Oligospermie (7) - putini da' buni

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Peterman, care se considera persecutat, avand in vedere ca tema mea de doctorat de mai devreme a fost 'mania persecutiei', iar la el vaz ca a avut efectul scontat, vrea note mai mari la examene in sesiunea asta si tot trimite teze in mai multe exemplare.
Aici se vede chestiunea ca bietul om, desi a recunoscut ca a citit pe la 'temperaturi', el nici nu a fost pe acolo.
Colega, vezi ca intr-o sesiune anterioara mi-a explicat Carmecitaaaa cum iti poti corecta lucrarile, fara sa bata la ochi pentru moderatorii nostri... cei din ceruri.
Te loghezi (adica scrii numele si parola, apoi apesi 'login') si vezi ca pe bara te vei imbogati cu mai multe iconuri, dintre care al treilea 'editeaza raspuns'. De acolo poti intervenii de cate ori vrea pana ta, in compunerile tale.
CARMECITOOO vezi ce desteapta m-ai facut???
Uite eu am intrat si corectez de zor, sau stric, sau repar.. sau....
Natashico, geniile mari boteaza oamenii, asa spunea aseara Adrian Paunescu la OTV si eu il cred. Nu mai scapa de Peterman Peterpanul nostru, de o sa-si tasteze Peterman, asa cum tu tastai Natashica......
Iar mai inainte am vrut doar sa ma laud cu trecutul meu...
Acum daca tot ma incoronezi cu , am tinut sa ma introduc si eu in vorba lui Adrian Paunescu... ca m-am simtit cu musca pe caciula in vorba asta... vai, modestiile mele...
Iar meseria e un hobby al meu, pe care il iubesc maxissimus....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

OANA, in fata ta si a profesoarei tale! Acum sa-ti spun sincer, am tastat si Natashelu... dupa cum ma alintai tu, asa imi tastam numele...

Princess, mersi mult pt urare, abia astept sa apara urmatorul bebic oligospermist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

atata lucru ma duce capu' chestia e ca merge atat de prost la mine DC-ul ca am apasat de mai multe ori trimite si plictisindu-ma am facut corecturi si m-am trezit cu el postat de doua ori. De 15' astept sa mi-l stearga pe unul din ele si nimic...
Mai intra in birou cate un angajat si ma vede concentrat gramada pe laptop si da sa iasa tiptil "sefu' e busy" !
Deja am obosit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Da, da, confirm faptul ca sefu' e ocupat pana peste cap:
- sa stea de vorba cu niste oligospermiste guralive ,
- sa-si corecteze numele care i-a fost pocit, si
- sa se gandeasca cum sa-si faca rost mai repede de un certificat , ca astia nu il iau in serios...

Of, of, mai, mai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Natashica draga, cu voi eram ocupat. Am notat poceala de nume si am luat-o ca o tachina. Am gresit ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Deci, sa ne intoarcem la topicul emisiunii noastre....
Avem un sef si mai multi subalterni... BUUUNNN!
Seful de 15' se tot straduieste sa rezolve o problema delicata, dar cam oboseste, de unde se vede lipsa de proviroane.
Subalternii nu-si permit sa intervina, seful e extenuat total si de aici rezultatul finaaal este...., este.... este oligospermia comerciala.
Nu aveti cumva nevoie de un avocat care sa va apere interesele oligospermiste in firma dumneavoastra, domnule extenuat de-a binelea???
Si nu 'tachina', ci 'tachitura', va rog sa vorbiti elevat, ca un domn direftor ce sunteti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Salutare fete si baieti!
Oana, multam fain pt umbrelutza si vorba cuiva de mai sus, noua ne plac comentariile tale!
de fapt mie imi place atmosfera de aici ca datorita voua imi mai descretesc fruntea!
asa ca eu va pe toti!
noi dam inainte cu ca poate poate...il urmam pe titelu' ca pe 13 trebuie sa mergem la doctor! poate nu va mai fi nevoie sa incepem tratamentul pt fiv!
Bafta si sa auzim de cat mai multe reusite!
Beatrice


Perseverenta genereaza succesul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Sorry, off-topic !
As a matter of fact I do need a lawer. Dar nu pt. interese oligo...si nici divortiuni.
On-topic:
Cat priveste provironul, eu m-as da cu naturistele. Nu, nu ca cele din bancul lui greuceanu. As iesi la pascut un ogor de catina (cu tot cu spini) pt. ca am inteles ca e imbatabila la capitolul populatie & mobilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Hopaaaa, Codul lui Da Vinci e printre noi....
Problem la oligospermia civila sau comerciala, ca de cea penala, ma feresc, ca de moderatorii fara simtul umorului?!!
Are fata creier pentru toate problemele si mai ales sfaturi de bun simt.... pe la modestii stau mai prost...
Iar in privinta naturistelor eu zilnic fac cate o plimbare in natura si tare bine face natura psihicului meu. Cu jungla de ierburi nu ma impac prea bine, prefer mai mult sa pasc iarba verde si sanatoasa din gradina lui Dumnezeu, asa cum m-am prezentat si pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Nu i-am raspuns lui greuceanu
Draga greuceanu,
Nu te las singur (cu atatea fete) nici in ruptul capului. Imi fac de cap cat mai pot pana-mi iese ceferticatul. Problema o sa fie dupa, ca daca nu voi fi declarar apt la oligo, vor sari pe mine si ma vor da afara de aici tzipand "Viol pe la intimaturi !" cum bine zicea o colega (nu dau nume) prin alte saloane.

Mergi la inceput