Miresele anului 2005 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

quote:
Originally posted by SunSmile


Buna fetele,
Ce mai faceti voi? Nushulica-hai fii optimista! Mai ai o luna(fara o zi) si gata. O sa regreti ca a trecut asa repede, dar ai o consolare-o sa fii o Doamna iubita si fericita! Uite o floare pt tine de la o alta "extenuata"
Moira ma bucur sa aflu ca esti din Tulcea. Eu tin foarte mult la orasul ala( cand imi e dor de casa ii spun Dulcea). Nunta are loc la Restaurantul(si hotel) Delta, iar cununia religioasa la Manastirea Celic Dere.

Bafta la pregatiri miresici si fruntea sus! O sa fim cele mai frumoase!

Va pup


O zi minunata...

SunSmile




Bine ai venit printre noi, SunSMIle!
Spor la pregatiri si dc ai probl.sau intrebari iti stau si eu la dispozitie!
Pupici!



http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Ioana 07-tot eu cu intrebarile mele....ce analize sunt necesare la sectorul trei?



M-ai dat gata cu intrebarea asta... Habar nu am...noi nu ne-am facut analizele "pe bune" Dar acolo unde va faceti analizele spuneti ca aveti nevoie de ele pt cununia civila si vor stii ei ce sa faca...



Nunta mea de vis


Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

Brave Girl, citeste ce-am scris eu la penultima pagina (parca) la Miresele anului 2005 si o sa te linistesti. Eu mai am ... 2 sapt. si cateva zile pana la nunta si nu am atatea... Nici cameraman, nici fotograf, nici voal, nici pantofi albi, nici coafeza , nici locatie pt. luna de miere (cica deja sunt ocupate locurile pt grecia si turcia unde ne gandeam noi)gata, nu mai scriu ca incep sa plang...
O luna e lunga, iti spun eu.
SI pe langa toate astea, nu gasesc nimic sa ma entuziasmeze
dar speranta moare ultima


DIANE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

brave girl eu iti zic sa nu intri in panica deocamdata rochitza e data comanda doar si restul le rezolvi in cateva zile doar ca la capatul acestor zile ai sa fii extenuata si iti recomand totusi in saptamana dinaintea nuntii sa nu mai fugi dupa ultimele cumparaturi preferabil ar fi sa le ai pe toate atunci sa te odihnesti ca doar urmeaza ziua cea mare
eu va multumesc fetelor pentru incurajari stiu ca aveti dreptate ca e placuta perioada cumparaturilor dar si fff obositoare ...dar pot sa ma laud ca am cam incheiat cumparaturile au mai ramas doar strict cateva bauturi fructele prajituri si astea toate care trebuiesc luate atunci
va pup pe toate

nunta
noi doi
http://daisyPath.com/days/050924/1/1/+10/0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Pai cam asa gandesc si eu....ca, cu rochia am aranjat, cu pantofii pt rochia de mireasa am rugat-o pe o prietena care are cunostinte sa ma ajute sa- mi fac pe comanda, pt cununia civila o sa merg la Nichi, pantofiori gasesc...el se va duce frumusel cu mamicuta lui la cumparaturi..iar restul pregatirilor se ocupa ai mei si socrii. Eu doar trebuie sa-mi aleg buchetul si lumanarile...

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Nushulica, sunt doua mirese in noiembrie, pe 12:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Buna fetele,
Multumesc Alyna pentru ajutor, promit ca daca am intrebari( si sigur o sa am) o sa cer sfaturi.
Am si eu o rugaminte....puteti sa ma treceti si pe mine pe listutza?
25 septembrie 2005, Restaurant Delta, Manastirea Celic Dere, Tulcea
Multumesc

Va pup si ne "auzim" maine!


O zi minunata...

SunSmile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

roxygeo din poze am vazut ca tu ai facut cununia la sect 2; te rog sa imi spui si mie in afara de certificatele prenuptiale, cert de nastere si buletinele mai trebuie ceva?
este adevarat, am auzit ca fac cununiile ca pe banda, rapid?

dianiana
http://community.webshots.com/user/dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

quote:
Originally posted by SunSmile


Buna fetele,
Multumesc Alyna pentru ajutor, promit ca daca am intrebari( si sigur o sa am) o sa cer sfaturi.
Am si eu o rugaminte....puteti sa ma treceti si pe mine pe listutza?
25 septembrie 2005, Restaurant Delta, Manastirea Celic Dere, Tulcea
Multumesc

Va pup si ne "auzim" maine!


O zi minunata...

SunSmile




suuupeeeeerrr! inca o mireasa in septembrie!
Bine ai venit printre noi, SunSmile!

Pisu_Miau
Mai am trei saptamani pana la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Tanti Zavaidoc

Nushulica, sunt doua mirese in noiembrie, pe 12:)


sa inteleg ca vrei pe listutza??zi-mi datele si te trec

nunta
noi doi
http://daisyPath.com/days/050924/1/1/+10/0

Mergi la inceput