Quelle

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Stiti ce nu inteleg eu? Daca intru pe oricare din pagini in afara de cea din Ro pot vizualiza si categorii de produse, poze, preturi. La noi nu se vede decat formularul de comanda. Sunt prea nou intrati sau nu merita munca pentru piata romaneasca?

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

aissa,mai ai putina rabdare, abia au intrat pe piata romaneasca.sunt sigura ca in curand vor avea si pag web


A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Otilia

Sa va dau exemplu de afacere buna facuta la Quelle:

Termometru "Terraillon" 3 in 1, adica termometru frontal, oricular si de camera. Pret catalog: 54€.
Oferta web: -35% la material de puericultura -> 35,1€
Oferta promo: -16€ pentru 32€ de cumparaturi, livrare gratuita + cadou un pled (dragut)

Asa termometrul meu a ajuns din 54€ sa coste numai... 19€ si pe deasupra sa nu platesc nici taxele postale si sa am si un cadou.



si pe deasupra, tu, de fapt, aveai nevoie de un termometru simplu, digital, de 10 euro:))

Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)



mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmyna spune:

eu zik ca e bun.mie imi place.

dar nu comand tot timpul.

carmenn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

AM comandat catalogu saptamana trecuta si azi mi-a venit prin posta rapida...
Eu vreau sa-mi comand un servici de masa cu 42 de piesedar oare iia sa cum il vad eu in catalog??
Imi plac la nebunie perdelele si garniturile de pat...si ce am vazut relativ ieftin e un set pentru copilasi...e o gecuta cu salopeta...pret bun zic eu! cred ca si pe asta il comand
Fetelor ce mi-ati facut, iar bag o gaura in buget



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Io nu pot comanda catalogul . Tot timpul imi zice ca n-am completat corespunzator toate cimpurile... Ba le-am completat pe toate (si alea obligatorii si alea ne...)!

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Carmen, la fel am patit si eu.. la mine era incorect codul postal si imi aparea scris cu rosu. cand am introdus codul corect.. comanda a fost inregistrata.



Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Fetele f simplu il puteti c-da si prin tel si chiar e nr de Bucuresti.


A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si eu am comandat prin telefon si in 2 saptamani mi-a venit catalogul acasa.

V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otau spune:

Acum o saptamana am comandat (pe net) catalogul si aseara l-am gasit in cutia postala.
Preturile produselor sunt destul de mari!

Mergi la inceput