Miresele anului 2005 (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

fetele, mai sunt doar cateva zile pentru a va inscrie la tragerea la sorti pentru luna septembrie (pachetul foto gratuit pentru nunta). Nu ar fi o idee rea sa va grabiti, pe 28 august are loc tragerea la sorti...
Pana acum s-au inscris claucia, dilaural si dianette. Asteptam... :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Si pentru octombrie, ma pot inscrie, Radu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulaonu spune:

Buna seara tuturor!

Voi fi miresica pe 22 oct., la Piatra Neamt.
Am si eu o intrebare!
A fost cineva dintre voi la vreo nunta restaurantul ONIX din Piatra Neamt?
Daca da, spuneti-mi va rog parerea voastra despre serviciile de acolo (mancare, modul in care e prezentata, cum se face servirea, imagine de ansamblu etc).

Va pup si spor la pregatiri celor ce vor fi miresici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu inca yris , dar fii pe faza ca nu se stie niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:




Casa de piatra si multa fericire, copilasi frumosi, voiosi si sanatosi! Vreme buna maine si o petrecere de vis va doresc, dragele mele miresici de sambata asta!

Pisu_Miau
Mai am trei saptamani pana la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Miresicilor din acest week-end: Musca tzetze, Creatza, Ciciep, Minou, Nicopic, Simonam_78, Mmc_nd, Eri_ka le doresc sa aiba o nunta frumoasa, vreme insorita, CASA DE PIATRA si multa iubire.

albumul meu

Pana la nunta mai sunt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Casa de piatra si multa fericire pentru Musca tzetze, Creatza, Ciciep, Minou, Nicopic, Simonam_78, Mmc_nd, Eri_ka !!! Petrecere frumoasa!

Astazi ma duc si eu la a3-a (i, sper, ultima) proba la rochita! Sunt tare curioasa!!!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Casa de piatra si multa fericire pentru Musca tzetze, Creatza, Ciciep, Minou, Nicopic, Simonam_78, Mmc_nd, Eri_ka !!! Petrecere frumoasa!

Astazi ma duc si eu la a3-a (i, sper, ultima) proba la rochita! Sunt tare curioasa!!!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi







Multa bafta la proba!

Pisu_Miau
Mai am 2 saptamani si o zi
pana la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

Salutare fetite dragi;
vreau sa va anunt ca mi-am luat tun de confetti cu porumbei; am reusit sa merg aseara in Magazinul Titan si am gasit; era ultimul cu porumbei; mai sunt cu stelute si cu fluturi; oricum daca vreti cu porumbei, mi-a spus tipa de la papetarie ca o sa mai aduca saptamana viitoare, ca sa stiti; cineva mi-a dat o idee buna; sa pun intr-un balon confetii (se gasesc la punga la cora, carrefour) si umflu balonul si apoi cineva il ia si are grija sa il sparga la cununia civila, la poze; din balonul spart cu un ac ies mii de confetii, o ploaie de culori;
dar oricum acum am 3 tunuri;
a, daca vreti va scriu luni numele si nr de telefon al firmei care vinde confetiile astea;
ce mai ziceti, cum stati cu pregatirile?
despre ce e vorba cu concursul asta foto?


dianiana
http://community.webshots.com/user/dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu aveti nevoie de tunuri de confetti, ci de 4-5 invitati cu maini mai mari, si o punga doua de confetii. Rezultatul poate depasi chiar asteptarile, ba uneori poate sa fie prea mult. Chiar sunt curios cum arata invitatii din fata celui cu tunul de confetti..

Mergi la inceput