Impreuna, Timisoara! (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Fetele, deci ne vedem diseara, la ora 20, la Policlinica Garleanu.
Alexa m-a sunat si a venit la mine la lucru, sa-mi dea banii pentru Octa.
Mihi, vii la ora 20, da?
Poate nu-i mai luam jucarie, si ii vom da banii, voi stiti mai bine ce are nevoie, poate fructe, medicamente...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin pe unde esti???
Raspunde-ne te rugam, ca stam ca pe ghimpi, avem nevoie de tine....
HELP!!!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Doris...am impresia ca Danitin pleaca in week end cu toata familia, de obicei...cred ca la ceva casa de vacanta...Poate ma insel eu...
Eu voi fi acolo la ora 20...cu Deian...


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Simina eram in firobuz, mergeam la munca.
Ma simt mai binisor, dar nu am mancat decat un strugure, nu vreau nimic altceva. Nu stiu ce-am patit.
Am un parc, chiar in fata blocului nostru, dar voi veni cu Marco in carucior. Sa de-a Domnul sa fie ok totul si sa treaca zilele mai repede.

Mihi ma voi ruga pt. Octa!!! Doamne ajuta sa fie totul bine!!!

poze
gio si bb Marco 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetele, incerc sa ajung si eu.

2 luni e putin timp ... Va rog sa publicati cat mai repede informatiile. Suma care trebuie stransa, contul si nr. de tel. al parintilor, unde va face transplantul etc. Cat mai multe detalii. Eu vreau sa anunt cat mai repede la firma.

Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Fetelor va pupic pe toate, plecam si noi acasa sa aranjam ultimele detalii.
Sper ca pe cand vin sa aud numai de vesti bune.
Mobilizati-va voi, cele care puteti pt. strangerea de fonduri pt. Octa.

pupici la toate.

poze
gio si bb Marco 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mihi,te astept cu vesti....
Fetelor...imi cer scuze ca nu pot ajunge asta seara...
Ioana,vacanta frumoasa...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Buna seara timisoreni!
un raport al intalnirii:
- s-au strans bani pentru ziua lui Octavian, in jur de 2 milioane.
(lista donatiilor este la mine ... va sta la dispozitie oricand si pentru oricine)
- s-a mai donat si o jucarie noua ... constand din doua masinute cu telecomanda.
- maine fetele care doresc sa mearga impreuna cu Mihi la Octavian ... sa ia legatura cu Doris. (inca nu ai ajuns acasa, Doris?)
- saptamana viitoare trebuie sa ne intalnim sa stabilim ceea ce e de facut pentru strangerea de fonduri ... pentru transplant.

Asteptam sa se intoarca Doris ... si sa posteze ce urmeaza sa mai facem. Hai Doris, hai Doris, hai Doris.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!

Intr-adevar, un prim bilant, dupa intalnirea de asta seara, zic eu, cu succes...
Am mai stat de vorba cu Mihi, si am ajuns de comun acord, ca nu vom merge maine la el la spital, deoarece marea majoritate dintre voi, au refuzat, din motive pur sentimentale...
Suntem mame, (unele....altele viitoare sau in devenire), si socul e mult prea mare sa-l vedem asa cum arata acum.
Fara sa vrem, in mintea noastra ar ramane impregnata aceasta imagine.
Noi dorim sa-l asteptam afara, sau acasa, atunci cand totul se va termina cu bine.
Stand pe terasa, Mihi a vorbit la telefon cu mama ei, si am aflat ca a fost la Octavian, cineva care vindeca miraculos...
I-a facut o rugaciune, si se pare ca Octavian a simtit ceva, citez:
,,ca i-a iesit ceva din cap''- cred ca am reprodus exact.
Urmeaza, cand Mihi va avea toate analizele, sa mi le aduca.
Eu voi face copii xerox, si IMPREUNA, vom dezbate urmatorii pasi...
Multumim din inima celor care si-au rupt putin din timpul lor, la fel admiram si faptul ca au venit mamici cu copii dupa ele, doar ca sa contribuie putin la fericirea lui Octavian.
BRAVO TIMISOARA!
SUNTEM BANATENI SUFLETISTI!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliarusu spune:

Buna seara voua timisorencelor!Imi pare rau ca m-am uitat prea tirziu la aceasta sectiune si nu am stiut de "grupul" vostru?!Acum sunt mandra sa vad ca si la noi in Timisoara exista asa ceva.
Multa sanatate micului Octavian, desi vorbele mele nu pot decit sa imbarbateze, si sper sa pot sa fac mai mult pe viitor.Aveti o buna idee cu bazarul.Salutari si sanatate la bb-i!

Mergi la inceput