Persoane,lucruri,gesturi,care va scot din minti -2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anp spune:

Pe mine m-a enervat un indian azi la biblioteca. Statea la masa din fata mea si citea un articol. Ei bine, cat a stat acolo si-a frecat scalpul de zor, asa incat matreata si cateva fire de par i-au picat pe hartia din fata lui. Si le-a dat tacticos cu mana la o parte si a reinceput... de am regretat amarnic ca nu am gasit alt loc la biblioteca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

Buun subiect! unde era cand ma scotea ceva din minti? Acu sunt calma si doar fac haz de necaz de lucrurile care candva m-au facut sa marai. Dar da, ma enerveaza, de cate ori ies din cochilia mea (casa, servici), nesimtirea, mitocania, nespalatii, aroganta celor care au facut din tara asta mediul in care ei sa se simta bine. Iar cei care vor putina bunavointa si civilizatie nu au loc aici.
Na ca m-am enervat! Nu-i bun subiectul!

Va mai caut eu! I'll be back!

Nickidutza
"Imi jur ca n-am sa-l mai iubesc! Dar cand ii vad privirile pagane si zambetul copilaresc, imi jur ca n-am sa-l mai iubesc... de maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Tot ce da dependenta..inclusiv DC_ul

Din pacate,mama prostilor e mereu gravida...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Ma enerveaza multe...dar le zic numai p-alea care intr-adevar ma scot din minti:
-cand o persoana are nasul infundat....vorbeste pe nas si sta cu gura deschisa si nu face nimic sa schimbe asta...i-as trage 2
-cand sforaie cineva...de la foarte tare pana la f incet...
-cand o persoana isi roade unghiile
-cand cineva...care desi vede ca ai treaba si esti f ocupat si chiar ii atragi atentia subtil...iti vorbeste si te bate la cap incontinuu
-cand cineva care imi face ceva ce ma enerveaza sau ma deranjeaza si ii spun sa nu mai faca lucrul respectiv il face si mai tare si mai si rade..
-cand sunt acuzata pe nedrept
-cand mi se pune perna pe fata
-cand am sindromul premenstrual..ma scoate din minti orice
-cand cineva se ia de sotul meu sau de catelul meu sau de cei la care tin
-cand sotul meu nu ma ajuta si nu se implica
-cand sotul meu sta prea mult la calculator(zile si nopti)


anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

- si pe mine ma deranjeaza diferenta de fus orar

- ca mi-e pofta de GUTUI si aici nu am gasit inca

- cei care mananca usturoi sau ceapa si vin sa-ti vorbeasca in nas ( si eu mananc, dar de obicei seara )

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Ma enerveaza MANELISTII!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

"Ma enerveaza MANELISTII!"


Corect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Cei care se cred destepti si de fapt e goala ''mansarda''.

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machetutza spune:

salutari tuturor!

cand sunt inainte de menstruatie ma enerveaza... totul , absolut orice
uite ca tocmai acum am gasit acest subiect

in general ma enerveaza persoanele carora le raspunzi la o intrebare si apoi revin cu aceiasi problema peste cateva minute (gen : te rog sa mai repeti odata ca n-am inteles, n-am fost atent)

apoi micul magazin din coltul blocului, in care cauti ceva si ti se spune ca tocmai s-a terminat


Simona mamica lui Lucian (1 si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serpiko spune:

Din categoria lucrurilor mari, ma enerveaza trufia, invidia ,rautatea si nesimtirea ! Mai ales la cei din anturajul in care vreau -nu - vreau trebuie sa ma misc! Daca imi mai sunt si rude, lucrurile se complica si mai tare!
Din categoria "musca" va comunic una de conjunctura si de actualitate: ma enerveaza ca de ziua mea de nastere sa am musafiri pt. care sa pregatesc bucate festive si pe care sa le servesc tot eu! Hello! de ziua mea nu ar trebui sa fac nici un efort! Ar trebui sa ma distrez, nu sa fac pe gazda, bucatareasa, ospatarita, etc....

Mergi la inceput