FIV 40

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Buna fetelor,
Letitia nu intrerupe tratamentul!!! POate ca nu a mai ramas decat un embrion prins si de aceea a scazut valoarea. Totusi nu e mica. Gabi din Codlea a repetat analiza si i-a iesit 0,31. Asta inseamna ca nu mai e sarcina nu cat ti-a iesit tie! Te rog mult nu intrerupe tratamentul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Cred ca optimismul s-a dus o data cu speranta. Imi voi reveni, am mai facut-o, dar se pare ca e de fiecare data mai greu...

Ma duc azi sa fac o echografie si luni imi voi reface BHCG-ul.

Un week-end frumos si voua!
Si multumesc inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Imi pare tare rau pentru Gabi...
Lachi, transmite-i gandurile mele bune, te rog!

Tu cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pis weekend placut! Si eu am aflat rezultatul analizelor. Acum trebuie sa astept intalnirea cu dr. si apoi FIV sper.
Letitia nu-ti pierde speranta. Si eu ma gandesc la fel cum zice Lachi.
Lachi ce mai faci?
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Fetelor, de ce-mi era frica n-am scapat... Nu s-a vazut nimic la echograf, sangerarile au provenit de la pierderea de sarcina. Continui tratamentul pentru linistea mea sufleteasca pana luni cand imi refac analizele.

Si o luam de la capat!

Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Multumesc din suflet fetelor care mi-au raspuns!!!
In Timisoara sau eventual Cluj stiti oarece doctori buni care fac FIV? Cam cat este costul total al unui FIV si al unui FIV+ICSI?
Letitia, imi pare rau pentru tine... sa nu fii trista! Capul sus si...inainte!
Pusi, pusi!!!

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Letitia, imi pare tare rau pentru ce s-a intimplat.
Trebuie sa iti revii si sa fii optimista ca o sa iasa soarele si pe strada ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Letitia imi pare rau.
Mi-Ka eu fac FIV la Cluj cu dr. Micu. FIV costa 600 euro, ICSI 750 euro. Medicamentele le cumperi separat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna fetelor.
Azi am fost la o clinica de stat unde mi-am deschis dosar de FIV. Am zis ca poate se adevereste zicala "schimba locul- schimba norocul". Aici pare mult mai dezordonat totul dar poate asta e doar prima impresie. Mi-au dat sa fac histeroscopie, ceva analize legate de coagularea singelui, analize genetice si inca citeva analize obisnuite. Dupa ce le avem pe toate o sa mergem din nou sa vedem cum continuam.
Cam astea sint noutatile mele.
Bafta tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Mirga, sa fie cu noroc! Intr-adevar, poate daca ai schimbat clinica o sa fie bine de data asta. Iti doresc sa reusesti cit mai repede si sa ne spui ca esti cu bebe!

Mergi la inceput