Mamici din Arad...???(34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, pupici multi la Dragos! AI baiat mare!
Ce boacane mai face Raul...ooo pai daca m-as apuca sa-ti spun ce face cred ca nu mi-ar ajunge o zi intreaga Eu una sigur nu mai tin pasu cu el
Ieri si-a rasturnat macaraua (ca re e mare) s-a urcat pe ea, s-a tinut cu o manuta de scaun si cu ailalta de pervazu de la geam si s-a uitat afara Nu a ajuns prea sus ca n-avea cum dar a fost suficient sa bage spaima in mine
Azi m-am trezit cu el sus pe masa S-a urcat pe scaun si de acolo n-a mai fost mult pana sus pe masa
Alpinist sau pilot il fac



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau ai grija sa nu-si ia zborul "pilotul"tau!

Alinutza13 v-am trecut si pe voi in listuta!La crisan fac torturi bune??Si frumoase?

Bazucu meu numai tampenii face!Acum dupa-masa a inghitit.....o tasta de la telefonul lui mobil de jucarie! Maine-poimaine i-oi gasi telefonul in scutec!!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Ioana DA,fac torturi foarte bune la Crisan.I-am facut de acolo la botez,a fost un tortutz destul de marisor si in mijloc mi-au facut un bb(fetitza) din crema,super fain.La o prietena de-a mea i-au cerut o papusa Barbie pe care au imbracat-o cu o rochie roz din tort.Super,super a aratat.Sunt multe modele,tu trebuie doar sa-ti alegi.Si pe cat de frumoase pe atat de gustoase.
Pentru ziua Fabianei comand de acolo vreo 4 platouri de prajituri.Si prajiturelele sunt f gustoase.
Pupici.

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina camera e galbena si jaluzelele ceva maro nu f inchis, ruginiu ceva asa ceva, ca sa se potriveasca cu culoarea cires a parchetului.
Fetelor abia astept sa vina duminica(ca sambata sunt de garda)sa ma odihnesc ca sunt gata ca bateria si se gata si baniide investit in casa pe anul asta, ma refer la sume mari ca de cociolit sume mici din buget este.
Fetelor de luni intr-o sapt se inunda Micalaca, incepe Biutza scoala , chisr asa copil mare am.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Alinutza13 imi spui si unde e cofetaria Crisan?

Magda numai ce a trecut inundatia din Alfa( de la Alinush)...acum vine randul vostru....Bucura-te ca ai fetita mare!
Cand va vad pe voi asa ma intreb oare asa voi face si eu cand va merge bazucu la gradi si apoi la scoala?

Fug la plimbare cu bazucu meu ca nu mai are astampar!
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Ioana,o iei pe strada aia catre spitalul judetean si pe partea stanga se face o stradutza la stanga,pe colt din cate imi aduc aminte ii o farmacie si de acolo se vede cladirea scrie ceva de genul Laborator,cofetarie Crisan,dar nu stiu exact.(oricum acum ii in renovare cladirea deci o sa vezi sigur).Pe str.Gheorghe Doja nr.6.O sa gasesti sigur.
Pupici.

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau am vazut scaun de masa cum ti-am zis si la buburuza, cu 150 lei.

Bazucu meu e teroare!A mancat hartie igienica! In timp ce eu ma descaltam(cum venisem de afara de la plimbare si cumparaturi), el a ochit-o in plasa si jap pe ea! Cand l-am vazut rodea pe sulul de hartie igienica de parca era porumb fiert(care de altfel ii place foarte mult- de acolo a prins el figura...)!Si era tot roz la gura!

Acum doarme...

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, Ce tare e Alesio
Am vazut si eu la Buburuza, dar pana vine sa apuca Pastele si plus nu-mi place sa iau ceva fara sa pun eu mana pe el
Sa sti ca la Crisan se fac prajituri super fiane!

Magda, lasa mai si ce daca nu mai aveti bani anu asta, aveti toata viata la dispozitie sa terminati!

Mai copcilu meu asta e de groaza, de cateva zile se joaca cu o cordeluta de-a mea[alcoo] Si-o pune pe cap si se uita in oglinda...mai ca fetitza Acum sta in fata oglinzii se priveste si danseaza



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare la toata lumea.

Am intrat sa va salut, ca maine plec si pana peste o saptamana si ceva nu mai intru.
Sunt pe ultima suta de metri, dar parca fara chef de plecare. Ciudat, nu? Ma gandesc la toate problemele care raman si parca nu m-as duce. Sper sa reusesc sa ma detasez.
In rest, azi am fost la epilat, si maine dimineata ma tund si imi fac manichiura. De facut bagaje inca mai am, nu le-am pregatit decat pe ale lui Sorin.
Avionul pleaca maine la 15:05 si sper sa avem un zbor placut.

Azi poate ajung prin oras sa vad daca imi gasesc un dres de baie. Il mai am pe cel de anul trecut, dar daca gasesc ceva fain imi iau, daca nu ... nu.

Va doresc o saptamana placuta cu vreme frumoasa.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau e figura Raul!Fa-i si o poza cu cordeluta ta!

Flavia sa aveti un zbor linistit, si o vacanta superba cu timp numai bun de plaja!Si sa te intorci cu bateriile incarcate !


Eu nu mai poooooot!! Sa vedeti ce bazuc prapaditut am! Am scos gunoiul din galeata sa-l duc la tomberon, si am legat punga la gura(norocul meu!!!), si inainte de a-l duce am vrut sa pun punga noua!Pana m-am intors la sertar sa iau o punga de gunoi, Alesio a ochit paharul de iaurt gol din gunoiul de aruncat si a inceput sa linga punga de gunoi!
Ma dispera!!!!!!!!!!

Pupici!





Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput