m-am suit in dealu Clujului!:)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:


FELICITARI MARIANA ! Multa sanatate si refacere rapida! BINE-AI VENIT PE LUME, SIMON ANDREI! Sa cresti mare, sa fii sanatos, fericit si norocos!

Cristiana, si eu faceam acelasi lucru, de-aceea nu aveam timp sa ma gandesc. Am mai auzit de la mamici cu copilasi mai mari (2-3 ani) ca scapa kk in chilotei, in schimb fac pipi numai la olita.

Florina, multumim pentru vestea minunata!



Tatiana 21+ cu si si
Clara Maria
(31 ian 2004) Album 1 Album 2 Album 3Copilasi ian-feb2004


www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

salutare fetelor!

Felicitari Mariana pt marea realizare, sa fiti sanatosi si sa va bucurati de piticot.

Am mai inceput de multe ori sa va scriu, dar Stefi nu ma lasa la calc. Ar trebui sa ma laud si eu ca facem kk pe olita, dar mai vedem cat ne tine.... Am mai scris odata mesajul, dar mi l-a sters dracusorul de fica-mea. E atat de aspra, ca abia tin pasul cu ea !!!! Revin poate(daca am timp) si dupa ce o pun sa faca nani.

Va pup pe toate, pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

Ola roxana1974.... si eu mi-am tuns gazulicea dar cu un aparat de tuns, ca sa mearga mai repede. Crezi ca a stat??? A urlat mai ceva ca la injectii, dar a tinut-o bunica-sa.
E mai bine asa pt. ea, ca tare-tare transpira (nu stiu de ce).
Te pup din mers...pa pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor abia mai am timp de forum, asa ma solicita bazucu mushcacios , urlacios si catarator pe care il am in posesie!!!

FELICITARI MARIANA!!!!!bINE AI VENIT SIMON!!!sA AI PARTE DE SANATATE, BUCURII SI DE O VIATA MINUNATA ALATURI DE PARINTII SI FRATELE TAU!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

O ho ho feteloooor. Iacata-ma-s imi dau singuira cu joarda ca am lipsit 2 zile si intre timp s-au intamplat atata. Rusine mie ca am intrat si ieri doar sa-i scriu unei tembele de pe "In 1 sau in 2"...n-are rost sa aprofundez.

Mariana!!! Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun si multa sanatate si noroc lui Simon Andrei, fratiorul lui Stefi!
Ma gandeam eu ca a nascut din moment ce s-a ascuns asa. Bravos!

Ancuzza, bravos pt kk la olitza, e un inceput bun. Asa se incepe :))

Simona, m-ai spart cu programul tau! Mai demult ma felicitai pentru toate cele cate le faceam, da ce crezi ca m-a tinut mult? Ha! Nici jumate din cate stiam eu atunci nu mai fac! Nu te-am uitat, am notat zilele cu da si cele cu nu si sun deseara si maine si poimaine, pana reusesc sa pove ca si io am o problema cu doctorul.

Ioana, ma distreaza Alesio, asadar cataratorul lui mami si bazucul lui tati, ce fain. Serbanica nu se catara, dar face tot felul de giumbuslucuri si el.

Raluca, pai si noi cu aparatul de tuns electric si l-am tarnsformat intrun mic puscarias :)) si la injectii a urlat mai incet!

Tuchi, fii perseverenta si da-ne ceva poze si copilasii tai si cu Ana :))

Va pup pe toate si numai bine,
Roxa

"Fiecare pasare, pe limba ei piere..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

'neata fetele!
ale tuseste! ma duc sa vad ce si cum...

atat...macar gasiti subectul pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

NEATA FETELOR,am reusit sa pun si eu pozele de la mare.
hip hip uraaa.(trebe sa va copy si paste adresa si se deschide, am facut un nou album pe kodak si inca nu-i stiu secretele:)

http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0

ancuzza , sanatate gagalicii!



cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si doua luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salutare fetelor.

Ancuzza, sper sa nu fie racita papusica ta, sa fie o tuse doar de "atentionare" :)) adica ceva de genul "semnal in casti, vino aici" :)) Tine-ne la curent. BTW nu mai mergi in parc? Coana mare e non stop acolo cu Serbanica, si iaurtul il papa in parc si vin doar seara acasa, dupa 20:30. Stau acolo la fantana arteziana, cica au adus statuile si e frumos tare.

Cristiana, frumoase pozici. Sunteti frumoase amandoua, cred ca v-a placut la mare :))

Va las ca sunt la job si am mult de lucru.
Pe curand,
Roxa

"Fiecare pasare, pe limba ei piere..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

tot io-s......
multu' fetele
fuseram la pediatra care mi-a dat numai ceva sirop de plante, ca nu vede si nici nu aude nimic nasol! e destul de tanara si sper ca sta bine cu simturile astea doua! oricum, continuam sa behaim pana ni se umplu ochisorii de lacrimi sper sa fie numai atat si sa treaca repede ...

roxa, prin parc n-am mai dat cam de mult, pe motiv de lipsa mijloc de transport:(..da' sapatamana viitoare se remediaza si plecam in cautare de serbanel :)

cristiana, pozele sunt super! thea e din ce in ce mai frumoasa! nu mai este mult si o sa ai coada de baieti la poarta...:))

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mariana felicitari pentru Simon,am vazut ca a avut la nastere aceleasi "masuri" ca si Sara mea:)

Ma bucur mult pentru voi si va doresc sa va bucurati in fiecare zi de copiii vostrii. Sa fie sanatosi si sa aveti o viata implinita.

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput