Probleme cu logarea

Probleme cu logarea | Autor: dora78

Link direct la acest mesaj

Cand ma loghez, apare mesajul "logare cu succes...inapoi la forum". Insa, pe forum eu nu apar ca logata, nu-mi pot citi mesajele, insa pot posta pe forum, dar de fiecare data trebuie sa scriu nume utilizator, parola, inainte de a trimite mesajul... Nu stiu daca m-am facut inteleasa... este azi vreo problema?

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
[url=http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos]Amelia mea[/url]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

ai incercat sa stergi cookies?

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Nu, ca nu mai stiu de unde... E clar, azi am o problema, la culcare cu mine...

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

In bara de sus... TOOLS.... Internet Options... Delete Cookies


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Am "dilit" cookies-urile, am facut vreo 2 ore pauza... insa problema persista!

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Problema nu era sa stergi cookiesurile dupa mine, ci fie ai blocata utilizarea cookies-urilor deci un fel de "cookies off", fie ai un fire wall setat pe restrictionarea cookies-urilor deci mult prea restrictiv, fie este setata adresa acestui site cu restrictii in mod particular. Undeva insa este blocata scrierea in fisiere temporare a caracteristicilor pentru tine (user name si parola) Dupa cum descrii tu, esti autentificata de serverul DC, insa username-ul si parola care sunt autentificate, nu se inregistreaza la tine pe calculator. Sau mai este o varianta vezi daca este bifata casuta (patratelul) de la autentificare atunci cand dai "log in". Nu uita insa ca bifand aceasta casuta, ori de cate ori cineva (oricine) va accesa acest site va intra automat pe contul tau fie ca esti tu sau altcineva.

Succes!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

N-am restrictii la cookies, acesta e computerul personal, de acasa, nu de la serv., doar eu si sotul (si fie-mea) il butonam, iar problema asta nu exista alaltaieri. De ieri a inceput. Si de 2 saptamani, eu sunt singura care-l foloseste, deci as fi stiut daca faceam vreo setare. desigur, de fiecare data cand ma loghez, bifez casuta pt. retinerea parolei, avand in vedere ca lucrez cu un calc. personal... Ce ma deranjeaza cel mai tare e ca nu-mi pot citi PM-urile...

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Problema persista... Oare chiar nu stie nimeni ce e de facut?

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Oare chiar nu se poate face nimic pentru a scapa de aceasta problema? Zilele trecute, incercand sa accesez o sectiune a forumului, am primit si un raspuns de genul "accesul tau a fost restrictionat pe forum". As vrea sa stiu daca am incalcat regulile forumului cumva, si din acest motiv am fost restrictionata, ca sa nu ma mai chinui cu logarea. Stiu, de asemenea, ca accesul la acest site nu este un drept al meu, ci un privilegiu ce mi se ofera, si cu toate astea as dori un raspuns... Atat. Am incercat sa trimit mail la admin, dar nu-l pot trimite. Deci singura sansa e sa primesc un raspuns aici... nicoi macar pe PM...


Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

dora dora... mei mama, nu esti restrictionata. Probabil ca se lucra la server si ai avut eroarea respectiva. S-a mai intamplat in trecut. Cat despre problema ta, asa cum ti-am spus si intre 4 ochi, nu stiu ce se poate face. sincer, chiar nu stiu.

cum adica ai incercat sa trimiti mail la Admin si nu a mers? ce nu a mers? de unde ai incercat sa ii trimiti mail?

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Te-ai gandit sa ceri ajutorul unui prieten care se pricepe la calculatoare ?

Nimeni nu are nimic cu tine... precis ai instalat vreun toolbar (google, yahoo, ...) sau alt soft (firewall, ..) care blocheaza functionalitatea site-ului.

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput