Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Cabinetul Psi - consultatii de psihologie

Persoane,lucruri,gesturi,care va scot din minti -2

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 13
anp
anp

136 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anp un Mesaj Privat
Pe mine m-a enervat un indian azi la biblioteca. Statea la masa din fata mea si citea un articol. Ei bine, cat a stat acolo si-a frecat scalpul de zor, asa incat matreata si cateva fire de par i-au picat pe hartia din fata lui. Si le-a dat tacticos cu mana la o parte si a reinceput... de am regretat amarnic ca nu am gasit alt loc la biblioteca!!!
Mergi la inceput
contactnicole
contactnicole

198 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicontactnicole Adauga semn de carte la raspuns Trimite contactnicole un Mesaj Privat
Buun subiect! unde era cand ma scotea ceva din minti? Acu sunt calma si doar fac haz de necaz de lucrurile care candva m-au facut sa marai. Dar da, ma enerveaza, de cate ori ies din cochilia mea (casa, servici), nesimtirea, mitocania, nespalatii, aroganta celor care au facut din tara asta mediul in care ei sa se simta bine. Iar cei care vor putina bunavointa si civilizatie nu au loc aici.
Na ca m-am enervat! Nu-i bun subiectul!

Va mai caut eu! I'll be back!

Nickidutza
"Imi jur ca n-am sa-l mai iubesc! Dar cand ii vad privirile pagane si zambetul copilaresc, imi jur ca n-am sa-l mai iubesc... de maine!"
Mergi la inceput
yank
yank

1418 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite yank un Mesaj Privat
Tot ce da dependenta..inclusiv DC_ul

Din pacate,mama prostilor e mereu gravida...
Mergi la inceput
diciu
diciu

1478 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidiciu Adauga semn de carte la raspuns Trimite diciu un Mesaj Privat
Ma enerveaza multe...dar le zic numai p-alea care intr-adevar ma scot din minti:
-cand o persoana are nasul infundat....vorbeste pe nas si sta cu gura deschisa si nu face nimic sa schimbe asta...i-as trage 2
-cand sforaie cineva...de la foarte tare pana la f incet...
-cand o persoana isi roade unghiile
-cand cineva...care desi vede ca ai treaba si esti f ocupat si chiar ii atragi atentia subtil...iti vorbeste si te bate la cap incontinuu
-cand cineva care imi face ceva ce ma enerveaza sau ma deranjeaza si ii spun sa nu mai faca lucrul respectiv il face si mai tare si mai si rade..
-cand sunt acuzata pe nedrept
-cand mi se pune perna pe fata
-cand am sindromul premenstrual..ma scoate din minti orice
-cand cineva se ia de sotul meu sau de catelul meu sau de cei la care tin
-cand sotul meu nu ma ajuta si nu se implica
-cand sotul meu sta prea mult la calculator(zile si nopti)

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Editat de - diciu on 30/11/2005 19:48:02
Mergi la inceput
miti2004
miti2004

1717 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite miti2004 un Mesaj Privat
- si pe mine ma deranjeaza diferenta de fus orar

- ca mi-e pofta de GUTUI si aici nu am gasit inca

- cei care mananca usturoi sau ceapa si vin sa-ti vorbeasca in nas ( si eu mananc, dar de obicei seara )

va pup
Mergi la inceput
Mia.
Mia.

1194 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mia. un Mesaj Privat
Ma enerveaza MANELISTII!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze
Mergi la inceput
petaluda
petaluda

614 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite petaluda un Mesaj Privat
"Ma enerveaza MANELISTII!"

Corect
Mergi la inceput
monagan
monagan

1354 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite monagan un Mesaj Privat
Cei care se cred destepti si de fapt e goala ''mansarda''.

MG
Mergi la inceput
machetutza
machetutza

104 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite machetutza un Mesaj Privat
salutari tuturor!

cand sunt inainte de menstruatie ma enerveaza... totul , absolut orice
uite ca tocmai acum am gasit acest subiect

in general ma enerveaza persoanele carora le raspunzi la o intrebare si apoi revin cu aceiasi problema peste cateva minute (gen : te rog sa mai repeti odata ca n-am inteles, n-am fost atent)

apoi micul magazin din coltul blocului, in care cauti ceva si ti se spune ca tocmai s-a terminat

Simona mamica lui Lucian (1 si 9 luni)
Mergi la inceput
serpiko
serpiko

6 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns
Din categoria lucrurilor mari, ma enerveaza trufia, invidia ,rautatea si nesimtirea ! Mai ales la cei din anturajul in care vreau -nu - vreau trebuie sa ma misc! Daca imi mai sunt si rude, lucrurile se complica si mai tare!
Din categoria "musca" va comunic una de conjunctura si de actualitate: ma enerveaza ca de ziua mea de nastere sa am musafiri pt. care sa pregatesc bucate festive si pe care sa le servesc tot eu! Hello! de ziua mea nu ar trebui sa fac nici un efort! Ar trebui sa ma distrez, nu sa fac pe gazda, bucatareasa, ospatarita, etc....
Mergi la inceput
Pag. din 13 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com