putea face si un banner cu octavian care sa apara pe net pe anumite pagini !!!! ce ziceti???

oricum cred ca se va putea face ceva concret doar dupa ce ne vedem...si in consecinta trebuie sa o facem cat mai repede!!!!

Dana, Otilia - Bine ati venit !!Si eu sunt mai noua pe aici!

va pup
Diana 31s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

quote:
Originally posted by otiliarusu

Buna seara voua timisorencelor!Imi pare rau ca m-am uitat prea tirziu la aceasta sectiune si nu am stiut de "grupul" vostru?!Acum sunt mandra sa vad ca si la noi in Timisoara exista asa ceva.
Multa sanatate micului Octavian, desi vorbele mele nu pot decit sa imbarbateze, si sper sa pot sa fac mai mult pe viitor.Aveti o buna idee cu bazarul.Salutari si sanatate la bb-i!


Bine ai venit la noi Otilia ... sa inteleg ca ai net acasa? Atunci sper ca vei intra mai des pe la noi. Te asteptam ... pana una alta te trec in listutza noastra.

Fetelor .... am luat decizia sa mai facem ceva curatenie prin lista noastra. Fetele care nu au mai scris de fff mult timp pe topic ... vor trece la ne-au vizitat .... cu PM-ul de rigoare. Cand se vor intoarce pe forum ... pot cere sa fie trecute din nou pe listutza noastra.

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!
Miro a dat desteptarea!
Harnicuto, n-ai somn?
Gata supa???
Intra pe mesenger, sa tratam ceva...
Eu arat horor.
Am inceput tratamentul cu petrol de la Gerovital, pentru caderea parului, miroase insuportabil in camera, am deschis toate geamurile...
Dar e musai...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Da Doris,
era gata supa cand am ajuns acasa ... si ce buna a facut-o ... am mancat doua portii.
SUPER sot.

oi fi fost io mai desteptareatza .... da io-te ca mi-am adus numa acu aminte:
LA MULTI ANI!!! Octavian.
Sanatate, bucurii, jucarele si tot ceea ce iti doresti: sa te faci bine.

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

CU DRAGOSTE, DIN TOATE INIMILE NOASTRE,
UN SINCER LA MULTI ANI OCTAVIAN !

Suntem alaturi de tine, in aceasta zi, si ne rugam sa te vindeci...
Doamne ajuta!



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

LA MULTI ANI,OCTAVIAN!

Mergi la inceput