m-am suit in dealu Clujului!:)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Hiiii pe pagina 3!!! Iar ma dau singura ca neuronul ratacitor? Cine vine sa-mi tina de urat?

"Fiecare pasare, pe limba ei piere..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

roxa, eu zic ca aici e rost de ...
da' se poate? obosesc pana gasesc subectul, ratacit pe pagini indepartate....

acu fara gluma, pe unde or fi fetele???

crisitana, ziceai ceva de forte proaspete...sau ai mai pus de cateva zile de concediu....?!

nu plec pana nu ma laud si ...alessia a facut kk pe olitaaaa!!!!!! cred ca din greseala, dar avand in vedere ca pana acum se dadea pe ea ca si pe cal sau incerca sa stea cu ambele picioare inauntru....maaare realizare mare!


http://community.webshots.com/user/ancuzza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi spune:

iacata-mi-s roxana sa-ti tin companie .....
am dat numai o geana sa citesc si sa zic buna ziua, am incercat si sa pun poze dar webshots-ul nu ma lasa, imi tot zice ca am o eroare asa ca o las pe mai tirziu
la multi si buni ani pt sarbatoriti, flavia si victor.

si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

La multi ani, Flavia!

La multi ani, Victor!

Am o rugaminte.
Am inscris-o pe Clara la gradinita Anabella (in spate la Ursus, pe Otetului), dar fiindca ne mutam n-o voi mai putea duce acolo. Din Zorilor e cam departe, nu e in drumul spre servici al sotului, nici programul nu coincide cu al lui, iar dupa ce se vor naste prichindeii, nu ma voi putea ocupa eu de dusul-adusul ei. Trebuie sa gasim o gradinita mai aproape de casa. Am platit deja avans si nu pot recupera banii doar daca duc un copilas in locul ei. Daca stiti pe cineva care vrea sa-si inscrie copilul acolo, va rog sa-mi dati de stire. Trebuie sa fie de 2-4 ani, la sectia engleza. Gradinita incepe din 12 septembrie.

Cristiana, ieri v-am vazut in parc, la topoganul de la intrare. Dar in momentul acela nu stiam unde sa va "asez" in mintea mea. Data viitoare te voi "aborda".

Momentan, caut solutii pentru amenajarea noului apartament. Inca nu ne-am hotarat ce sa punem pe jos - gresie sau parchet laminat (in hol), parchet laminat sau sa raschetam parchetul vechi (in camere), care e in stare foarte buna. Si caut si meseriasi buni, care sa lucreze repede si bine. Nu stiti pe nimeni?

Va doresc o dupa-masa placuta!!



Tatiana 21+ cu si si
Clara Maria
(31 ian 2004) Album 1 Album 2 Album 3 Copilasi ian-feb2004


www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Dragele mele, bine v-am gasit!

Raportez din mare goana:
- fost vacanta Vama Veche 1 zi, Bucuresti 7 zile -
- fost Bulgaria 2 zile -
- fost la nunta Iasi weekendul trecut - taaare frumos
- pregatit botez finu' Horica Bucuresti Stavropoleus vorbit
- tamponat domn Skoda azi-dimineata, toti scapat cu viata, masini zgariate, far spart din vina comuna -
- servici -
- pregatiri plecare SUA, mare nevoie de valabila la ambasada
- travaliu banca credit casa + travaliu constructie casa

Cu detalii revin maine!

Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

\Ciao fetelor!!!! 3900 kg si 54 cm......DACA INCA NU V-ATI PRINS ASTEA SUNT DIMENSIUNILE LUI SIMON ANDREI, FRATIORUL LUI STEFAN......DA, MAI FETELOR, IERI SEARA LA 20:10 A NASCUT DRAGA DE MARIANA........MI-A LASAT INSARCINARE SPECIALA SI OBLIGATORIE SA ANUNT FORUMUL, PE VOI ADICA SI PE COPILASII DE MARTIE APRILIE!!!!!!!
\Iar din spital se va muta direct in noul apartament\!!!!!!!|Cam atat am avut de comunicat pentru moment da' revin cu vesti proaspete cat de curand!!!! \Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

UAAAAAAU! uraaaaaa! sa creasca mare, sanatos si frumos!

un pupic mare de tot pentru mami mariana si bb simon andrei!


http://community.webshots.com/user/ancuzza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

ce vesti minunate!
Bun venit pe lume lui Simon Andrei, sa-i fie viata un lung drum insorit! (asta e un semn de noroc)
Marianei si taticului sa le traiasca odoarele, sa fie fericiti cu totii.

Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

Felicitari,Mariana,sa va traiasca puiutii mari si sanatosi si sa va bucurati alaturi de ei!
Bun venit micului Simon,sa aiba noroc cu,carul si sa fie sanatos!
cu drag,
Nonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Uraaaaa!felicitari Mariana!sa creasca mare, sanatos si cat mai norocos!!!!!si voi sa va bucurati de copiii minunati pe care ii aveti.Florina multumim de vesti!

Tatiana, eu nu te-am vazut, sorry, probabil eram ocupata sa alerg dupa gaza agitata!

ancuzza felicitari ptr olita!stiu ce realizare e!noi avem o pb acuma, face pisu fara griji da caca iar face pe ea, nu stiu de ce

Simona, agitata viata mai ai!parca ma recunosc:

ieri m-am intalnit in parc cu nonna si cu Vladutz care a crescut de cand nu ne-am vazut. e tare scump!

gata, la munca, va pup

cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si doua luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

Mergi la inceput