m-am suit in dealu Clujului!:)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Salut Laura!
Eu stiu multa lume care a calatorit spre canada si au fost f. multumiti de Aerotravel....ar mai fi Office travel,sfara Tours, Eximtur, Ciel voyages.....si lista continua......
Dar treba e ca nu stiu nr. de tel. dar poate reusesti sa dai o cautare pe net si afli detalii...bafta
fetele, va pup din zbor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Laura, prietenii mei din SUA pleaca si vin cu bilete de la Eximtur. uite aici oferte de bilete de avion
http://213.157.188.68/site2/index2.php?Target=AviOfSpeciale&PHPSESSID=753e0622ced9bb4628885d1f36ffc6f8

www.eximtur.ro

e bun si Aerotravel, insa Exim e mai mare si sunt de treaba si-ti cauta bilete ieftine...

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

'neata
am trecut in graba sa va salut....casa mea fuge si ea...asa ca nu pot sta....

laura, eximtur! am lucrat multi ani cu ei si la fel si cu altii mentionati de fete...eu zic eximtur.

flavia, noi suntem la plimbare in fiecare zi, dupa 5...pe unde dam una de alta? am putea sa ne adunam in engels, ca vad ca si florina e de prin zona...nu e f aproape, dar daca ai cu cine sa vorbesti in timp ce impingi trasura parca ajungi mult mai repede...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Servus fetelor!
Aveam de gand sa mergem in parcul mare azi, dar daca se preconizeaza o intalneala in engels o lasam pe alta data cu parcul mare.....
Am vorbit aseara cu Mariana si incep colicile la bebe Simon....le tinem pumnii, saracutzii!
Merg sa fac curat, ca-mi iese pisicutza la plimbare cu taticul ei!
Va pupam
Florina, mamica -ei Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Buna dimineata la tot cartierul!

Am o dimineata mohorata , a treia la rand, sfatuiti-ma cum sa ies din jalea asta care ma cuprinde. N-am necazuri, am frecusurile zilnice, o lupta mica cu potential de crestere cu constructorul, o dicutie aluneacoasa cu cei de la credite cu toate politele si asigurarile lor, o disputa cu administratia financiara samd. Ma simt incoltita si statul cu ochii in 4 ca sa vad de unde m-ar mai putea lovi ceva ma oboseste ingrozitor. O sa meg la un bioterapeut recomandat de cineva de pe DC, macar pentru starea de bine de dupa sedinte si tot cred ca ar merita.
Imi pare rau ca pic cu subiectul asta in plina dezbatere despre problemele voastre cu dormitul copiilor in patul parintilor. Orice as spune e din experientele altora de aceea ma abtin acum si zic sa ma tolerati chiar daca sunt pe langa topic.

Pup cu drag pe toata lumea

Simona

P.S. - mi-am obtinut viza de America, plec pe 15 octombrie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

haideti in parcul Engels!!!Noi stam fff aproape si oricum suntem pe acolo de la 5.30-6 si stam pana pe la 7.Va recunosc eu dupa poze si dupa numele BB.Tare as vrea sa ne intalnim.Baby-boom poate ca ne stim din vedere daca stai in A Muresanu si vii des in parculet,in acela pt.copii mici nu in asta cu "padure"de la capatul str.Brasov.Cred ca acolo mergeti,adica la dreapta de la capatul str.Brasov.Daca nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Servus! Va multumesc pt sugestii. Pana la urma am trimis un e-mail la Eximtur si mi-au dat intr-adevar un pret taaare bun fata de ce am gasit pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

Florina,ai fost in parc?Elise era cu o salopeta orange si un carucior maro?Cu tine era si tati?Erati cred ca pe hinta galbena iar noi la groapa cu nisip si nici cum nu a vrut sa vina al meu de acol ca sa va salutam.imi pare rau,poate data viitoare.azi a fost nasol in parc ca era o mata moarta,scuzati exprimarea,dar ce nesimtit a aruncat-o fix in parculet ca stiu ca n-a murit acolo, ca cica, ieri nu era!Ce miros ca n-am rezistat mult.....va las ca trage asta mic de mine sa-l culc!Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Aualeu nonna, cum ai putut sa banui ca e Elise si sa nu mergi sa intrebi, of, of, mai, mai, pai asa de greu ne intalnim 2 cu 2 de pe topicul nostru, pacat ca nu ati profitat de ocazie sa va cunoasteti.

Ola Simo, cum te mai simti? Imi pare rau ca nu-mi vine o idee, despre un cuvant sau un sfat bun.

Moi, sunt varza, am gatit pana noaptea tarziu ca sa aduc food la job, ca azi e ziua mea!!! Stress mai mare inca nu am avut, le-am si zis la colegi, bagati azi ca never nu mai prindeti mancare gatita de mine, e un chin, frate!!!

Va las ca am mult de lucru, va pup,
Roxa

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Roxana draga,



La multi si fericiti ani, plini de iubire si armonie. Sa ai parte de tot ce-ti doresti, dupa inima ta larga!! In veci n-as fi zis ca esti "fecioara" mai degraba "taur" sau "leu"

Simona

P.S. - felicitari si pentru performantele culinare, esti chiar de nota 10 avand in vedere serviciul si copilul!

Mergi la inceput