Constanta la apel (45)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata!mi s-a ridicat parul pe mine cand am citit ca ai vb cu ea la telefon.si saracul ei sot care nu a putut fi la inmormantare.off!nu mai am cuvinte.

albumul meu
ziua marinei
adriana&razvan 01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Am citit de cand a postat Cornelia vestea groaznica dar nu am avut cuvinte sa scriu nimic... e cumplit...m-am uitat si eu pe pozele cu Naty si Melissa... pacat de asa un copilash superb... Dumnezeu s-o odihneasca si parintilor sa le dea putere sa treaca prin asa o incercare crunta. Nu cred ca este pe lume durere mai mare decat cea a unui parinte care-si ingroapa copilul.

Simona, poate ne dai tu o veste buna...

Edessa, bine ai venit alaturi de noi ! Baiatul meu e de varsta fetei tale, si noi ne pregatim de al 3-lea an de gradi.


Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragelor.
eu nu mai pot sa zic nimic de Delia si Naty ca pur si simplu nu ma pot gandi, am creierul blocat.
Loreen, fetele ti-au dat o gramada de sfaturi bune...sper sa mearga! tiza mea ce mai face? cum mai e cu somnul? spune-ne ce ai facut cu ea la spital!
Sanzi, lipton e cu extract de ceai, intr-adevar negru....da e taare slab. nu am cum sa iti spun concentratia dar precis nu e ceva daunator. oricum ii poate monitoriza activitatea, daca devine agitat spre seara sau la o ora-doua dupa ceai poate sa il suprime si sa vada daca mai apar simptomele.
noi in seara asta plecam la timisoara pana marti. asa ca motivati absentele, da?
o zi frumoasa si linistita tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Ziua buna!
Toata noaptea m-am foit... gandindu-ma la micuta Delia Melisa....
M-am trezit tot cu gandurile la ea si la bietii ei parinti....
Parca m-am blocat pe vestea cea rea.... Nu pot intelege ce s-a intamplat si sunt foarte trista!

Pe de alta parte, am patit un necaz: cred ca zilele trecute s-a spart o teava in perete, ca la baie si in sufragerie sunt peretii din ce in ce mai uzi. Deasupra noastra nu locuieste nimeni, deci este exclus sa ne fi inundat cu buna stiinta, pt ca au apa oprita. Am chemat un instalator si si-a pus mainile in cap cand a vazut ce-i la noi! E nasol ca azi nu poate interveni, ca are alte lucrari urgente, asa ca de abia maine va veni sa sparga peretii si sa vada ce-i inauntru.... Mor de ciuda, ca pe langa faptul ca-s singura acasa (chestii d-astea patesc de cand ma stiu eu!!!! cand nu e sotul meu acasa, se strica toate, se imbolnaveste copilul, se termina butelia, se sparg caloriferele, vin mesterii sa monteze usi si ferestre, ma inunda vecinii, etc), nici nu aveam prevazuta o asemenea cheltuiala.........

uffffff

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna, fetelor, ma mai primiti si pe mine? Am mai postat de vreo doua ori aici dar pe urma m-am intors la miresele de Constanta. Am terminat cu nunta si ma tenteaza sa intru in grupul vostru. Stiu ca voi deja va cunoasteti bine, va intalniti, va stiti una alteia problemele, sper sa nu fiu in plus...

Pupici,
Angelique

http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7

Nu te incrancena, lucrule bune vin cand le astepti mai putin. Tine minte:
tot ce se intampla are un scop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

angelique, foarte frumoase poze si foarte frumosi amandoi.va doresc casa d piatra si bine ai venit printre constantence.

albumul meu
ziua marinei
adriana&razvan 01.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

wow Vic ce timpenie! si eu urasc fazele astea...noroc ca-s obisnuita sa ma descurc cu ele de una singura. dar oricum is naspa!!! bafta si sa se rezolve fara prea mult circ!
Angelique, welcome back. si casa de piatra! ieri dupa-amiaza pe la 4.45 nu erai pe linga casa d'italia cu sotul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Angelique, bine ai venit! Am citit povestea, am vazut pozele: frumos! Felicitari si CASA DE PIATRA!
In afara faptului ca ai devenit de curand sotie, ce poti sa ne mai zici despre tine?
....Aaaaa, cum a fost luna de miere (care abia s-a incheiat)?

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

vic
firar sa fie treaba
stiu cum e
cat e sotu acasa totule ok, cum pleaca incep problemele.

jo si alexandra


*********
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Jo si Roxa, merci de sustinere! Am vorbit si cu cei de la asigurari (haha, doar ce reinnoisem polita de asigurare la apartament!) si maine ma duc dupa ei la prima ora! Sper sa rezolv problema fara prea mult balamuc, si fara prea multi bani, ca oricum va fi aiurea cu peretii sparti in baie....
Oricum intentionam sa curatam peretii, sa dam alt glet si sa zugravim din nou in camera lui Sebi, acum si cu dezastrul din baie, s-a dus naibii concediul la care visam......
Bine ca Sebi pare sa se simta mai bine si ca nu s-a intamplat ceva cu adevarat mai rau......

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput