Quelle

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Noi ne-am luat de la ei aspirator, masina de facut piine, perdele (foarte dragute), fete de masa, lenjerie de pat, patine de gheata si nici nu-mi mai amintesc cite... De fapt la mine aproape toate prin casa sunt: Quelle, La Redoute, 3Suisses, Vertbaudet, Graines d'Eveil... Pentru imbracaminte La Redoute e mult mai fain decit Quelle sau 3Suisses.
Adevarul e ca la Quelle hainele nu sunt intotdeuna teribile (calitatea lasa de dorit), dar uneori se mai nimereste sa fie si ceva dragut (de exemplu pijamale, tricouri 100% coton sau pardesiu)

Spor la cumparaturi!!!

~Otilia&LaAdelita~www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Otilia" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

am comandat catalogul, insa m-au speriat taxele postale... Cred ca nu voi comanda numai in cazuri extreme de la ei, ca mi-e groaza de posta de langa noi,mereu cozi inteerminabile, iar angajate scarboase care tot timpul isi beau cafeaua in spate

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am comandat si eu catalogul dar abia acum 2 zile asa ca inca nu l-am primit.
Am gasit insa ca au si un post TV - ceva in genul Shopping 24 - dar se prinde numai pe digi-tv. Si sunt grupuri-grupuri de actori care prezinta produsele asa ca stiu cateva din ele cam cum sunt si cat costa. Mi-a placut faza cu Perla dorintei. Primesti un lant si o conserva in care e o scoica. Si spargi tu scoica sa scoti perla. Asta mi se pare super pentru un cadou...inedit.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns assa spune:

Fetele cat sunt taxele postale daca faci comanda la catalog????Stie cineva?
Merci

Assa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Catalogul e gratuit si taxele postale oferite de Quelle (sau cel putin asa e aici si asa e logic sa fie :)) Daca ar fi costat ceva te-ar fi pus sa platesti la comanda (sau macar te-ar fi intrebat cum vrei sa platesti etc.) Am comandat si eu pentru mama un catalog, sper sa nu-i ceara bani pe el!

~Otilia&LaAdelita~www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Otilia" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otau spune:

Am facut si eu comanda de catalog. Catalogul este gratis. Am inteles ca nici la posta nu platesti nimic. Apoi, pentru comezile care le faci platesti 99.000 lei (vechi) taxa postala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns furni spune:

Da' vreo adresa unde putem vedea cam ce contine catalogul exista ? (asta pana il primim prin posta).

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiama spune:

Am primit si noi catalogul! Ce de nostalgii!
Vrem oricum sa comandam cate ceva sa vedem cam ce calitate au!

Sotului meu ii plac cam TOATE tricourile barbatesti si o mare parte din geci, sper sa se poata hotara la numai cateva.

mie nu prea imi plac cele de dama, imi place sa le probez, pipai.

Si apoi din catalog, ca si din hipermarketuri esti tentat sa-ti iei lucruri de care nu ai nevoie daca stai sa te gandesti mai bine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns assa spune:

Pai asa ar fi normal sa nu coste nimic, daca tot scrie acolo ca e gratis....dar mei devreme cineva spunea ca s-a speriat de taxele postale, de-asta am intrebat.
si o zi buna tuturor!

Assa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

AM completat si eu formularul sa imi trimita catalogul. Sora-mea spunea ca l-a primit si ca sunt cam scumpe produsele, insa macar sa imi reinvii nostalgiile copilariei vazandu-l.

http://community.webshots.com/user/yrys78

Mergi la inceput